Jump to content

Търся програма за обработка на клипове и музика


Препоръчан пост

Незнам дали има такова чудо, да ми свърши добра работа. Та значи искам да изрежа кадри от няколко клипа и да ги зглобя в един. Също да мога да изрежа музика от няколко песни и да я зглобя в една песен. И песента да я зглобя с направения клип. Ако има такава програма моля. :OK: Редактиран от nakata
Link to comment
Сподели другаде

Незнам дали има такова чудо, да ми свърши добра работа. Та значи искам да изрежа кадри от няколко клипа и да ги зглобя в един. Също да мога да изрежа музика от няколко песни и да я зглобя в една песен. И песента да я зглобя с направения клип. Ако има такава програма моля. :OK:

Здравей!

Да ти кажа не съм правила подобно нещо.

От програмите които ползвам, за сглобяване на клипа от различни части бих използвала virtualdub,

а за сглобяването на части от различна музика audasity.Незнам обаче как и дали може да стане сглобяването на двете части- видео и музика в една.

Предполагам, че би трябвало да става с някоя програма за обработка на видео клипове правени с камера например, но тъй като не ползвам такава не мога да кажа. Нека се произнесе някой, който има опит в тази насока.

Успех! :)

Link to comment
Сподели другаде

На първо време можеш да погледнеш програмите тук - http://www.softvisia.com/download.php?list.3

 

Иначе бих ти препоръчал VirtualDub за обработка на видео. За аудио отдавна не съм работил, така че нека някой друг да сподели.

Link to comment
Сподели другаде

Добре ще е някоя програма да е поне на Руски, че много трудно ще се оправя. Е ще се оправя но с много мъки и много бавно. Или ако има такава с ръководство за нея още по добре. :-8
Link to comment
Сподели другаде

Windows movie maker ( за обработка на клипчета )

FruityLoops Studio ( много добра програма за обработка на звука )

pinnacle video studio ( за обработка на клипа ... добричка е )

Тези ми попаднаха само като имена ..... незнам точно каква им е функцията

Cyberlink Power Director

Ulead Video Studio

SoundForge

Link to comment
Сподели другаде

Добре ще е някоя програма да е поне на Руски, че много трудно ще се оправя. Е ще се оправя но с много мъки и много бавно. Или ако има такава с ръководство за нея още по добре. :-8

 

За обработка на видео, ако ползваш virtualdub има ръководство. Виж тук:

 

http://www.softvisia.com/forums/index.php?showtopic=585

 

За обработка на музика, ако ползваш audasity- програмата е безплатна и е на български.

 

сваляне и инфо тук

 

Но незнам дали ще можеш да комбинираш двете направени неща в едно- нали това искаш?

Link to comment
Сподели другаде

Незнам дали има такова чудо, да ми свърши добра работа. Та значи искам да изрежа кадри от няколко клипа и да ги зглобя в един. Също да мога да изрежа музика от няколко песни и да я зглобя в една песен. И песента да я зглобя с направения клип. Ако има такава програма моля. :OK:

 

 

Windows movie maker ( за обработка на клипчета )

FruityLoops Studio ( много добра програма за обработка на звука )

pinnacle video studio ( за обработка на клипа ... добричка е )

Тези ми попаднаха само като имена ..... незнам точно каква им е функцията

Cyberlink Power Director

Ulead Video Studio

SoundForge

 

Според мен чуденса работа ще ти свърши програмата която ти е преложил Ivan Windows movie maker . С нея може например да сложиш ена песен да я изрешеш после да спожиш друга и пак да я изрежеш и накрая да я съединиш.Същото се однася и за клиповете.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
Ако искаш да правиш тъй наречените AMV - та ти трябва Sony Vegas Video или нещо подобно. Аз използвам Sony Vegas Video 4.0 - както се сещаш за видео формати :OK: Свалих си 6 ама имаше бъг. Ако си намериш 5.0... Знам че тя е най - добра.. Така съм чувал... Sound Forge 7.0 или 8.0 е за аудиото. С нея даже можеш да отделяш аудиото от видеото на даден клип. Но мисля че Sony Vegas Video ще ти свърши работа. Acustica също я бива за аудио... Имам и DJ Traktor ама не съм я ползвал. Доста е сложничка така като я гледам, поне за мен де... Windows Movie Maker също я бива ама е по - проста и няма толкова ефекти както вегас видео. В началото само нея ползвах, но доста бързо дава бъгове. Иначе с нея също могат да се режат Mp3 файлове. :bye1: Редактиран от devil_may_cry
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Може ли някой да ми каже програма, с която да сглобявам снимки в клип. Благодаря предварително.

PICASA2 прави това, което искаш.

 

Виж дали говорим за едно и също

Редактиран от Pantockrator
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

Чесно казано, аз много обичам да си правя такива неща и до сега винаги съм ползвал Windows Movie Maker и Virtual DJ (това е най-простотата програма, която съм срещал и най-оптималната м/у функции и простота ;)) На мен този "екип" ми върши перфектна работа!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 years later...
Аз имам малко по различен проблем, а той е... Снимам с gsm-a ми клипове и после ги качвам на компютъра но клиповете са настрани и трябва да си въртя главата(също и не мога да ги качвам като са така). Има ли някакви програми за въртене на клипове във такъв формат 3G2 File
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
И песента да я зглобя с направения клип. Ако има такава програма моля. :OK:

 

И аз търся някаква такава програма с която да може да се вгради звук в видео, някой ако знае моля :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
аз търся програма за клипове,имам Windows Movie Maker но тя като пиша и забива абе и изобщо много забива а на Sony Vegas не и разбирам,моля ви споделете някаква програма да си изтегля да прая видео клип :) :) :) ;) :thumbsup: :thumbsup:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...