Jump to content

Не се отварят снимки в доста сайтове?!


bobo13

Препоръчан пост

Здравейте, последните 2 дни не ми се отварят снимки в доста сайтове, като например тези:

http://www.auctiva.com/hostedimages/showimage.aspx?gid=1383827&image=491927178&images=491927178,491927198,491927224,491927240,491927260,491927285&formats=0,0,0,0,0,0&format=0

На вас отвориха ли ви се?

Ако да, дайте идея къде при мен е проблемът, с Google Chrome съм. Доста сайтове не ми отварят снимките.

Link to comment
Сподели другаде

Сканирай с Malwarebytes' Anti-Malware. Ако вече имаш програмата, провери дали имаш последната версия и ако нямаш, премахни твоята и инсталирай най-новата. Ако тепърва инсталираш програмата, след инсталацията тя ще предложи да се актуализира автоматично, съгласи се. В противен случай обнови дефинициите й ръчно.

 

За Malwarebytes' Anti-Malware:

- стартирай програмата;

- избери Perform quick scan (Бързо сканиране) и кликни бутон Scan (Сканиране);

- след като приключи сканирането, ако не са открити заплахи, ще се отвори автоматично текстов файл (който можеш да затвориш) и програмата ще те уведоми, че не е открила нищо, след което можеш да кликнеш бутон OK и да я затвориш;

- ако са открити заплахи, кликни бутон OK и после Show results (Покажи резултатите);

- кликни бутон Remove Selected (Премахни избраните);

- ще се появи текстов файл (дневник/лог), копирай съдържанието му тук.

 

Ако е нужен рестарт, се съгласи и рестартирай веднага.

Link to comment
Сподели другаде

Night_Raven: благодаря за помощта!

Направих каквото ми каза, инсталирах новата, и ми намери 1 зловреден файл:

Adware.Hotbar

post-13006-0-55713400-1312317163_thumb.jpg

Но забелязвам, че пак не се отварят снимките. Сега какво да правя?

Link to comment
Сподели другаде

За моя радост, решението се оказа много лесно - в абв пощата не ми се зареждаше едно рекламно прозорче горе вдясно, и на негово място на БГ беше написано какво да направя - да заредя страницата по-късно, да рестартирам всички модеми и... какви бяха други устройства, след това беше описано да настройвам разни DNS-си и други сложни неща, но като рестартирах модема вече всичко се зарежда, не знам каква е връзката.

Все пак добре че инсталирах и тествах за зловредни файлове, благодаря за помощта! :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...