Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Австрия и Чехия 2011


IVAN

Препоръчан пост

Нищо не е загубено! Много трудно се играе, когато от теб се очаква най-малко медал , а ако може и златен.Струва ми се че нашите малко ги бяха подценили, но в никакъв случай не играха чак високомерно.Не знам обаче , дали не ни липсва сърце в играта.Като че ли Радо успява да ги направи добри технически , тактически и физически, но нещо спойката ми се губи.Липсва ми това "удряне" гърди в гърди , което съм виждал при спечелена трудна топка и "качването" един върху друг и "лъвските ревове" обърнати с гръб към мрежата.Видях май само веднъж Матей да изреве така след една забивка , че чак му се опънаха жилите на врата и му се видя целия релеф на мускулатурата на ръцете.Незнам успях ли да обясня какво имам в предвид. :blush:

А иначе си мисля че това е форум в който можеш да критикуваш аргументирано колкото си искаш, но е недопустимо да обиждаш!!! Че то утре някой от нерви може да гръмне някого!!!И ако си си изпуснал нервите , може после поне да се извиниш.И аз съм ядосан на нашите, но не забравям , че това е единствения отбор , който непрестанно ми носи радост вече повече от 20години.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Словакия 3-1 Гремания.Каква стана тя.Словакия били аутсайдерите а?Да не станат лидера в групата.Ние сме големи каръци.На световната лига в нашата група беше Аржентина.Никой не ги броеше за нищо е те показаха луда игра.Сега пък словаците са кучета.Дано поне с Полша и Гремания на няма изненади и да си вземем своето. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Нищо не е загубено! Много трудно се играе, когато от теб се очаква най-малко медал , а ако може и златен.Струва ми се че нашите малко ги бяха подценили, но в никакъв случай не играха чак високомерно.Не знам обаче , дали не ни липсва сърце в играта.Като че ли Радо успява да ги направи добри технически , тактически и физически, но нещо спойката ми се губи.Липсва ми това "удряне" гърди в гърди , което съм виждал при спечелена трудна топка и "качването" един върху друг и "лъвските ревове" обърнати с гръб към мрежата.Видях май само веднъж Матей да изреве така след една забивка , че чак му се опънаха жилите на врата и му се видя целия релеф на мускулатурата на ръцете.Незнам успях ли да обясня какво имам в предвид. :blush:

А иначе си мисля че това е форум в който можеш да критикуваш аргументирано колкото си искаш, но е недопустимо да обиждаш!!! Че то утре някой от нерви може да гръмне някого!!!И ако си си изпуснал нервите , може после поне да се извиниш.И аз съм ядосан на нашите, но не забравям , че това е единствения отбор , който непрестанно ми носи радост вече повече от 20години.

 

 

Подкрепям с две ръце всичко казано в коментара,единствено не съм много съгласен,че ни липсва сърце,но това е лично мое мнение.Както бях казал по-рано нека след малко да излезем с черните екипи,да забравим вчерашния мач и да покажем играта,която си знаем,играта,с която смачкахме Италия преди 2 месеца ! Успех лъвове ! Предполагам,че момчетата следят форума и нека знаят,че сме с тях във всичко,подкрепяме ги каквото и да стане ! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!! :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Оооооооо страхотнооооо малко ме беше страх да не се повтори сценария от Световната лига... ама все пак издържахме... Браво момчетаа.. успех срещу германците утре!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Класираме се ооооо да :bgflag: :bgflag: :bgflag: Честито на всички.

Ако утре бием Германия с 3:0 или 3:1 и Словакия бие Полша ще пропуснем Плейофите :superman: :superman:

 

Браво на наще момчета, честита победа. :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

Класираме се ооооо да :bgflag: :bgflag: :bgflag: Честито на всички.

Ако утре бием Германия с 3:0 или 3:1 и Словакия бие Полша ще пропуснем Плейофите :superman: :superman:

 

Браво на наще момчета, честита победа. :yeah:

Само, че Полша трябва да бие Словакия за да пропуснем плейофите. Защото сега Словакия е с 5 т., ние с 4, Полша с 3 и Германия 0.

Link to comment
Сподели другаде

Само, че Полша трябва да бие Словакия за да пропуснем плейофите. Защото сега Словакия е с 5 т., ние с 4, Полша с 3 и Германия 0.

 

Прав си. Така е :look:

Link to comment
Сподели другаде

Оххххххх, малллле!!!! Чак клавиатурата ми си загуби гласа от викане. БРАВОООООО„ ЛЪВОВЕ!!!!! ДАВАЙТЕ„ НИЕ СМЕ С ВАС!!!!!Ей, Небосвод, помислих, че се изгуби и щях да ти пиша мейл. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...