Jump to content

Волейбол - Световно Първенство Италия 2010


IVAN

Препоръчан пост

Наистина жалко. Съдийството под всякаква критика. Особено пък в 5тия гейм им дадоха 2 точки, които си бяха напълно наши. Много добра игра показаха нашите. Надявам се утре французите да се изложат срещу китайците. Успех момчета :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Леко разочарован, но поне в следващия етап се надявам да изчистим грешките от този. И явно в приятелски турнир с/у Франция сме играли по-добре.

 

Посрещането на Франция беше много добро и от там проблеми за нас. Блокадата ни беше добра, не можем да се оплачем от нея. За съжаление в първите 4 гейма в някакъв момент, ни просто се отпускахме независимо какъв е резултата, това най-много си пролича в четвъртия гейм. И от 5-тия гейм се показа, че имаме по-добра психика, но това не ни помогна в петия. В Пенчев се вижда нов добър играч, има качества за такъв. В петия не започнахме добре с тея грешки във сервизът, но поне Франция ни ги върна към края.. съдията след 10-та точка не беше много точен с отсъжданията си(две такива), но това е играта...

 

Може да сме паднали, но е важно напред да бием. Успех на момчета утре :)

 

П.п. Важно е да се знае, че при равен брой точки се гледа точковия коефициент. Оцветих в темата отборите, които са вече ясни и се класират напред.

Link to comment
Сподели другаде

В края на четвъртия и петия гейм нашите просто заиграха играта си, особоне след влизането на Пенчев, стабилен бе, дано да играе все така. Получи се много добър мач, но моето мнение е, че паднаха напълно правилно, сега ако се развият нещата добре, няма да срещнем бразилците. А относно съдийството, просто ни порязаха. Но нали знаем - Всяко зло за добро! :) Пък дай Боже да стигнем полуфинали, там да ги отупаме ще е екстра! Дано днес да покажат играта си нашите. :)
Link to comment
Сподели другаде

Погледнете какви волейболисти е събрал Пранди!?И колко неадекватно реагира

със смените-пусна Цецо Соколов когато вече бяхме загубили мача психически.Не мога да си представя

какъв бой ще ядем по-нататък,Данчо Лазаров и протежетата му да се махат,съсипаха отбора ни.

Link to comment
Сподели другаде

И аз съм много разочарована, това не е нашата игра, това не е българския волейбол, които сме гледали последните години, няма го хъса, няма го желанието за победа. Смятам, че имаше хора на скамейката, които можеха да влязат и да помогнат. Много съм учудена, че в последните два мача имахме разлика от по пет точки и не можахме да я задържим. Шансове имаме, но ако Пранди не промени нещо в тактиката слабо се съмнявам нещо да се подобри. Трябва да се нахъсаме, да играем както си знаем.
Link to comment
Сподели другаде

Смятам, че Пранди вече доказа какво може... Той е виновен напълно, след снощния тежък мач, спокойно можеше да пусне Митев и Соколов още след 1-вия гейм, тук се видя липсата на Боян - човек, който да нахъса отбора, да предаде емоция. И все пак сме на световно, за какво ббяха всичките тея подготовки, преди това, за да не можем да бием Чехия и ако проблемът им е бил вчерашния тежък мач, къде е физ. подгтовка? Този мач тотално ме разби, не съм очаквал това от нашите, изложиха се напълно. А сега се набутваме в група с Куба/Бразилия и Полша/Сърбия, а там просто ме е страх да си помисля какво щу бъде... :bored: :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

Първо да се извиня, че цял ден(или почти цял) темата е стояла не обновена, явно снощи след като съм я оправил съм дал нещо назад(в браузъра) и то взело, че са върнало... сега оправих всичко, като добавих цялата актуална информация.. сега изчаквам и другите мачове та да нанеса и новите групи.

 

Много разочарован от отбора, просто както и вчера след 20 точка просто отлитат някъде и не играят, така както играят. Малко ме ядосва Жеков, ама той винаги си е на моменти. Но винаги съм за отбора и се надявам, че за 2-рия етеп ще се окопитим и ще продължаваме напред с победи, независимо кой е.

