Jump to content

Рестарт при гледане на клипчета


Препоръчан пост

Здравейте!

От известно време компа се ресва докато гледам клипчета (Vbox,Youtube и тн).Досега не е правил такива неща :пусна се клипче и рес,без сини екрани и разни такива.Поняка се рестартира по 4-5 пъти в деня,някога пък изобщо не се ресва. Аз съм Windows XP SP3

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

С кой браузър гледаш ? Пробвал ли си с друг ? Пробвай да деинсталираш и инсталираш наново с последната версия на Adobe Flash Player ?

Дай да видим температурите на компонентите как са. Пробвал ли си да го натоварваш малко с нещо друго да видиш дали ще се рестартира ?

Link to comment
Сподели другаде

С кой браузър гледаш ? Пробвал ли си с друг ? Пробвай да деинсталираш и инсталираш наново с последната версия на Adobe Flash Player ?

Дай да видим температурите на компонентите как са. Пробвал ли си да го натоварваш малко с нещо друго да видиш дали ще се рестартира ?

 

 

Имах два браузъра(IE и Mozzila) после инсталирах Chrome,едно и също.Всички са до най-новата излезнала версия.Деинсталирал съм flash player-а и съм инсталирал ной-новата версия.Компютърът е изчистен добре и не загрява.Натоварвал съм го много пъти ,било то с игри,с теста на Everest за стабилност на системата,атварял съм всички браузъри и съм и давал да зареждат различни сайтове(едновременно).С две думи съм направил всичко,което съм се сетил.

post-14664-007603500 1287831887_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Много интересно. Освен да провериш за гадинки друго не се сещам. Пусни една проверка с Malwarebytes Anti-Malware и SUPERAntiSpyware Free и кажи какви са резултатите. Единствената ми друга идея е, да деинсталираш браузъра(Firefox примерно) и Adobe Flash Player и след това да почистиш добре с CCleaner за файлове и регистри, рестартираш и инсталираш наново същите приложения.
Link to comment
Сподели другаде

Много интересно. Освен да провериш за гадинки друго не се сещам. Пусни една проверка с Malwarebytes Anti-Malware и SUPERAntiSpyware Free и кажи какви са резултатите. Единствената ми друга идея е, да деинсталираш браузъра(Firefox примерно) и Adobe Flash Player и след това да почистиш добре с CCleaner за файлове и регистри, рестартираш и инсталираш наново същите приложения.

 

 

Имам ги и двете и съм ги обновил до последните дефиниции.Нямам никакви гадинки.Не виждам смисъл да трия мозила тъйкато я ползвам само да тегля от сайтове(впрочем не съм теглил нищо поне от месец).

Link to comment
Сподели другаде

Какъв пакет с кодеци използваш? Драйверът за видео картата актуален ли е?

 

Кодеците са 6.4 , адрайвърът за видеото не съм го барал от преинсталацията.

Link to comment
Сподели другаде

Кодеците са 6.4

Я пак. Ако искаш, ще извадя и кристалната топка, но тогава ще трябва да те таксувам на минута.

 

адрайвърът за видеото не съм го барал от преинсталацията.

Инсталиран е от диска към видео картата?

Link to comment
Сподели другаде

Я пак. Ако искаш, ще извадя и кристалната топка, но тогава ще трябва да те таксувам на минута.

 

 

Инсталиран е от диска към видео картата?

 

Кодеците са K-lite codec pack 6.4.0 (full).Относно видеото не знам,но най вероятно не.

Link to comment
Сподели другаде

За всеки случай можеш да опиташ да деинсталираш тази версия на K-Lite и да опиташ с по-стара или с по-следната. Бих те посъветвал и да обновиш видео драйвера с последния.
Link to comment
Сподели другаде

Преди до инсталирам тази версия бях с K-lite codec pack 5.0 и пак правеше така,тогава реших да го деинсталирам и да инсталирам най-новата версия.За кратко време нямаше проблеми,но след няколко дена същата история.
Link to comment
Сподели другаде

Можеш да кажеш какви са температурите и напреженията на компонентите. Пробвал ли си да натовариш компютъра с нещо, някоя игра например и да видиш дали пак ще се рестартира ?
Link to comment
Сподели другаде

Драйверът на видео картата е прясно изтеглен от сайта на производителя на чипа (NVIDIA, ATI, Intel и т.н.)? Питам, за да съм сигурен, че е както трябва.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...