Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

Бихте ли споделили, кое е най-хубавото нещо, което ви се случи през тази седмица?

 

Най-хубавото нещо лично за мен е да виждам щастието в очите на най-близките ми хора....

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ами и аз да се включа :haha:

 

Най-хубавото нещо през тази седмица е че най-после излязоха резултатите от дългоочакваното Първо класиране във Варненският Икономически Университет (аз кандидатствах там) - и така приет съм на първо желание - Бизнес Информационни Системи :yeah: :yeah:

Преди малко си разбрах резултата и още не мога да се осъзная :) :yesss:

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Прибирам се в България (най-накрая). Все още съм на международното летище в Anchorage (Аляска), очакват ме Мианаполис (Минесота), Лондон и накрая заветната София :)
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Първата седмица (това е за мен, на хартия е третата) на втори курс в УНСС мина гладко, записах се на всичко (за спорта бях "леко" пресрочил крайния срок с... 8 дена, ама си намерих едно местенце за пешеходен туризъм :D, предпочитах нещо друго ама пак бива). Колегите са леко намаляли, ама се преживява :), важното е, че веселбата си е същата. Силно впечатление правят част от новите предмети за този семестър - Информатика (по-скоро Информационни технологии за 9-ти клас) и избираемият Екология и устойчиво развитие (на мен ми прилича на Природознание за някой клас >5 ама това май е друг въпрос)

 

ПС: Ех хубаво си е в България, даже когато и инфлацията и цените са... но1 в ЕС :)

Link to comment
Сподели другаде

Това не е Уесли Снайпс.Това е моя талисман.

 

http://img468.imageshack.us/img468/20/snipesqd6.jpg

 

Наскоро имаше голям празник и спеше на улицата в дъсчена колиба.Настъпи време да закрие празника.От 120 км го навестява тумба негови земляци.Яли, пили и се сбили вътре в колибата.Станал въргал, станал бой на негри в тъмна нощ. Засякох го вчера в болницата, да си прави рентгенова снимка. Явно е обарвал някоя чужда мазна негърка и е нагазил лука.Не ми казва подробности. Бил се като лъв. Не познава Жан Клод. Отговори ми с въпрос: "Той къде живее, не го познавам". Натъртеното не му личи много. Какъв е симпатяга само. Ще му мине като на куче.

Link to comment
Сподели другаде

Имам си кростренажор! На кака сладурчето!

Отдавна се каня и най- накрая стана. Много се радвам. Дано ме слуша и помага да стана като......... и аз не знам- нямам идоли. Абе като мен си, преди няколко години.

Link to comment
Сподели другаде

Минаха ми двата държавни изпити :)

На единя имам 4:50 :dance: ,е на другия ще разбера резултата чак другата седмица и се надявам и на него да съм се представил добре

Link to comment
Сподели другаде

Първата седмица (това е за мен, на хартия е третата) на втори курс в УНСС мина гладко, записах се на всичко (за спорта бях "леко" пресрочил крайния срок с... 8 дена, ама си намерих едно местенце за пешеходен туризъм :D, предпочитах нещо друго ама пак бива). Колегите са леко намаляли, ама се преживява :), важното е, че веселбата си е същата. Силно впечатление правят част от новите предмети за този семестър - Информатика (по-скоро Информационни технологии за 9-ти клас) и избираемият Екология и устойчиво развитие (на мен ми прилича на Природознание за някой клас >5 ама това май е друг въпрос)

 

ПС: Ех хубаво си е в България, даже когато и инфлацията и цените са... но1 в ЕС :)

Туризъмът може да се окаже, че не е толкова готин да знаеш. По мое време и аз си мислех, че това е най-добрия избор обаче ни спукаха от ходене по Витоша. Дано нещата да са се променили.

 

Иначе по темата...най-хубавото нещо през тази седмица е....нищо - като от 30 седмици насам. Може би това, че ми изпадна една евтина кола, която ще продавам, щото аз искам да купя друга, може да се сметне за нещо хубаво, въпреки че не е...

Link to comment
Сподели другаде

Това не е Уесли Снайпс.Това е моя талисман.

