Jump to content

Преминаване от Windows 7 към XP


Dreaming

Препоръчан пост

Аааа, брателката ни забива в земята... Хехе, направо ме кефи. ;D

 

Затапва ни с финес и дори не иска да даде линк към това, което искаш, колега. Много е зъл Рейвъна, особено като разпери крила. Човека е стриктен, спазващ правилата!!!

 

Е, има начин да ти даде линка, но ще ти трябва голям рушвет. Даже като се замисля, по - добре си го купи, по евтино ще ти излезне. :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Аааа, брателката ни забива в земята... Хехе, направо ме кефи. ;D

 

Затапва ни с финес и дори не иска да даде линк към това, което искаш, колега. Много е зъл Рейвъна, особено като разпери крила. Човека е стриктен, спазващ правилата!!!

 

Е, има начин да ти даде линка, но ще ти трябва голям рушвет. Даже като се замисля, по - добре си го купи, по евтино ще ти излезне. :haha:

 

Той е Админът, знае най-много и има резон да се намесва в такива дискусии. ;)

Абсолютно прав е за закупените версии и копия на оригинали, НО по отношение на пиратките - нещата стоят другояче! С това се занимавам - преинсталции и мога смело да кажа, че XP от тракерите са доста изчистени, за разлика от 7-ците, които все още не са донаправени както трябва и затова ще има темички с неработещи притурки, кофти асоциации с файлове и други такива "дребни" проблеми. В този ред на мисли, използващия пиратките трябва да се замисли какво да избере - по-сигурна и стабилна система, но леко бъгава - windows 7, което е под въпрос доколко е стабилна ...или малко по-обикновения предшественик - windows Xp, но работещ както трябва.

Link to comment
Сподели другаде

Приемам, че говориш само за самоделките, т.е. само за онези релийси, които са човъркани от знайни и незнайни квартални хакери. В такъв случай не бих се наел да говоря със сигурност средностатистически дали XP-тата или 7-мичките са по-кадърни (или по-точно казано: по-малко осрани). И все пак ми се струва, че има повече XP самоделки и те са тези, които са по-често орязани/допълнени/оптимизирани и т.н. При 7-ците като че ли основно просто ги обединяват 32- и 64-битови версии в 1 или нещо такова.

Не че има голямо значение. Лично аз бих имал доверие само на релийси с "MSDN" в името, чиито контролни суми съответстват на контролните суми от сайта на MSDN. Всичко останало е с недоказан произход и не може да е 100% сигурно, че е читав релийс - може да е, но може и да не е. Аз бих заложил на сигурното.

Link to comment
Сподели другаде

.......

Приемам, че говориш само за самоделките

.......

 

Да, за тях става въпрос.

 

.........

Аз бих заложил на сигурното.

.........

 

И аз бих заложил на сигурното. При първа възможност ще си купя инсталационен диск

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Здравейте,аз взех лаптоп HP с Win 8,качих игри който не искат да тръгнат-GTA<NFS<KRAZ<UAZ-2....

На XP PRO работеха а на WIN 8 не-какво да направя?

Може ли да се справя-просто много не съм на ти с компютрите?

Link to comment
Сподели другаде

Опитайте да стартирате изпълнимите файлове на игрите в Compatibility Mode. За целта:

  • Маркирайте избрания от Вас изпълним файл.
  • Десен бутон -> Properties -> таб Compatibility.
  • Маркирайте checkbox-a, намиращ се пред Run this program in compatibility mode for:
  • От падащото меню опитайте различни опции, като се насочете към:

Windows XP (Service Pack 3)
Windows 7

Запаметете промените и опитайте отново да стартирате приложенията.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...