Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Страхотна тема, благодаря!

Също благодаря за линка за Италия - Куба!!

btw има ли някъде записи от миналите мачове или само на живо могат да се гледат?

Трябва ли ти определен мач или? Мога да ти дам един форумен сайт за волейбол на английски, където коментираме и има отделна тема за мачове, има момчета, които ги записват и ги качват. Там съм намерил изключително много мачове. Там също се качват мачове по принцип. :)

Link to comment
Сподели другаде

Мда, сега е качен вече, снощи като гледах го нямаше :(

Ами да, с английския се оправям добре, така че ще ми е от полза :)

btw във Вбокс има само по минута някакви клипчета с най-добрите моменти, но няма целия мач.

@Bojaldo насича ли ти клипчето от онзи линк който даде?

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

btw във Вбокс има само по минута някакви клипчета с най-добрите моменти, но няма целия мач.

http://www.vbox7.com/play:d94b5714 тва е първа част на мача от общо 7 ;)

 

Браво и на двата отбора на Италия и Куба. През тай брека Кубинците водеха, но

Италиянците успяха да извоюват победата си накрая с 18:16 :bravo: :bravo: :bravo:

3:2 за Италия :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

Поздравления за страхотната тема, и изчерпателния първи пост :cooldude: Аз пък петък няма за нищо на света да изпусна срещата с Русия, както забелязвам, русия ни е прекия конкурент и този мач ще е от изключителна важност. Ще е много интересно в 15:00 съм пред БНТ :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Еее, не може да се гледа мачът с тези прекъсвания.. Дори и стриймовете от руските канали дават само момент от няколко секунди... :/

Ако някой намери хубав стрийм от руска телевизия да метка, че по БНТ няма да стане ..

Link to comment
Сподели другаде

Много сериозни проблеми с картината :( някой със свестен линк за лайв?

Дори и по руските канали е само звук без картина... та ще си гледаме само точките и от време на време картина.

Явно някъде по трасето е 'хубаво' времето..., че тоя Сургут е в Сибир :D

Link to comment
Сподели другаде

Еми днеска 0:3, утре пак ще е 0:3. Трагедия. Ако нашите изобщо отидат на финалите, щото с тая игра и германците ще ни спукат, то се надявам поне да не наакват гащите срещу по-силните отбори. Иначе ще станем за смях. Определено не очаквах такава игра и си мислех, че ако не бием, то поне гейм ще вземем. Ако се надявах след мачовете с Германия слабата ни игра да е временна, то сега съм силно отчаян. :blink:
Link to comment
Сподели другаде

Еми днеска 0:3, утре пак ще е 0:3. Трагедия. Ако нашите изобщо отидат на финалите, щото с тая игра и германците ще ни спукат, то се надявам поне да не наакват гащите срещу по-силните отбори. Иначе ще станем за смях. Определено не очаквах такава игра и си мислех, че ако не бием, то поне гейм ще вземем. Ако се надявах след мачовете с Германия слабата ни игра да е временна, то сега съм силно отчаян. :blink:

На мен ми се струва, че все едно бяха на тренировъчен мач... или треньорът прави някакви схеми.

Финал според мен ще видим, все пак Япония ще си я бием, а Германците се надявам да ги тупнем един път чисто при тях.

Link to comment
Сподели другаде

То мене друго ме плаши - Русия и преди са ни били 3:0 ама тогава играха Кулешов, Вербов, Бережко и т.н. А сега са с някакви млади момчета и играят наистина много добре. Бях зяпал и мачовете на Бразилия и Полша - еми на съвсем друго ниво са, просто играят изключително силно. Само нашите още са трагични и не знам дали ще успеят да се подготвят за следващите мачове.
Link to comment
Сподели другаде

То мене друго ме плаши - Русия и преди са ни били 3:0 ама тогава играха Кулешов, Вербов, Бережко и т.н. А сега са с някакви млади момчета и играят наистина много добре. Бях зяпал и мачовете на Бразилия и Полша - еми на съвсем друго ниво са, просто играят изключително силно. Само нашите още са трагични и не знам дали ще успеят да се подготвят за следващите мачове.

Имам добри младежи и следователно добро следващо поколение. Докато нашите младежи се представят добре, но индивидуално съм дочул, че не са толкова...

А за мачовете Полша-Бразилия и аз гледах единия, наистина може да падаш с 3:0(1) но падаш със стил, не се предаваш за всяка точка.

Според мен нашите момчета ще се класират на финалите, но там няма да направят нищо - там ще са Полша, Бразилия, Русия и Италия.. за C група нз кой ще се класира и дали САЩ ще се опита(от А) да направи нещо.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...