 

Наскоро имаше голям празник и спеше на улицата в дъсчена колиба.Настъпи време да закрие празника.От 120 км го навестява тумба негови земляци.Яли, пили и се сбили вътре в колибата.Станал въргал, станал бой на негри в тъмна нощ. Засякох го вчера в болницата, да си прави рентгенова снимка. Явно е обарвал някоя чужда мазна негърка и е нагазил лука.Не ми казва подробности. Бил се като лъв. Не познава Жан Клод. Отговори ми с въпрос: "Той къде живее, не го познавам". Натъртеното не му личи много. Какъв е симпатяга само. Ще му мине като на куче.

 

Божеее! Отдавна не се бях смял така! Поздравления за... а бе за всичко, което си написал!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Строежът на крепост "Раббал" бива по заповед на Емит Кхалисот в година 661 (след раждането на Христа) и се проточва до 750г. Връчената цел е защита на морския бряг от византийски военни кораби. В последствие крепостта съчетава функция на морско пристанище и търговско средище.

Бъде ли забелязан плавателен византийски съд-крепостта изпращала сигнали-пушек през деня, а нощем разгаряла буйни огньове.Тези сигнали подсказвали на веригата тревожната вест и така стигали до град Рамла (основателят на този град бил Сулейман ибн Абд ел Малик, а града се наричал Рамел .Пясък на арабски. Рамла с времето си пада в плен на кръстоносците, а също е била владение на Наполеон). Крепостта е пълнофункционална до Първи кръстоносен поход. През 1033г крепостта жестоко страда от земетресение и загубва своята същност. Показаните снимки са благодарение на съвременни археологически възстановителни работи. По моя преценка площта на крепостта е 7~8 дка.

 

http://img233.imageshack.us/img233/41/fortvu3.jpg

 

http://img233.imageshack.us/img233/5943/fortressvy8.jpg

 

През 609г до н. е. царят на Юдея Иосиф предизвикал анасих шел Мицраим (фараона на Египет) Неко, надявайки се по този начин да предотврати съюз между египтяни и асирийци. Битката на юдеи срещу египтяните се състояла в долината "Есдраелон" недалеч от град Мегидо (на северо-изток в съвременен Израел). Цар Иосиф получил в тази битка смъртоносна рана, а битката при Мегидо станала начало на края на неговото управление и сложило край на царството юдейско.

Това събитие, по мнение на историци, става основа за формиране в юдеизма и християнството предание за грандиозна последна битка между Доброто и Злото.

Съгласно предсказанията на един от библейските пророци, в този ден Господ ще съди всичко живо до дупка. Според друго пророчество, при край на битката в земята на Израилевите синове ще дойде ново царство управлявано от месия.

Ситизен с болшевишки паспорт нумбер оне бе товарищ Ленин. Да притежаваш подобно тескере бе алтернатива, по време на закономерно биологическо изхождане, на WC-папира, ако той случайно е капут. Благодарение на съветския тъпкач на Амант, припознат в холивудските киноленти, като човека с синия каскет, моето поколение бе с ампутирани часове по вероучение. "Религията е опиум за народа!" и заместваха духовната потребност с убеждението, че "Ленин всегда живой!" "Той живее в нашите сърца". Порупвам се по гърдите и не усещам лицето Владимир Илич Улянов - Ленин да живее като катерица в хралупа, използвайки анатамията ми. На пук на всеобщата хипноза, неверникът на другарката Крупска продължава да се изтяга като ящерица в своя маузолейон. Даже все така профилактично бива помпен с със сок от чесън (да не му никнат предни зъби и държи патката изправена). Стряскащи бяха огромни транспаранти на входа на грандомански съветски учреждения известяващи, че "Ленин живя. Ленин е жив. Ленин ще живее." А под този вуду лозунг се изписваше подпис "Ленин". Подобни тъпизми бяха специалитет на прослойка наричаща себе си чекисти (не търсете конекция в дясната ръка при тълкувание на термина- препоръка на автора). Не крия словестната си битка с руски чайник в руски форум. Замених изчерпаната си толерантност с класическа българска псувня "пу...майна ти ленина!" визирайки материала. Чайникът не остана длъжник и видимо запознат с историята на българските терористи в ресто ми върна "пу...майна ти ботева". Тъжно в тази история е, че след като Ленин или който и да било не живее в сърцето ми, при настъпване на възраст 40 години се налага да му интубираш по 50ml камфор, защото това е начина да запазиш темпо като участник в сексуалната революция.

Сладурчета-мехурчета, мънички пампурчета, предисловието ми бе адвокатска защита на вложение от 120лв в предстояща екскурзия.

