Jump to content

Препоръчан пост

avast! и преди е засичала файла като зловреден. Дискутирано е на предната страница в темата. Файлът е бил изпратен на компанията, но явно отново ще трябва да се направи. Ще го докладвам отново.

 

И не само с новата версия на програмата не се сваля ,а и със старата(1.9.0)

Link to comment
Сподели другаде

Т.е. и по-старата версия на програмата се засича като заплаха? Ако имаш това предвид, то да, нормално е в текущата ситуация.

 

Да..,но преди седмица-две нямаше проблем.Не съм инсталирал новата версия

Link to comment
Сподели другаде

Е, нямало е проблем досега, защото проблемът е в avast!. По някакви причини отново е започнала да засича съответния файл като опасен. Или добавяш папката, в която ще инсталираш програмата, към изключенията, или чакаш от avast! да отсранят фалшивата тревога.
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

Чудесна програма!

Имам само един въпрос. При сваляне на клип в настройките на програмата съм поставил отметка на "Използвай конвертиране." -> Изходен формат: -> MP3. Крайният резултат е файл с битрейт 128 kbps. Има ли някаква възможност да се направи корекция към по-добро качество при конвертирането? Сравних един и същ клип, конвертиран с vloader-bg и Spider Video Downloader . За съжаление установих, че vloader-bg се справя по-добре. Не само битрейта е 192 kbps, но и звученето е по-добро слухово. Не желая да използвам vloader-bg, защото е платена.

 

Благодаря за отговорите предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Напълно сигурен ли си, че чуваш разлика? Напълно съм съгласен, че при рипване на аудио диск например 128 Kbps могат да се окажат често недостатъчни, но за клипове от YouTube/Vbox7, при които качеството на звука вече е осрано, силно ме съмнява да се чува някаква разлика. Можеш да дадеш пример за такъв клип.
Link to comment
Сподели другаде

С тази програмка работя от години ако се не лъжа от самото и начало и досега не съм имал никакъв проблем с нея и avast имам последна версия и никакъв проблем нямам
Link to comment
Сподели другаде

Чудесна програма!

Имам само един въпрос. При сваляне на клип в настройките на програмата съм поставил отметка на "Използвай конвертиране." -> Изходен формат: -> MP3. Крайният резултат е файл с битрейт 128 kbps. Има ли някаква възможност да се направи корекция към по-добро качество при конвертирането? Сравних един и същ клип, конвертиран с vloader-bg и Spider Video Downloader . За съжаление установих, че vloader-bg се справя по-добре. Не само битрейта е 192 kbps, но и звученето е по-добро слухово. Не желая да използвам vloader-bg, защото е платена.

 

Благодаря за отговорите предварително!

 

Vloader използва напълно различен команден ред за FFMPEG. Изкуствено усилва звука с 50% и кодира файловете с 192kbps и 44100 Hz. Докато SVD записва файла с 128 kbps, без ресемплиране и усилване на звука.

 

Ако искаш да използваш подобен шаблон в SVD, просто трябва да го добавиш ръчно в templates.ini (който се намира в папката на програмата). Ето примерен файл, запази го като "templates.ini" в папката на програмата (замести стария). След това от настройките избери "MP3 Gain" като изходен формат за конвертирането.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, Crio!

С твоя примерен файл се получи точно качеството като на конвертирания от vloader-bg клип. Night_Raven беше прав, като предположи, че качеството е същото, въпреки различния битрейт (поне слухово е така). Аз съм се заблудил от по-силния сигнал, който съм чувал. Важното е, че разбрах принципа и сега ще мога да си променям настройките сам.

:hesthebest:

Link to comment
Сподели другаде

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Хора,помагайте!!!От два дни насам ми се появи много странен проблем.След като поставя URL адреса в полето и дам "Сваляне" програмата не предприема абсолютно нищо.Изписва веднага "Готово",все едно файла е свален и вече конвертиран.Досега не съм имал такъв проблем.Моля ви помогнете ми.Пробвах да свалям и с други програми като vloader например ама и тя не иска да сваля като SVD-то.HELP!!!
Link to comment
Сподели другаде

Хора,помагайте!!!От два дни насам ми се появи много странен проблем.След като поставя URL адреса в полето и дам "Сваляне" програмата не предприема абсолютно нищо.Изписва веднага "Готово",все едно файла е свален и вече конвертиран.Досега не съм имал такъв проблем.Моля ви помогнете ми.Пробвах да свалям и с други програми като vloader например ама и тя не иска да сваля като SVD-то.HELP!!!

Ако опита ти за сваляне е от тубата, то много отдавна не може да сваля. Но пък от Vbox7 все още се сваля.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...