Jump to content

задачки-закачки


Препоръчан пост

Понеже в момента не мога да измисля нищо, ще копирам една, която ми се стори забавна.

 

Един крадец бил осъден на 15 год. затвор. Съдията решил да му помогне и му казал:

-Ще ти задам една задачка. Тя е с три отговора.За всеки правилен отговор, ще намалям наказанието ти с пет години. Кажи ми три части от човешкото тяло, имената на които се състоят от по три букви, като първата и последната на всяко от тях е еднаква.

Замислил се крадецът и казал- ОКО и ПЪП. За третиата част от тялото обаче не се сетил.

Прекарал крадецът 5 години в затвара според уговорката, а когато се прибрал у дома, жена му го посрещнала съвършенно гола. Погледнал я той, плеснал се по челото и си казал. "И за това прекарах цели пет години в затвора" :crosseyes1:

Коя е третата част от тялото, за която той се сетил едва когато видял голата си жена?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

 

аз лично много съм озадачен

А не би трябвало :haha: Задачката е супер елементарна.

Жокер:

Не всичко от написаното има някакво значение за правилното решение на задачата. То е просто за отвличане на вниманието. Естествено, еротичният елемент е това, което има за цел да ви подведе и насочи в грешната посока. Така, че просто забравете за голата жената и знайте че "циц" /както сигурно си мислят половината от вас :haha: / е грешен отговор.

Link to comment
Сподели другаде

antishoC ще кажеш ли какво е това чудо, че вече 3ти ден го мисля .... Моляяяяяяя тее :blush:

EDIT: И аз ще задам една много интересна задача (поне за мен беше:thumbsup:)

Link to comment
Сподели другаде

Един крадец бил осъден на 15 год. затвор. Съдията решил да му помогне и му казал:

-Ще ти задам една задачка. Тя е с три отговора.За всеки правилен отговор, ще намалям наказанието ти с пет години. Кажи ми три части от човешкото тяло, имената на които се състоят от по три букви, като първата и последната на всяко от тях е еднаква.

Замислил се крадецът и казал- ОКО и ПЪП. За третиата част от тялото обаче не се сетил.

Прекарал крадецът 5 години в затвара според уговорката, а когато се прибрал у дома, жена му го посрещнала съвършенно гола. Погледнал я той, плеснал се по челото и си казал. "И за това прекарах цели пет години в затвора" public/style_emoticons/default/crosseyes1.gif

Коя е третата част от тялото, за която той се сетил едва когато видял голата си жена?

Link to comment
Сподели другаде

ares85ares е напълно права. Става въпрос за другото око. Това, че кръдецът не се е сетил и е разсъждавал като The Nightmare е причина да остане 5 год в затвора. Съдията ясно казва:" Кажи ми три части от човешкото тяло" Очите на практика са две различни части от човешкото лице, макар и с едно и също име. Припомнете си очите на Джейн Сиймур, Кристофър Уокън, Дан Акройд, Кийфър Съдърланд и десетки други популярни личности с хетерохромия. Ако задам въпросът, какви са тяхните очи, как бихте могли да отговорите :haha: Окото като орган е един за човешкото тяло,но кагато става дума за части-тогава говорим за две различни части. Като в този случай- пъстро око и кафяво око

http://bezplatno.info/upload/images/klz1282482073b.jpg

 

За Дейвид Бауи няма да коментирам, защото там става дума за изкуствена леща, а не за хетерохромия,/състояние на очите, при което цветът на единия ирис е различен от другия или при което в самия ирис се наблюдава разноцветно оцветяване/... но човека пак си е с 2 очи :P

Link to comment
Сподели другаде

Мъж е попаднал в капан в една стая, която има само два изхода (две врати). Първата врата води към стая, цялата изработена от увеличително стъкло със свойствата на лупа, а от там - към свободата. Слънцето унищожава всичко, което влезе в тази стая. Втората врата води към друга стая, в която има грамаден човекоядец, който изяжда всеки, влязъл при него.

Как да избяга човекът?

Link to comment
Сподели другаде

Този път ще си мълча макар, че веднага се сещам за отговора! Какво да правя, като съм пристрастена към всякакви задачки, кръстословици,ребуси, судоку, сканди и тем подобни главоблъсканици :blush:

Може ли, ако не се сетят, аз да дам жокерче,че не ме свърта?

Link to comment
Сподели другаде

Какво е това?

Купува се!

който го купува - не го ползва

който го ползва - не го вижда

 

А после и вие не го виждате, защото обикновенно се поставя в земята.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...