Прехвърляне към съдържание

Снимка

задачки-закачки

• Моля, влезте, за да отговорите
66 отговора по тази тема

#31 antishoC

antishoC

Тайно ставам вещица...

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 458 мнения

Публикувано: 19 August 2010 - 21:51

Понеже в момента не мога да измисля нищо, ще копирам една, която ми се стори забавна.

Един крадец бил осъден на 15 год. затвор. Съдията решил да му помогне и му казал:
-Ще ти задам една задачка. Тя е с три отговора.За всеки правилен отговор, ще намалям наказанието ти с пет години. Кажи ми три части от човешкото тяло, имената на които се състоят от по три букви, като първата и последната на всяко от тях е еднаква.
Замислил се крадецът и казал- ОКО и ПЪП. За третиата част от тялото обаче не се сетил.
Прекарал крадецът 5 години в затвара според уговорката, а когато се прибрал у дома, жена му го посрещнала съвършенно гола. Погледнал я той, плеснал се по челото и си казал. "И за това прекарах цели пет години в затвора" :crosseyes1:
Коя е третата част от тялото, за която той се сетил едва когато видял голата си жена?

#32 The Nightmare

The Nightmare

SECURITY IS JUST A LIE.......

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 366 мнения

Публикувано: 19 August 2010 - 22:10

А нещо 50/50. Жокер от публиката, обади се на прател няма ли ??
аз лично много съм озадачен

#33 antishoC

antishoC

Тайно ставам вещица...

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 458 мнения

Публикувано: 19 August 2010 - 22:36

аз лично много съм озадачен

А не би трябвало :haha: Задачката е супер елементарна.
Жокер:
Не всичко от написаното има някакво значение за правилното решение на задачата. То е просто за отвличане на вниманието. Естествено, еротичният елемент е това, което има за цел да ви подведе и насочи в грешната посока. Така, че просто забравете за голата жената и знайте че "циц" /както сигурно си мислят половината от вас :haha: / е грешен отговор.

#34 The Nightmare

The Nightmare

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 366 мнения

Публикувано: 21 August 2010 - 22:49

antishoC ще кажеш ли какво е това чудо, че вече 3ти ден го мисля .... Моляяяяяяя тее :blush:

EDIT: И аз ще задам една много интересна задача (поне за мен беше:thumbsup:)

#35 ares85ares

ares85ares

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 374 мнения

Публикувано: 22 August 2010 - 09:42

Око, т.е. отговора е око-око-пъп - нали всеки има по 2 очи.
"..Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!!!.."

#36 The Nightmare

The Nightmare

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 366 мнения

Публикувано: 22 August 2010 - 10:59

Един крадец бил осъден на 15 год. затвор. Съдията решил да му помогне и му казал:
-Ще ти задам една задачка. Тя е с три отговора.За всеки правилен отговор, ще намалям наказанието ти с пет години. Кажи ми три части от човешкото тяло, имената на които се състоят от по три букви, като първата и последната на всяко от тях е еднаква.
Замислил се крадецът и казал- ОКО и ПЪП. За третиата част от тялото обаче не се сетил.
Прекарал крадецът 5 години в затвара според уговорката, а когато се прибрал у дома, жена му го посрещнала съвършенно гола. Погледнал я той, плеснал се по челото и си казал. "И за това прекарах цели пет години в затвора" public/style_emoticons/default/crosseyes1.gif
Коя е третата част от тялото, за която той се сетил едва когато видял голата си жена?

#37 antishoC

antishoC

Тайно ставам вещица...

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 458 мнения

Публикувано: 22 August 2010 - 15:06

ares85ares е напълно права. Става въпрос за другото око. Това, че кръдецът не се е сетил и е разсъждавал като The Nightmare е причина да остане 5 год в затвора. Съдията ясно казва:" Кажи ми три части от човешкото тяло" Очите на практика са две различни части от човешкото лице, макар и с едно и също име. Припомнете си очите на Джейн Сиймур, Кристофър Уокън, Дан Акройд, Кийфър Съдърланд и десетки други популярни личности с хетерохромия. Ако задам въпросът, какви са тяхните очи, как бихте могли да отговорите :haha: Окото като орган е един за човешкото тяло,но кагато става дума за части-тогава говорим за две различни части. Като в този случай- пъстро око и кафяво око
Публикувано изображение

За Дейвид Бауи няма да коментирам, защото там става дума за изкуствена леща, а не за хетерохромия,/състояние на очите, при което цветът на единия ирис е различен от другия или при което в самия ирис се наблюдава разноцветно оцветяване/... но човека пак си е с 2 очи :P

#38 ares85ares

ares85ares

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 374 мнения

Публикувано: 22 August 2010 - 18:36

Мъж е попаднал в капан в една стая, която има само два изхода (две врати). Първата врата води към стая, цялата изработена от увеличително стъкло със свойствата на лупа, а от там - към свободата. Слънцето унищожава всичко, което влезе в тази стая. Втората врата води към друга стая, в която има грамаден човекоядец, който изяжда всеки, влязъл при него.
Как да избяга човекът?
"..Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!!!.."

#39 antishoC

antishoC

Тайно ставам вещица...

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 458 мнения

Публикувано: 23 August 2010 - 17:52

Ще се наспи добре, докато чака да падне нощта...и тогава ще избяга.

#40 ares85ares

ares85ares

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 374 мнения

Публикувано: 23 August 2010 - 18:58

Така е - през нощта слънцето залязва и човека може спокойно да мине през стаята с увеличителното стъкло. :)

#41 The Nightmare

The Nightmare

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 366 мнения

Публикувано: 23 August 2010 - 19:18

Сега съм ааааз :lookaround:

Какво е това?
Купува се!
който го купува - не го ползва
който го ползва - не го вижда

#42 antishoC

antishoC

Тайно ставам вещица...

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 458 мнения

Публикувано: 23 August 2010 - 21:23

Този път ще си мълча макар, че веднага се сещам за отговора! Какво да правя, като съм пристрастена към всякакви задачки, кръстословици,ребуси, судоку, сканди и тем подобни главоблъсканици :blush:
Може ли, ако не се сетят, аз да дам жокерче,че не ме свърта?

#43 The Nightmare

The Nightmare

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 366 мнения

Публикувано: 23 August 2010 - 21:56

Може ли, ако не се сетят, аз да дам жокерче,че не ме свърта?

давай, но да не е им кажеш отговора ,,,

#44 antishoC

antishoC

Тайно ставам вещица...

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 458 мнения

Публикувано: 23 August 2010 - 22:18

Какво е това?
Купува се!
който го купува - не го ползва
който го ползва - не го вижда

А после и вие не го виждате, защото обикновенно се поставя в земята.

#45 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 23 August 2010 - 22:35

Това е лесничко, сравнение с предните от темата.
Ковчег :)

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители