Jump to content

Проблем с мишка и клавиатура


Препоръчан пост

Здравейте,

Извинявам се ако съм объркал раздела.

Както се подразбира от заглавието мишката и клавиатурата на компютъра ми не работят. Проблема се появи когато стартирах компютъра, зареди нормално но мишката и клавиатурата не работиха (предишната вечер всичко беше наред). Клавиатурата е със стандартен вход, но мишката е usb. Изпробвах с всички usb портове на компютъра но без промяна, което ме навежда на мисълта че проблема е хардуерен.

 

Предварително, благодаря за съдействието.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Имам един въпрос? Свойствата на мишката и клавиатурата не се отварят от контрол панела. По този начин не мога да си променям избора на курсор. Къде е проблемът? Преди нямаше проблеми, но от известно време не мога да отворя опцийте на мишката.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Имам един въпрос? Свойствата на мишката и клавиатурата не се отварят от контрол панела. По този начин не мога да си променям избора на курсор. Къде е проблемът? Преди нямаше проблеми, но от известно време не мога да отворя опцийте на мишката.

 

Имам същия проблем в момента.. Преди го отстранявах, ама сега не мога да се сетя как.. Става на въпрос, като се цъкне на мишката (иконката) в контрол панела, появява се пясъчния часовник за малко и изчезва, и общо взето нищо не става. С клавиатурата е същото.. С repair на ундоуса не става, вече пробвах. А, преди си спомням, че пак го имах този проблем и някак си го реших, ама айде де.. как? :D

Ще съм много благодарен, ако някой отговори :)

Link to comment
Сподели другаде

Само аплетът за мишката ли не се зарежда? Останалите в контролния панел се стартират нормално? С каква мишка си? Да си инсталирал някакви допълнителни драйвери за нея?
Link to comment
Сподели другаде

Само аплетът за мишката ли не се зарежда? Останалите в контролния панел се стартират нормално? С каква мишка си? Да си инсталирал някакви допълнителни драйвери за нея?

 

Само на мишката и клавиатурата. И 2-те устройства са с USB, но си работят нормално.. Само, това е странното, че не искат да се отворят от контрол панела настройките им.. Никакви драйвери не съм инсталирал за нея, от както съм си купил компа съм с нея.. Мишката е на Микрософт(оптична). На нея пише, че e съвместима с 1.1А USB и PS/2...

Link to comment
Сподели другаде

Под Safe Mode зареждат ли се въпросните аплети?

 

Преди малко пробвах под Safe Mod, и ДА работят... Изглежда, че само в нормалния режим на системата не искат да се заредят..

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...