Jump to content

Настройките на интернет защита пречат на отварянето на един или повече файлове


Desislava Bibeva

Препоръчан пост

Не се получава, опитах всичко това доста преди да ви пиша днес - в диска има само програма, но БЛАГОДАРЯ много за усилията на всички :)
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 58
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

! Не може да се изпълни "C:\Users\Desi\AppData\Local\Temp\Rar$EX00.251\Setup.exe"

Tова се показа, когато исках да ги инсталирам

 

 

Разархивира ли всички фаилове в някоя директория(или папка),ако не си ги разархивирай?

Link to comment
Сподели другаде

Не, инсталира си ги нормално, но при пробата, пак не беше открит скенер. А в "Устройства и принтери" скенерът пак си стои с удивителна.

 

Може би просто скенерът е стар за Windows 7,въпреки че не изписва подобна грешка.

Link to comment
Сподели другаде

Когато натисна "актуализиране на драйвъри", ми изписва, че компютърът не може да инсталира скенера... Ще ви кача снимка.

Картинката

 

Пробва ли с деинсталиране?

И след това всичко наново да инсталираш?

 

Да не работиш случайно под ограничен акаунт?

Link to comment
Сподели другаде

Да, пробвах това, за което ме питате и не проработи. Но намерих една програма за драйвъри,която успя да ми качи актуална програма за скенера, но когато свържа скенера с компютъра пак се появява въпросното съобщение за интернет настройките и ми показва, че скенерът не е свързан правилно с компютъра. :(:(:(
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...