Прехвърляне към съдържание

Снимка

Волейбол - Европейско Първенство Австрия и Чехия 2011

волейбол европейско първенство 2011 България Австрия Чехия победа национали успех

• Моля, влезте, за да отговорите
209 отговора по тази тема

#46 небосвод

небосвод

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 110 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 16:56

Нищо не е загубено! Много трудно се играе, когато от теб се очаква най-малко медал , а ако може и златен.Струва ми се че нашите малко ги бяха подценили, но в никакъв случай не играха чак високомерно.Не знам обаче , дали не ни липсва сърце в играта.Като че ли Радо успява да ги направи добри технически , тактически и физически, но нещо спойката ми се губи.Липсва ми това "удряне" гърди в гърди , което съм виждал при спечелена трудна топка и "качването" един върху друг и "лъвските ревове" обърнати с гръб към мрежата.Видях май само веднъж Матей да изреве така след една забивка , че чак му се опънаха жилите на врата и му се видя целия релеф на мускулатурата на ръцете.Незнам успях ли да обясня какво имам в предвид. :blush:
А иначе си мисля че това е форум в който можеш да критикуваш аргументирано колкото си искаш, но е недопустимо да обиждаш!!! Че то утре някой от нерви може да гръмне някого!!!И ако си си изпуснал нервите , може после поне да се извиниш.И аз съм ядосан на нашите, но не забравям , че това е единствения отбор , който непрестанно ми носи радост вече повече от 20години.

#47 raziel86

raziel86

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 86 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 17:47

Словакия 3-1 Гремания.Каква стана тя.Словакия били аутсайдерите а?Да не станат лидера в групата.Ние сме големи каръци.На световната лига в нашата група беше Аржентина.Никой не ги броеше за нищо е те показаха луда игра.Сега пък словаците са кучета.Дано поне с Полша и Гремания на няма изненади и да си вземем своето. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

#48 mitakamusic

mitakamusic

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 48 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 17:49

Нищо не е загубено! Много трудно се играе, когато от теб се очаква най-малко медал , а ако може и златен.Струва ми се че нашите малко ги бяха подценили, но в никакъв случай не играха чак високомерно.Не знам обаче , дали не ни липсва сърце в играта.Като че ли Радо успява да ги направи добри технически , тактически и физически, но нещо спойката ми се губи.Липсва ми това "удряне" гърди в гърди , което съм виждал при спечелена трудна топка и "качването" един върху друг и "лъвските ревове" обърнати с гръб към мрежата.Видях май само веднъж Матей да изреве така след една забивка , че чак му се опънаха жилите на врата и му се видя целия релеф на мускулатурата на ръцете.Незнам успях ли да обясня какво имам в предвид. :blush:
А иначе си мисля че това е форум в който можеш да критикуваш аргументирано колкото си искаш, но е недопустимо да обиждаш!!! Че то утре някой от нерви може да гръмне някого!!!И ако си си изпуснал нервите , може после поне да се извиниш.И аз съм ядосан на нашите, но не забравям , че това е единствения отбор , който непрестанно ми носи радост вече повече от 20години.

Подкрепям с две ръце всичко казано в коментара,единствено не съм много съгласен,че ни липсва сърце,но това е лично мое мнение.Както бях казал по-рано нека след малко да излезем с черните екипи,да забравим вчерашния мач и да покажем играта,която си знаем,играта,с която смачкахме Италия преди 2 месеца ! Успех лъвове ! Предполагам,че момчетата следят форума и нека знаят,че сме с тях във всичко,подкрепяме ги каквото и да стане ! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!! :bgflag:

#49 Kuonyy

Kuonyy

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 37 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 18:27

С тая игра сме за вкъщи..

#50 raziel86

raziel86

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 86 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 18:37

Ааааааааааааа Алексиев ми скъса нервите :devilwhip: :devilwhip: :devilwhip: :devilwhip: :devilwhip:

#51 Tragedy

Tragedy

Mouse driver (мишка шофьор)

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4054 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 20:05

Е този път си взехме мачпойнта :))))))))

In The Darkness We All Shall Rise!

----------------------------------------
Господи, дари ме със спокойствието да приема нещата, които не мога да променя,
със смелостта да променя нещата, които мога,
и с мъдростта винаги да правя разлика между двете.

#52 LoShBuRn

LoShBuRn

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 8 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 20:06

Браво лъвчета супер сте ..............................

#53 raziel86

raziel86

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 86 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 20:08

Е това е.Когато матей и цецо имат ден няма спирка. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

#54 skachev

skachev

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 87 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 20:10

Оооооооо страхотнооооо малко ме беше страх да не се повтори сценария от Световната лига... ама все пак издържахме... Браво момчетаа.. успех срещу германците утре!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag:

#55 petioss

petioss

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 20:14

Честито! Много нервен мач! Утре успех и много концентрация срещу немците! :cap:

#56 mitakamusic

mitakamusic

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 48 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 20:15

Браво лъвове,БРАВО !!! Супер сте,сигурен съм,че всички са горди с вас :bgflag: Честита победа на всички :bravo: :yeah: :yeah: :yeah:

#57 Bojaldo

Bojaldo

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 442 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 20:33

Класираме се ооооо да :bgflag: :bgflag: :bgflag: Честито на всички.
Ако утре бием Германия с 3:0 или 3:1 и Словакия бие Полша ще пропуснем Плейофите :superman: :superman:

Браво на наще момчета, честита победа. :yeah:

#58 He3aBuCuM

He3aBuCuM

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 5 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 20:56

Класираме се ооооо да :bgflag: :bgflag: :bgflag: Честито на всички.
Ако утре бием Германия с 3:0 или 3:1 и Словакия бие Полша ще пропуснем Плейофите :superman: :superman:

Браво на наще момчета, честита победа. :yeah:

Само, че Полша трябва да бие Словакия за да пропуснем плейофите. Защото сега Словакия е с 5 т., ние с 4, Полша с 3 и Германия 0.

#59 Bojaldo

Bojaldo

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 442 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 21:01

Само, че Полша трябва да бие Словакия за да пропуснем плейофите. Защото сега Словакия е с 5 т., ние с 4, Полша с 3 и Германия 0.

Прав си. Така е :look:

#60 Camomilla1

Camomilla1

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 81 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 21:10

Оххххххх, малллле!!!! Чак клавиатурата ми си загуби гласа от викане. БРАВОООООО„ ЛЪВОВЕ!!!!! ДАВАЙТЕ„ НИЕ СМЕ С ВАС!!!!!Ей, Небосвод, помислих, че се изгуби и щях да ти пиша мейл. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Други теми с тагове волейбол, европейско, първенство, 2011, България, Австрия, Чехия, победа, национали, успех

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители