Jump to content

Антивирусна програма + защитна стена!


Препоръчан пост

Здравейте първо искам да се извиня за въпроса който може би сте чували хиляди пъти...

 

Искам да попитам каква Анти виростна програма + защитна стена бихте ми препоръчали.... не бих казал най добрата защото всички знаем че защита на 100% няма.. аз търся лека анти виростна програма и отделна защитна стена... търся защитна стена защото знаем е, че анти виростните програми имат защитна стена, но автора им е слага колкото да не е без хич :) та на кратко търся Анти вироста + защитна стена

 

Благодаря предварително...

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

"Антивирусна програма" се пише. Предлагам да си инсталираш безплатната Avast! 5.0 Free Antivirus. Иска само да се регистрираш с и-мейл на сайта им в рамките на 30 дни, за да получиш безплатен ключ за една година. Всяка година се пререгистрираш. Защитни стени има безплатни, но аз поне не мога да ти препоръчам друга освен вградената в уиндоус. Досега всички, които съм пробвал, са създавали някакви проблеми с работата на компютъра, затова карам на вградената.
Link to comment
Сподели другаде

Аз ти предлагам услугите на ESET.Доволен съм от нея, от доста време я използвам и не ме е излагала :).За стена не мога нищо да ти предложа защото използвам стената на Windows и до сега не съм си инсталирвал други стени,а и нямам и намерение.С добра "Антивирусна програма" и добри "Антишпионски програми" си защитен на добро ниво.
Link to comment
Сподели другаде

Аз ти предлагам услугите на ESET.Доволен съм от нея, от доста време я използвам и не ме е излагала :).За стена не мога нищо да ти предложа защото използвам стената на Windows и до сега не съм си инсталирвал други стени,а и нямам и намерение.С добра "Антивирусна програма" и добри "Антишпионски програми" си защитен на добро ниво.

 

Това не беше ли от разработчиците на NOD32... ?

Link to comment
Сподели другаде

Същото ;)

 

 

Търся нещо по различно от not32,Avast,Avira.... но ще видя ще я инсталирам пък да видя какво ще стане.. от доста време не съм ползвал Nod32 може да са е подобрили :) а за kaspersky какво ви е мнението...?

Link to comment
Сподели другаде

Ами за мене всяка антивирусна си е добра за себе си.Не може една да лови всички вируси(такава няма,а и няма да има ).Кaspersky е хубава антивирусна,но е малко тежка,затова не я използвам обичам да не натоварвам компютъра.Ако някой вирус има за цел да влезне в компютъра ти като заобикаля всички защитни стени и антивирусни,дали ще е NOD32 или Кaspersky за него няма значение.Така че ти си решаваш коя да използваш.Ако искаш направи така ,избери си 5-6 антивирусни и си ги тествай за по 1 месец и тази която най ти хареса и най-добре се справя с компютъра нея си я остави от мене имаш само предложени от там нататък ти си решаваш.

 

Поздрави ;)

Link to comment
Сподели другаде

Ами за мене всяка антивирусна си е добра за себе си.Не може една да лови всички вируси(такава няма,а и няма да има ).Кaspersky е хубава антивирусна,но е малко тежка,затова не я използвам обичам да не натоварвам компютъра.Ако някой вирус има за цел да влезне в компютъра ти като заобикаля всички защитни стени и антивирусни,дали ще е NOD32 или Кaspersky за него няма значение.Така че ти си решаваш коя да използваш.Ако искаш направи така ,избери си 5-6 антивирусни и си ги тествай за по 1 месец и тази която най ти хареса и най-добре се справя с компютъра нея си я остави от мене имаш само предложени от там нататък ти си решаваш.

 

Поздрави ;)

 

 

Да тъка мисля да направя да избера някои и да тествам.. kaspersky да наистина е дота тежичка.. но ако съм със Nod32 каква защитна стена да избера....? която да лови нередни злонамерени програми или сайтове в които флизам и съответно инсталирам ворос.. и някой ако иска да ми флезне в компютъра да ме запитва дали да го пусна или не това IP в OS-А И съответно да ми показва IP-тата от които съм застрашен

 

 

Благодаря...

Link to comment
Сподели другаде

Ами гледай сега аз ползвам ето тази антишпионска програма Malwarebytes' Anti-Malware.Това не е "защитна стена", а "антишпионска програма".Относно това за интернет ами NOD32 също преглежда къде влизаш и ако има вирус тя веднага се обажда и блокира достъпа до този сайт.А за антишпионската програма я ползвам от доста време и съм доволен от нея тя може да се ползва с всяка антивирусна без да си пречат.
Link to comment
Сподели другаде

Търся нещо по различно от not32,Avast,Avira....

Реално погледнато ти отхвърли всички по-леки и ефективни програми с това изречение. Единствената антивирусна, която остава, е AVG Anti-Virus Free. Не я считам нито за чак толкова ефективна, нито за чак толкова лека, но ако всички други не са ти допаднали, няма особено голям избор.

Link to comment
Сподели другаде

Значи за Spyware Doctor до колкото знам изисква доста RAM памет.А ианче попринцип и Spyware Doctor си има защитна стена и още една и НОД32 мисля че нещо ще се обърка.
Link to comment
Сподели другаде

Да по питам Nod32 + защитната стена DefenseWall_HIPS_v3_09 пречили си със Spyware Doctor

DefenseWall HIPS няма защитна стена. DefenseWall Personal Firewall има. DefenseWall обаче не е точно защитна стена, а нещо много повече.

Spyware Doctor не бих ти я препоръчал въобще. Платена, неефективна и тежка. Няма реална причина да се използва.

Link to comment
Сподели другаде

Знаеш ли Napster,не е нужно да се вманиачаваш и да редиш ненужни програми,защитната стена на Windows със Nod 32 и Malwarebytes Anti-Malware за контролни сканирания ти е напълно достатъчно.Капиш. :crazy:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...