Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Австрия и Чехия 2011


IVAN

Препоръчан пост

"Нищо. Те ще паднат, но честно, без страх..."

 

Браво на момчетата! Руснаците не са лесни, какво да се прави..

 

Поздравления за хубавите спасявания и нахъсаната игра!

 

:cap:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

дай Боже нещо да се случи !

По принцип Той го даде, ама немаше кой да го види.То така си и казано "Бог дава ала, в кошара не вкарва".Когато можехме да се възползваме от възникналата възможност ние все още спяхме.Но няма кой да ни чака и да започне дадена надпревара когато на нас ни е кеф.Тя за всички започва в предварително установен ден и час и завършва пак за всички , също така в предварително установен ден, след изиграване на финалната среща. А относно конкретната среща, за мен тя беше с предизвестен край.

Link to comment
Сподели другаде

Искахте Русия - на ви Русия! Ей сега всички форумни герои, които бяха надъхани, че ще ги бием да се покажат! На ви сега тиквените медали!

1.Браво на момчетата!Играха достойно.

2.Не съм герой, нито форумен. още по-малко друг.

3.Радост ли прозирам в думите ти?(Сигурно 94 изключително много си се ядосал че станахме 4 в света?)

4.Имаме добри играчи

5.Да руснаците ни надиграха.

6.Да ти petioss си пророк, keba също.

Link to comment
Сподели другаде

"Нищо. Те ще паднат, но честно, без страх..."

 

Браво на момчетата! Руснаците не са лесни, какво да се прави..

 

Поздравления за хубавите спасявания и нахъсаната игра!

 

:cap:

 

Братле, не мога да не коментирам това. Къде видя нахъсана игра - нашите излязоха спокойно и уверени... в загубата си. Не видях хъс, не видях тези уникални спасявания, които трябва да се правят срещу отбор като Русия. Видях тъпите грешки на Алексиев и на Жеков. Имахме шанс, но не го използвахме.

Link to comment
Сподели другаде

:crazygirl2: :crazygirl2: :crazygirl2: :crazygirl2: :crazygirl2: :crazygirl2:

Взехме 1 гейм, и това е нещо. Кво да кажа - Русия ни е един голям камък на пътя. Добра игра 1-я гейм, никакъв феърплей от страна на Русия, жалко че не играха целия мач както в началото,а може би Русия не ни даде да играем дръгите геймове. (Играеш толкова колкото ти дава противника). Тънките сметки на тъпите Поляци :pissed:

Да видим на кое място ще сме.

Едно голямо БЛАГОДАРЯ на нашите момчета за мачовете, които гледахме.

Супер беше, но май пак ние излезнахме най-прецакани.

 

Благодаря на IVAN за темата.

 

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

1.Браво на момчетата!Играха достойно.

2.Не съм герой, нито форумен. още по-малко друг.

3.Радост ли прозирам в думите ти?(Сигурно 94 изключително много си се ядосал че станахме 4 в света?)

4.Имаме добри играчи

5.Да руснаците ни надиграха.

6.Да ти petioss си пророк, keba също.

Не, писна ми да си осираме с извинение възможностите. Една Полша с кекав отбор стига до медалите, но ние сме изпълнени с ЧЕСТ! Ето това ме дразни, ако можеш да ми обясниш ЗАЩО победата над Германия бе толкова важна, заповядай. Защото те точно това твърдяха.

Link to comment
Сподели другаде

Каквото и да си говорим Русия си е класа над нас,за момент си помислих че чудото може да се случи но уви.И за пореден път останахме без медал но поне си тръгваме от турнира с вдигнати глави.Не сме пу.ки като Поляците.Дори и да бяхме паднали от Германия,сигурен съм че Полша пак щяха да си нагласят геймовете и да останат трети,но тогава срама си оставаше основно за нас.Грешката на това първенство беше че не си взехме мача със Словакия,за тоя мач съжалявам най много.
Link to comment
Сподели другаде

Каквото и да си говорим Русия си е класа над нас,за момент си помислих че чудото може да се случи но уви.И за пореден път останахме без медал но поне си тръгваме от турнира с вдигнати глави.Не сме пу.ки като Поляците.Дори и да бяхме паднали от Германия,сигурен съм че Полша пак щяха да си нагласят геймовете и да останат трети,но тогава срама си оставаше основно за нас.Грешката на това първенство беше е не си взехме мача със Словакия,за тоя мач съжелявам най много.

Да, Полша ще се нагласят и няма да си вземат първото място. те имат ОГРОМНО желание да играят плейоф.

Link to comment
Сподели другаде

Защото са спортисти , а не политици!

Това нищо не обяснява. Какви политици, какво изобщо говориш? Това, че си решил последния мач да почиваш и да пуснеш резервите няма да е чест, така ли? Имам чувството, че за теб е важно да бием някакви си отбори, а не да вземаме медали.

Link to comment
Сподели другаде

Искахте Русия - на ви Русия! Ей сега всички форумни герои, които бяха надъхани, че ще ги бием да се покажат! На ви сега тиквените медали!

 

Що да не сме надъхани, ти не искаше ли да бием, не беше ли надъхан, за Русия ли беше бе.

Неща да те обиждам, няма смисъл.

Link to comment
Сподели другаде

 

Що да не сме надъхани, ти не искаше ли да бием, не беше ли надъхан, за Русия ли беше бе.

Неща да те обиждам, няма смисъл.

Имахме избор, това казвам - Радо Стойчев много добре го знаеше, но въпреки всичко си избра Русия. Аз естествено, че съм искал победа за нашите, но много добре знаех, че не ни е по силите. Яд ме е, че по-слаби отбори от нас ще вземат медал, а ние както винаги сме без.

Редактиран от Tragedy
Премахната обида
Link to comment
Сподели другаде

Това нищо не обяснява. Какви политици, какво изобщо говориш? Това, че си решил последния мач да почиваш и да пуснеш резервите няма да е чест, така ли? Имам чувството, че за теб е важно да бием някакви си отбори, а не да вземаме медали.

 

Ок да пуснат резерви,обаче това въобще не означава,че трябва да паднат...дори и с резерви пак трябва да се търси победа...те са там заради волейбола,заради удоволствието от играта...но не очаквам да ни разбереш,защото предполагам и ти би избрал по-лесния начин,за да стигнеш до желаното...давай,ама така няма да се научиш да губиш,..Полша са кекав отбор...защо е така? защото паднаха умишлено...ако ние бяхме паднали умишлено и ние ли щяхме да сме кекави?

Link to comment
Сподели другаде

Едно огромно благодаря на нашите момчета,на IVAN за темата и на всички,които докрай подкрепяха отбора.Жалко за загубата,но това е спорта,един печели,друг не (сега).Поздравления за лъвовете,страхотен първи гейм,но уви.Нищо,те за мен пак си остават един велик и любим отбор и аз ще ги подкрепям докрай.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...