Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Австрия и Чехия 2011


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Нашите са TOTAL щета.Тръгнаха пак с големите кошници и високите цели - минимум полуфинал ,а то като гледам не могат и от групите да излязат. 2:0 за сега за Словакия и нещата си вървят към чиста победа за тях-нека заслужават си я хората.Нашите хубавци колкото и да не ми се иска да го призная с тая игра са за НИКЪДЕ.Ще ги отупат и Германия и Полша и да си събират куфарите и да се връщат поне да не се излагат повече .
Link to comment
Сподели другаде

Мноооооого кофти начало.Огромната грешка че не ги мачкахме със сервиси.А крайно времее е да се разбере че Скримов е класи над алексиев.Това момче ни върна в мача.До кога ще се налага алексиев в нацоналния.А за Гаджанов нещата са 50:50 но момчето играе за сефте в националния.Нищо.Успех утре. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Ние сигурно сме единствените,които винаги успяваме да си усложним класирането...големи надежди,голямо нещо...подценихме гиии ужасно мнооогооо....дано следващите мачове са по успешни :)
Link to comment
Сподели другаде

Мърши, гниди, отрепки.Това са боклуците които в момента се подвизават в така наречения български национален отбор по волейбол.Лошото е, че спорта отразява всичко онова което се случва в държавата.В нея живее сбирщина с робска психика.И за наличието на такава психика в никакъв случай не мога да обвиня 5 вековното робство.Имам гадното усещане, че просто ни е било добре и няколкото бунтари, които са се появявали по това време не са отразявали всеобщата нагласа. Ние просто по природа сме си роби хора със слаба психика неспособни и нежелеащи да се опълчат на предизвикателствата на времето и временните условия. А робите са същества, които ги бият и лицето им е забито в калта през по-голямата част от жалкото им съществувавание. Предполагам , че никой няма да се притесни ако кажа, че това ни чака и нас, поне докато не се отърсим от робската си психика.Но бъдете спокойни уважаеми съграждани, дотогава има да минат поне няколко хилядолетия.
Link to comment
Сподели другаде

Колкото и да искам да съм позитивен не мога. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

То си го пише в sportal -

Фалстарт за България след 3 мачбола срещу Словакия

Тва е бахти работата. Да изравниш от 0:2 на 2:2, в тайбрека да имаме 3 мачбола и да се осерем царски. :king:

А Словения да имат само 1 мачбол и да го вземат.

 

http://3.bp.blogspot.com/_kfeEONLegQU/St7WrQ5hbJI/AAAAAAAAACc/QQdtV3Kcepk/s400/sad-face.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Уоуоуоуоу полека господин Кеба.Всички сме разочаровани и афектирани но този език е страшно обиден.Прав си за нацията.Но не допринасяш ли и ти за това?Защо само ние сме максималисти?Защо само ние искаме да мачкаме до края като руснаците?Ние техните възможности ли имаме, като финанси и човешки ресурс?Да изложиха е.Имаше трньорски, полеви и независещи от нас грешки.Но погледни словаците.Тях никой не ги натоварва с очаквания.Никой нямаше и да ги псува ако бяха паднали.Щом този отбор не ти носи радост спри да го гледаш.Аз вярвам че въпреки лощото начало ще се представим добре на европейското.Да не забравяме че сме малка, бедна държава.И какъвто и успех да имат момчетата трябва да им се радваме.
Link to comment
Сподели другаде

Тва е бахти работата. Да изравниш от 0:2 на 2:2, в тайбрека да имаме 3 мачбола и да се осерем царски. :king:

А Словения да имат само 1 мачбол и да го вземат.

 

http://3.bp.blogspot.com/_kfeEONLegQU/St7WrQ5hbJI/AAAAAAAAACc/QQdtV3Kcepk/s400/sad-face.jpg

 

Е то не им е за сефте това-последните 3-4 пъти в които догонваме така от 0:2 и успяваме да изравним 2:2 винаги губим 5-тия гейм.

То вече това си е тенденция.

Още когато изравниха 2:2 имах предчувствието че пак ще загубим мача и то за съжаление така си и стана.

По добре да бяхме паднали 3:0 отколкото 2:3.

