Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

Залата определено е доста добра. Мачът като за приятелски става.

Не ми харесва при откриването й, доста явните политически изяви, ама такова е ... идват избори.

 

Утре или другиден снимки ;р

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Много добро впечатление остави Тодор Скримов.В посрещането е класи над Алексиев.Атакува с разум.Може би единствено на блокада му отстъпва но на по важните показатели е класи над него.Радо да не се мае.Да го взема на местото на ананиев. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

И на мен ми хареса включването на Скримов.Отдавна ми се искаше да видя в игра Ананиев, даже понякога се ядосвах, че не го пускат, обаче вчера не му вървеше играта, явно не е готов. Малко бях разсеян относно смените на либерата, останах с впечатление , че Божилов проявяваше много добър рефлекс при отбити топки, но по-слабо се пртедстави при посрещането?И на сервиса бяхме нещо плахи, рядко влагахме сила( с изключение на Жеков), но това е заради етапа на подготовката предполагам.Иначе за мен срещата пак си беше един голям празник.

Публиката ми се стори малко пасивна.Даже звънях на племенницата ми(тя беше във залата, блазе и) при третия гейм да я питам защо не вика. :giggle: Като че ли подкрепа се чувстваше само когато играта на момчетата вървеше?После разбрах , че и Владо Николов е споменал нещо по въпроса, но не съм го гледал.

 

п.п.

IVAN , благодаря за снимките! А относно сайта , не се колебай, сега е отпускарски сезон , и затова тук няма много хора.

Link to comment
Сподели другаде

То и аз не ги следях много либерата, все пак бях на последния(трети) етаж в залата и да се вглеждам само, не мерси.

Сервизите определено така си го биехме, сърбите биеха .. къде, къде по-добре.

Публиката и във Варна не е кой знае какво, поне от това което видях преди две години. Същата като в София, има какво да се желае сравнение с футболната, но и спорта е различен. Проблем идва, че един ако викне примерно "Българи Юнаци", и не почнат и други... то сам човека не се чува. Според мен с времето ще сме по-добре.

Колкото подкрепям мнението на Николов, толкова го и критикува за него...

 

П.п. За сайта не ми е колебания, дори и пет човека да го посещават, мен не ме интересува това.

Въпроса е да седна.. да науча нещо и да направя и в бъдеще да го развивам. Най-важното е да седна да го правя :D

Link to comment
Сподели другаде

Ванкааааа, страхотни снимки!!! Ще ти е един спомен за цял живот.Аз ги гледах веднага, ама имам много работа и само прочитам за 1 мин. какво сте писали, нямам в момента време.Сега пиша, за да подсетя за следващите мачове. Билетите ще са само по 2 лева. Ето информация за датите. ама не знам дали ще ги излъчват по БНТ. Ако някой знае, да пише.

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=318710

:bgflag: :bgflag: :bgflag:

 

Ето и кои е определил Радо Стойчев за участие в Европейското. Ииии...Тодор Скримов е от тях. Вижте ги.

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2716774

Link to comment
Сподели другаде

Е чудесно!Ще си занеса и вувузелата на село, май ще имаме и гости и ще стане агитка.Комшиите пак ще помислят, че някой има рожден ден :giggle: :giggle:
Link to comment
Сподели другаде

Айде , бандааааа!!!!Не остана, от утре почваме приготовленията, ами така де, докато се маринова месцето, да се изстуди ракийка, разни други работи и.....хоп, петък.И да почваме отсега да викаме, не че сме спирали, ама...АЙДЕ НАШ^ТЕ!!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Аз едвам успях да гледам 2 и почти целия 3 гейм. БНТ се оказа мноого трудна работа за намиране. Бяхте страхоооотна публука. Чакам разкази и ако има снимки.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...