Jump to content

Sony Ericsson z530i USB Device not recognized


Препоръчан пост

Някои може ли да ми помогне?Значи като си включа УСБто към телла и ми излиза това USB Device Not Recognized.Какво трябва да направя,ако някои може да помага. :( :help:
Link to comment
Сподели другаде

Опитвал ли си в друг USB порт? Ако ползваш преден, пробвал ли си в заден? Други USB устройства разпознават ли се? На друг компютър телефонът разпознава ли се? Инсталирани ли са драйверите за телефона?
Link to comment
Сподели другаде

ами да свъщност пробвах в друг порт и пак нестава изписвами съштото.А за драиверите свалях някъкви но незнам дали са точно тези които трябва да са.Ако можеш и знаеш откаде ми даи линк за точните драивери.Благодаря предварително..! :) :)
Link to comment
Сподели другаде

Ами всъщност не е от комплектта .Ама ккато порбвах с този кабел на др. комп със съштия тел на едно момче стана.Да не е нещо от телла щот вчера като теглих отново драивери и пак нестана с моят телл на моя комп.
Link to comment
Сподели другаде

Ами другитте устроиства автоматично си намирра и инсталлират дрраиверитте,а телла и изобщо не ми и изкарва нещо за инсталл.

Опитай с този драйвер.И аз имах такъв проблем с моя SE-K800i като нямаш инсталиран драйвер това ми изписваше.И провери да ли УСБ кабела се сварзва с телефона при не добър контакт на усб кабела,при замърсяване може  да ти покаже,че има проблем с усб връзката.

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Не не е от драиверитте а от самиятт теллефон опитах на другг компп с същото УСБ с на едно момчче абсолиутно същия телл и стана,а катто влючих моя ппакк изписса "USB Device Not Recognized" нещщо отт самиятт телл си е..!
Link to comment
Сподели другаде

Не не е от драиверитте а от самиятт теллефон опитах на другг компп с същото УСБ с на едно момчче абсолиутно същия телл и стана,а катто влючих моя ппакк изписса "USB Device Not Recognized" нещщо отт самиятт телл си е..!

Понеже този коментар е доста голяма каша и не го схванах напълно, нека се опитам да обобщя. Ако твоят телефон с твоят кабел работи нормално на друг компютър, но не и на твоя, то значи проблемът ще да е в твоя компютър. Логично е.

При това положение можеш да опиташ да изключиш компютъра и да му дръпнеш кабела от контакта за 10-15 минути, след което отново да опиташ. Ако това не помогне, значи може би или Windows ти е скапана самоделка, или имаш някакъв софтуер, който бърка нещата. В такъв случай един лог файл от Autoruns би бил полезен...

 

Изтегли Autoruns и:

1) стартирай програмата;

2) избери Options -> Hide Microsoft and Windows Entries;

3) меню File -> Refresh;

4) меню File -> Save...;

5) от долното падащо меню избери Text;

6) запази файла някъде и след това го прикачи към темата или му копирай съдържанието.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Але човек разбери ма ле от телефона еее колко пъти да го повтарям от самия тъп нещастен телефон.Включвах го в 20 копютъра и пак едно и също.Какво ли ненаправих пак същото.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...