Тъй като гледам временни резултатите от другите мачове, се вижда че ще сме на трето място в групата и ще играем с Бразилия/Куба и Полша в следващия етап.

Link to comment
Сподели другаде

Слабо играха момчетата, но пък всички им се радваме, когато показват добра игра. И в трудните моменти трябва да ги подкрепим :bgflag:

Обаче тези Бразилците, все едно нарочно играят така, че да се паднат с нас в група - няма отърване от тях пфуу :haha:

Успех на момчетата, не сме в изобщо добра групичка, дано се справят! :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Темата е страшна, Иване!

ХВАЛА!!!... И все така ;Д!

 

Относно играта ни мисля, че с точно тази игра, която показахме срещу Чехия нямаме много място за надежди да излезнем от, според мен, групата на смъртта (Бразилия, Полша, България). Момчетата това го знаят прекрасно предполагам и смятам, че ще си вземат бързо поуките.

Въпреки това съм оптимист - смятам, че ако ще ставаме шампиони това е един от най-оптималните пътища за ставане на шампион. От една страна показваме относително слаба игра в първите групи, което позволява на нашите опоненти - Бразилия и Полша да ни подценят поне подсъзнателно и така да са някак си по-спокойни срещу нас, което може да им изиграе лоша шега. От друга страна срещаме, според мен, възможно най-неудобните съперници - #1 в света и Полша, която в последните години ни е от най-неудобните съперници- при това във възможно най-ранна фаза. Според мен, колкото по-рано ги срещнем толкова по-добре за нас, защото напрежението у нашите ще е значително по-малко отколкото ако ги бяхме срещнали в някоя от следващите фази. Това ще ни позволи да играем по-добре и евентуално ако имаме шансът да спечелим/да излезнем от групата ще е доста респектиращо за следващите ни опоненти- дори и нашенци да са мега-притеснени в следващите мачове, както обикновено се случва във важните такива, то и нашите опоненти ще са също толкова напрегнати и така няма да започваме с едни гърди назад мачовете ;Д

Link to comment
Сподели другаде

Темата е страшна, Иване!

ХВАЛА!!!... И все така ;Д!

 

Относно играта ни мисля, че с точно тази игра, която показахме срещу Чехия нямаме много място за надежди да излезнем от, според мен, групата на смъртта (Бразилия, Полша, България). Момчетата това го знаят прекрасно предполагам и смятам, че ще си вземат бързо поуките.

Въпреки това съм оптимист - смятам, че ако ще ставаме шампиони това е един от най-оптималните пътища за ставане на шампион. От една страна показваме относително слаба игра в първите групи, което позволява на нашите опоненти - Бразилия и Полша да ни подценят поне подсъзнателно и така да са някак си по-спокойни срещу нас, което може да им изиграе лоша шега. От друга страна срещаме, според мен, възможно най-неудобните съперници - #1 в света и Полша, която в последните години ни е от най-неудобните съперници- при това във възможно най-ранна фаза. Според мен, колкото по-рано ги срещнем толкова по-добре за нас, защото напрежението у нашите ще е значително по-малко отколкото ако ги бяхме срещнали в някоя от следващите фази. Това ще ни позволи да играем по-добре и евентуално ако имаме шансът да спечелим/да излезнем от групата ще е доста респектиращо за следващите ни опоненти- дори и нашенци да са мега-притеснени в следващите мачове, както обикновено се случва във важните такива, то и нашите опоненти ще са също толкова напрегнати и така няма да започваме с едни гърди назад мачовете ;Д

Мисля, че всички се надяваме на това! Е, имат време да обмислят всичко и да покажат работата, която свършиха през лятото, изобщо цялата подготовка. Имам вяра в тях, дано да се справят. Поздрави на всички във форума! :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Първо, честито на всички българи! Момчетата изиграха страхотен мач, превъзхождаха ги във всички елементи, радвам се, че намериха своята игра. Дано по този начин да се раздават и в следващите мачове! А не е сигурно дали ако станем първи ще сме с Русия, защото сега играят с Испания и не се знае как ще завърши. Все пак успех! Поздрави на всички във форума! :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...