Link to comment
Сподели другаде

По добре да бяхме паднали 3:0 отколкото 2:3.

 

Така и така взимаме 1 точка, но все пак сме на 5 място в Световната Лига и не трябва да се излагаме така.

Link to comment
Сподели другаде

Мърши, гниди, отрепки.Това са боклуците които в момента се подвизават в така наречения български национален отбор по волейбол.Лошото е, че спорта отразява всичко онова което се случва в държавата.В нея живее сбирщина с робска психика.И за наличието на такава психика в никакъв случай не мога да обвиня 5 вековното робство.Имам гадното усещане, че просто ни е било добре и няколкото бунтари, които са се появявали по това време не са отразявали всеобщата нагласа. Ние просто по природа сме си роби хора със слаба психика неспособни и нежелеащи да се опълчат на предизвикателствата на времето и временните условия. А робите са същества, които ги бият и лицето им е забито в калта през по-голямата част от жалкото им съществувавание. Предполагам , че никой няма да се притесни ако кажа, че това ни чака и нас, поне докато не се отърсим от робската си психика.Но бъдете спокойни уважаеми съграждани, дотогава има да минат поне няколко хилядолетия.

 

Не те познавам,но не мисля,че си прав.Както пишеше по-горе в коментарите,всички сме ядосани и афектирани,но чак пък МЪРШИ,ГНИДИ И ОТРЕПКИ.Това е единственият нац.отбор,който заслужава подкрепа,а ти ги направи на 2 стотинки.Бъди по-обективен и не прави такива силни и прибързани изказвания.Момчетата изобщо не заслужават такива обиди.Както ти написаха,щом имаш такова мнение за отбора и като цяло за българите ами просто не гледай мачовете.Лично мен твоят коментар ме разочарова

Link to comment
Сподели другаде

Първо да поясна, че не е като на предното европейско - 2т. за победа и 1т. за загуба, което си мислех че пак ще е...

!!! А ще е с новото разпределение на точките 0-3т. !!!

 

Отбора победил с 3:0 или 3:1 получава три точки, а победеният нула точки. Отбора победил с 3:2 получава две точки, а победеният една точка.

 

Мачът не го гледах през цялото време, но съм много разочарован. Словакия играха доста добре, но ние като че ли бяхме на тренировка. Всеки гейм, точно да го вземем и упс дадем го. Очаквах след като вземем един гейм, другия да е лесен, да се види напрежение и в противниците, но ме най яд, че края на 4-ти гейм се разиграха и така влезнаха с добра инерция в 5-ти.

С тази игра не виждам как ще вземем повече от 1 точка от Полша и Германия. Вярваме във вас момчета! Утре коренно променени психически! Успех!

 

Гледам нови хора има към агитката, което ме радва :)))

@keba емоциите са голямо нещо ...

Link to comment
Сподели другаде

Първо да поясна, че не е като на предното европейско - 2т. за победа и 1т. за загуба, което си мислех че пак ще е...

!!! А ще е с новото разпределение на точките 0-3т. !!!

Значи е добре, че взехме 2та гейма ;] ама пак е кофти!!... защо спахме първите 2 гейма .. ??? ... Успех на момчетата утре... все пак това е един мач нищо не е свършило.. ;) :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Кеба на теб ти препоръчвам да си смениш гражданството... така и така те гледам, че не си горд, че си българин

Link to comment
Сподели другаде

Очароваха ме момчетата, а накрая за една точка и.. поздравих майките на противниците. Късметът беше на страната на Словакия.

 

Колкото и да сме разочаровани, не бива да се нахвърляме върху играта на нашите. Те не са хора, нали. Не ги преживяват тези работи и не са разочаровани. Не им е тегаво. Хааайде бе.

 

Трябва да излизаме на полето в добър тонус, самоуверени, да играем на ниво и.. с капчица късметец! Защото можем! (за разлика от националния по футбол, който просто не става за чеп за зеле хах)

 

Успехчета, момчета!

:bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Ванкааааа, благодарско!!!! За съвършената тема, за линка, супер си!!!Гледайте Полша и Германия, пък после ще коментираме.Някой момък или мома Кеба май е забравил да си пие хапчетата, да ги пие и марш в леглото, тука пишат поне средно интелигентни хора.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...