Прехвърляне към съдържание

Снимка
* * * * * 2 Гласа

Виваком Телевизия!

• Моля, влезте, за да отговорите
93 отговора по тази тема

#91 SWASTICA

SWASTICA

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 162 мнения

Публикувано: 06 April 2013 - 22:20

Ползвал съм услугите на Виваком и на Булсатком. В крайна сметка съм КРАЙНО НЕДОВОЛЕН от ВИВАКОМ. Това е един от най - смотаняшките оператори (опит от около 7 години с него). И телевизията им лайняна, сменянето между каналите е на дърва и въглища, пакетите им са отвратителни за съответните пари. В момента плащам 19.80 лв на Булсат с 3 приемника и имам около 80-90 канала. От към качество съм крайно доволен, от към коректност - също.

#92 plamen74.72

plamen74.72

Triax TD-110 Dreambox DM500HD

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1052 мнения
  • Живущ в:Тетевен

Публикувано: 07 April 2013 - 11:58

Еми и аз ги имам Булсатя, както и Вивакома, но от към качество имат да си мечтаят да стигнат дори и с HD програмите си SD качеството на цифровите ефирни! Тестовете съм ги правил и с различни приемници (операторски и неоператорски), както и с един комбо HDTV германски приемник (DVB-S/S2 + DVB-T) на 32" Сони  ;)

#93 zelence

zelence

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 5 мнения

Публикувано: 24 June 2013 - 13:33

Я споделете интернета как е на виваком , казаха ми че не са много доволни от него , скороста как е при бури има ли проблеми и т.н

#94 plamen74.72

plamen74.72

Triax TD-110 Dreambox DM500HD

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1052 мнения
  • Живущ в:Тетевен

Публикувано: 30 June 2013 - 12:59

Интернета им при мен е повече от добър (плащам за 10 мегабите и толково получавам), но при проблем може да се чака доста време до като го отстранят - просто са си бавни в това отношение!

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители