Jump to content

Въпрос за правене на сайт.


Препоръчан пост

Регистрирах се в 1gb.bg, но при опт да се логна, излиза надпис, че не мие вярно потребителското име или паролата.

Регистрирах се в hit.bg, качих файловете, обаче при опит за download на .rar файл, вместо да сваля, се опитва да ми го отвори - много жалко ..

при опит за download на .rar файл - опитай с десен бутон от контекстното меню Safe as ....

Подозирам, че се опитваш с firefox браузър.

Link to comment
Сподели другаде

Регистрирах се в 1gb.bg, но при опт да се логна, излиза надпис, че не мие вярно потребителското име или паролата.

Регистрирах се в hit.bg, качих файловете, обаче при опит за download на .rar файл, вместо да сваля, се опитва да ми го отвори - много жалко ..

При нов акаунт се изпраща линк за потвърждение на указаната от теб поща. Ако не е потвърден - акаунтът е невалиден.

Link to comment
Сподели другаде

при опит за download на .rar файл - опитай с десен бутон от контекстното меню Safe as ....

Подозирам, че се опитваш с firefox браузър.

С десен бутон и Save as се сваля файла наистина ..

Точно-така е, опитвам с Firefox 4.0 браузър.

 

При нов акаунт се изпраща линк за потвърждение на указаната от теб поща. Ако не е потвърден - акаунтът е невалиден.

Ще опитам да се регистрирам наново, защото не получих никакъв линк за потвърждение в обявената от мен поща.

Link to comment
Сподели другаде

Получих e-mail за потвърждение на регистрацията и я потвърдих, но веднага ме прехвърли към довършване на регистрацията, където попълних всички полета без последното, защото изобщо не знам какво е това:

Допълнителен домейн

Въведете валидно име на домейн(com, .co.uk etc). След като добавите този домейн, както той, така и предишният ви събдомейн ще може да бъде използван с вашят акаунт.

Домейните трябва да бъдат регистриране с външен регистратор.

Link to comment
Сподели другаде

Получих e-mail за потвърждение на регистрацията и я потвърдих, но веднага ме прехвърли към довършване на регистрацията, където попълних всички полета без последното, защото изобщо не знам какво е това:

Допълнителен домейн

Въведете валидно име на домейн(com, .co.uk etc). След като добавите този домейн, както той, така и предишният ви събдомейн ще може да бъде използван с вашят акаунт.

Домейните трябва да бъдат регистриране с външен регистратор.

Ако не е зъдалжително полето за допълнителен домейн не го попълвай. Иначе при мен също се случи след потвърждаване на регистрация да ме прехвърля така, но при вписване на името и паролата си влизам.

Link to comment
Сподели другаде

Ако не е зъдалжително полето за допълнителен домейн не го попълвай. Иначе при мен също се случи след потвърждаване на регистрация да ме прехвърля така, но при вписване на името и паролата си влизам.

Ааааа, да, не е задължително полето и аз не го попълних.

Довърших си регистрацията и сега вече влизам с потребителско име и парола.

Урааааааааааааа !

Link to comment
Сподели другаде

След като се регнеш в 1ГБ.бг къде се пише HTML кода, за да се направи сайт?

Предполагам във файл index.html, който се поставя в коренната директория на сайта.

От index.html може да има обръщения към други .html файлове.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...