Бог избрал робите за свой народ и им обещал земя. Те изпратили съгледвачи, да я огледат и отговорили: "Те са много мощни. Как ще ги победим? Ние можем да строим само пирамиди." Бог отвърнал: "Идете там. Тази земя ще е ваша, както вий сте мои народ."

Денят наближава. Денят, за когото всеки говори. Ностардамус, та и циганките пред Шератон, но малцина умеят да тълкуват името му Армагедон. Защо не е Благовец би попитал малкия Иванчо от Va клас?

По време на римското управление на Обещаната земя, се ражда човек. Той е обявен за цар на робите и умира с корона от тръна на главата. Meстата на неговото биване стават святи за милиарди последователи. Този човек ще се завърне и по всей ден продължава неговото очакване. Тогава ще настъпи Армагедон. Финална битка между Добро и Зло, от която светът ще бъде разпуснат.

Истинският мъж умира като воин с меч в ръка, а 2026г чука на прага. С камфор в сърцето ще устискам зъби да доживея този ден аз-офицер на танкови войски, по днешен ден капитан. Като командир на танков полк ще поведа робите по пътя към вечната слава. Моята верижна меркава (колесница) ще бъде заредена със снаряди от сребро. Килограми нанизи от чесън ще опасват като гирлянди купола. Светена вода вместо антифриз мотора ще хлади. Няма майка, която при надвиснала опасност на неин син, криле да не разпери. На куполa от ляво на моята меркава ще бъде нарисуван лика на Virgin Mary of Jerusalem. Тя ще ме пази. От дясно "In God We Trust and Crist Pantocrator is my Saviour". Един е избраника, да бъде мой механик-водач. Това е главния екзорцист от двора на мантифийор Бенедиктус шешесре от Рома. Никакво отстъпление. Всяка крачка назад ще наказвам със смърт. Нашата цел е (X)aр Мегидо. (X)aр на свещения език значи хълм. Мегидо е име на град. В староиврит имената завършват на звук "н". Ар-мегидон се произнася на иврит. Този град е бил кръстовище и търговско средище. За него са се водили нескончаеми войни. Днес е напълно разрушен, но сведенията за него са съхранени като разкопки, които можете да посетите и разгледате. 15 слоя разказват за хилядолетията съществуване на този град, като последни белези оставят римляните. Знаете ли, че тук е "Пъпа на Земята"? От Мегидо отправите ли поглед на североизток ще видите идеален по геометрия връх наречен (Х)ар Тавор. Това е библейския пъп на Земята добре познат в руското православие и той е включен в похода на хаджията/поломника/пилигрим. Изкачвате се по вита спирало-oбразна пътека, за да видите от върха на длан цял Израел. Най-красиво е март месец, когато всичко се топи. Има водопади, зеленина като в гори на елфите, орли. Един друг невероятен свят. Наблизо има дървени къщи от две стаи и за денонощие плащате 120лв. На ваше разположение са климатик, джакузи и безплатна арабска храна . Арабите тук са християни и те живеят за сметка на туристите. Много любезни, гостоприемни, а храната им е вълшебна. Не бързайте да поръчвате. Те сами ще ви донесат от всичко по-малко да опитате. Никак не страдат от желаещи и до светската Нова година всичко е резервирано напред. Днес темпeратурите паднаха на 28'С, а нощем 18'С и това дава възможност да преспим в палатки до Кенерет. Бог също има нужда от почивка.

Информативно. На близо е голям затвор на терористи, а само на 15км е Джерико (Йерихон). Арабски палестински град известен с самоубийци с динамитени пояси.

Link to comment
Сподели другаде

Хм...освен купчината желирани бонбони,които изядох беше концерта на Графа :wub:

Отдавна се каня да отида на такъв,ама все изпускам или виждам информацията в последния момент,нооо този път успях

Беше страхотно...този човек има страшен глас :P

Link to comment
Сподели другаде

На 01.11 навърших 10 години щастлив семеен живот.

Както се казва - дай, Боже, всекиму ...

 

 

Пожелавам ви още поне 10 по толкова щастие, радости и любов :love:, хубаво семейство! :hesthebest:

Link to comment
Сподели другаде

В л ю б е н ____ с ъ м.

Отново...

... така като отдавна не съм. И съм Щастлив :)

Не съм мислил за секс два дни вече, а това говори за много голямо опиянение по нея...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...