Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

Момчета, случайно някой да знае от къде мога да си закупя около 3-4 билета за България - Сърбия във Варна в Конгресна (ДКС) на 23 август, този вторник. В Ивентим и Тикетстрийм няма такова събитие... Искам да се подсигуря, а не да се надявам на касите пред залата да има. Ако някой има инфо ще съм благодарен!
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здрасти!Аз съм момиче (по–скоро баба), опитай да си зададеш въпроса в тази тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=599653.new#new

Просто тук сме по–малко хора и не съм сигурна, че има някой варненец.В тази тема има варненки, дано ти кажат нещо.

И аз да питам, за гледане БНТ1 от чужбина малко помощ, че си изкъсах нервите последните мачове. :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Предните два мача в залата в София не можах да ги гледам, нито на живо, нито пред телевизора. Но както чета определено са били добри.

Обаче имам снимки от неделния мач с/у Франция и вечерта или най-късно утре ще ги кача и споделя в темата.

 

@nikinikiniki билети би трябвало да има, дори и да идеш минути преди началото на мачът, може да не се седящи, а за правостоящи но ще има... сигурен съм на над 95%. Да не забравяме, че това все пак е приятелски мач и интересът няма да е голям, независимо че доста хора са на морето.

 

@Camomilla1 проблема е тука, че само БНТ го излъчва мачът и не всеки си пуска стрийм за него. Предложението ми е като почне мачът да започнеш да търсиш някакви стриймове от линковете, които принципно давам(първите страници на темата).

 

А идеята ми за сайт, за волейбол, нещо се изгуби и затова скоро ще пусна тема за Европейското.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ви!!! Аз пробвам от много места, ама...само си късам нервите.Ако се вижда нещо, то е с много лошо качество, само от време на време виждам резултата.

Ванка, давай темата за Европейското, че то време не остана..... :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

nikinikiniki, и аз съм сигурен на повече от 90%, че 1час преди мача ще има билети.(Последните години само за решаващите мачове свършваха съвсем билетите във Варна)

IVAN, надявам се ентусиазмът ти за сайт, само временно да се е изгубил :booo:

Camomilla1, и аз си късам нервите за онлайн връзки , досега си мислех , че компютърът ми е слаб , но явно не е.

Link to comment
Сподели другаде

Ако искаш и аз ще ти дам чудни сайтове за гледане на живо, но са с чужд коментар, въпреки че не е на 100% по-зле. Малко ме дразни на моменти Сашо Йовков как ни мисли за най-слабия отбор на света и едва ли не всяка малко по-спорна топка дето съдиите ни я дадат е е*ати бонуса, а всяка която ни отнемат - сме супер мъченици, при положение, че на съдията това му е работата - да свири правилно!

Ами хора, вие примерно, както следите волейбол, знаете че това си е здрава тренировка преди европейското и всъщност и двата отбора ще играят с А състава си и ще играят за победа. Този мач ще е много много интересен смятам, поправете ме ако греша :P

Иначе благодаря за успокоението, понеже само 3 пъти съм ходил на мач и то с билети взети отпреди 100 години :D

Link to comment
Сподели другаде

Програма на турнира „ Турноа дьо Франс“

 

петък 02.09.2011

18.00 Турция -България

20.30 Франция -Словения

 

събота 03.09.2011

18.00 Словения -Турция

20.30 Франция -България

 

неделя 04.09.2011

16.30 Словения -България

19.00 Франция -Турция

 

Дано съм полезна. Айде, че Удинезе вкара на Арсенал и целият квартал се разтресе, да ходя да гледам.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Е аз малко не съм съгласен с определението.Не съм видял до сега друга българска телевизия освен БНТ и Канал 3 да показват волейбол.Въпрос и на пари и на възможности.
Link to comment
Сподели другаде

Никъде не се излъчат и миналата година беше така... това е просто приятелски турнир и почти няма смисъл да се дава по телевизията.

Аз следя резултатът само в sportal.

 

БЪЛГАРИЯ - ТУРЦИЯ 3:0 (28:26, 25:21, 27:25)

// Доволен мога да ида да гледам сега малко футбол на националния стадион :)

 

:bgflag: :bgflag: :bgflag:

 

п.п. Доста се забавих с темата за еврото, но се надявам до идната сряда да е готова...

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за инфото :) Реагирах остро ,защото много ми се гледаше мача нищо,че е приятелски.Просто избиват се за всякакви футболни срещи били те класни и некласни,а мачове на отбор,който заслужава да се дава и да се гледа не се излъчват.Няма значение дали е приятелски мачът или не,за мен това е отборът,заслужаващ безусловна подкрепа

Отново благодаря за информацията,дано смачкаме и утре французите :) Поздрави :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...