Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте! не видях къде да попитам за игри, затова реших, че са към този раздел. та въпросът ми е следнияя: след инсталация на няколкко различни игри ми излиза това съобщение и игрите не тръгват, а при други ми изписва, че има проблем с лнк файла :( как да го оправя?
Link to comment
Сподели другаде

Много малко подробности си дал! За каква ОС става на въпрос? За кои игри става на въпрос? Каква е конфигурацията на компютъра ти? ОС самоделка ли е или оригинал? Как ги инсталираш игрите? ......

Все подробности които няма от къде да ги знаем ако не ни ги кажеш!

Link to comment
Сподели другаде

ами ОС е уиндоус ХР, игрите са farm frenzy 1,2 и farm craft. ОС е теглена от замунда, не знам точно кой релийз и не знам какви са драйвърите на компа, понеже той е на братовчедката, а тя нищо не разбира :)
Link to comment
Сподели другаде

Профилактично сканиране за зловреден код според мен ще е добра идея.

 

Сканирай с Malwarebytes' Anti-Malware и SUPERAntiSpyware Free. Ако вече имаш програмите, провери дали имаш последните версии и ако нямаш, премахни твоите и инсталирай най-новите. Ако тепърва инсталираш програмите, след инсталацията те ще предложат да се обновят автоматично, съгласи се. В противен случай обнови дефинициите им ръчно.

 

За Malwarebytes' Anti-Malware:

- стартирай програмата;

- избери Perform quick scan (Бързо сканиране) и кликни бутон Scan (Сканиране);

- след като приключи сканирането, ако не са открити заплахи, ще се отвори автоматично текстов файл (който можеш да затвориш) и програмата ще те уведоми, че не е открила нищо, след което можеш да кликнеш бутон OK и да я затвориш;

- ако са открити заплахи, кликни бутон OK и после Show results (Покажи резултатите);

- кликни бутон Remove Selected (Премахни избраните);

- ще се появи текстов файл (дневник/лог), копирай съдържанието му тук.

 

За SUPERAntiSpyware:

- стартирай програмата;

- кликни бутон Scan your Computer (Сканиране на компютъра);

- вляво избери само дял C:, а вдясно избери Perform Complete Scan (Извърши пълно сканиране);

- кликни Next и изчакай програмата да сканира;

- кликни OK на съобщението;

- ако има засечени заплахи, кликни Next, за да се премахнат гадинките, OK на потвърждението и накрая Finish;

- кликни бутон Preferences... (Настройки) и иди на подпрозорец Statistics/Logs (Дневници), маркирай последния лог по дата и кликни бутон View Log... (Покажи дневника);

- копирай съдържанието му тук.

 

Ако е нужен рестарт при някое от сканиранията, се съгласи и рестартирай веднага.

 

---

 

Ако след почистването няма промяна, кажи за каква конфигурация става въпрос.

Link to comment
Сподели другаде

Ами при инсталацията всичко минава ОК и като тръгна да отварям играта(farm craft) се отваря прозорца на играта, който е черен иу нйяма нищо и до него друг на който пише Inizilization failed!
Link to comment
Сподели другаде

Изпълни ли точно инструкциите които ти даде Night_Raven?

Според това което си написал изглежда само си ги инсталирал програмите и пак си се захванал с игрите!

А къде са логовете които ти бяха поискани в дадените по-горе инструкции за Malwarebytes' Anti-Malware и SUPERAntiSpyware? :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

оставете, отказвам се от тези двете. А при няколко други игри ми изписва "устройството или мрежовата връзка към която сочи прекия път( да речемн ranch rush.lnk)не са налични. уверете се, че дискът е правилно поставенили, че мрежовият ресурс е наличенм и опитайте отново." играта по принцип се играе без диск
Link to comment
Сподели другаде

Интересно. Ти си потребителят с проблема и се отказваш ей така. Какво те кара да си мислиш, че си струва някой да се занимава с теб, след като нито изпълняваш инструкции, нито имаш желанието да си оправиш проблема?
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...