Jump to content

Съвет за нова видео карта : )


Препоръчан пост

Един от проблемите е бил открит и Windows бе затворен на вашия компютър. Ако това е първият път, когато съм виждал това спиране на грешка рестартирайте компютъра. Ако този екран се появява отново опитайте с тези стъпки:

Проверете, дали имате достатъчно място на диска.Ако и тогва драйверите спрът,да проверим за актуализация на драйвери...

Консултирайте се с вашия хардуер оператор за всяко BIOS актуализации. BIOS паметта възможности като кеширане или сенки, за да използвате безопасния режим за да премахне или забрани компоненти, рестартирайте компютъра, натиснете F8, за да изберете Advanced опции за стартиране и изберете режим на пестене

Техническа информация:

*** спирка 0x0000008e (0xc0000005, 0x80544A90, 0xF4B4E780 ......

Това можех да разбера от грешката която се исписва на синия екран.може ще се досетиш за какво става въпрос.Памет в харда имам,това съм сигурен.останалото немога да разбера каде може да бъде дефеекта.

Link to comment
Сподели другаде

От време на време и ОС се прецакват :))

това значи ли че виндоуса е прецакан.по принцип не праве така,ми каато играя игри явно и мн.време ако е играта пусната тогава праве така.аз от две год.го ползвам този лап топ нее правил такви грешки,преди жената гое имала само за да чате :) мисля че ако го форматирам би се оправил проблема.

Link to comment
Сподели другаде

Слушай сега няма да форматираш нищо първо второ защо трябва да триеш всичко и след това нов Win при положение че не знаеш дали е Software или Hardware.Ами ако е нещо от паметта от къде си сигурен че е от Windows thendersurender.Първо вероятността да е от Windows е 1%.Повечето сини екрани са заради драйвери или хардуер.Направи следното ilija_mkd изтегли ето тази програма Memtest86+.Направи пълено сканиране и виж дали ще ти даде грешка,ако ти даде значи е от паметта.Остави го например довечера защото сканиранията са дълги.След като направиш това дай резултати.
Link to comment
Сподели другаде

Слушай сега няма да форматираш нищо първо второ защо трябва да триеш всичко и след това нов Win при положение че не знаеш дали е Software или Hardware.Ами ако е нещо от паметта от къде си сигурен че е от Windows thendersurender.Първо вероятността да е от Windows е 1%.Повечето сини екрани са заради драйвери или хардуер.Направи следното ilija_mkd изтегли ето тази програма Memtest86+.Направи пълено сканиране и виж дали ще ти даде грешка,ако ти даде значи е от паметта.Остави го например довечера защото сканиранията са дълги.След като направиш това дай резултати.

Ще направя,така си и мислех не че е на 100% от ОС,но поради истрити драйвери данеби да праве така,след като го форматна нели на ново с оригиналниа диск ще инстал Чип сета драйвери за соунд,видео и сичко останало.но ще пробам с програмката.Мерси

Link to comment
Сподели другаде

По-добрата е GTS 450, тя е и малко по-мощната. Драйверите за нея са по-добри, поддържа някои екстри (CUDA, PhysX), като по-важната е PhysX (физикс). Това са някои специални визуални ефекти и поведение на предмети, флуиди (като течности и газове), тъкани да са като истински и при въздействие върху тях (в игрите, които поддържат PhysX). При видеокартите на AMD просто липсват тези неща, иначе играта си върви.
Link to comment
Сподели другаде

The system has recovered from a serious error...

A log og this error has been ceated

Please tell Microsoft about this problem

We have created an error report that you ban send to help us improve Microsoft Windows.We will treat this report as confidential and anonymous.

Какво ще рече това...на самия старт на компа ми излиза ете този текст.

Link to comment
Сподели другаде

дълго чаках не получих отговор.всепак нее лека работа,най на края разбрах каде е проблема.да кажа на секой който получе такъв син екран,даси знае че това е гршка 0х0000..... повреда на хард диска.Казаха ми че докато не мре може даси стое стария.
Link to comment
Сподели другаде

Не категорично,но го разгледаха компа хубаво,не намери изтрити файлове,каза че е от това,при мен на лап топа харда от доле даже е леко напукан от удар.и целя се клати,но такали иначе нему обръщам внимание на това и ПС почна даси показва мъката.поне 80% съм спокоен
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...