Прехвърляне към съдържание

Снимка

спешен въпрос

• Моля, влезте, за да отговорите
5 отговора по тази тема

#1 boxsi11

boxsi11

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 24 June 2010 - 10:31

Много се извинявам,не съм в този бранш,но искам да попитам следният въпрос: Коя от изброените по долу фирми е най-подходяща за работа като програмист?
Фирмите са:Хемимонт-България, ТАРАСОФТ-ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ ЕТ, Студенско общество за компютърни изкуства, Акстър Съпорт, Смартком България, М Soft ООД, Неврон, ЕСОФТ ООД, Имайнд ЕООД, ЕкоКомс, Сетелист ООД.
Действително нямам време тъй като трябва да избера една от тях.Искам да знам кои са качествени от тях в които синът ми може да се занимава с програмиране  и най вече като използва езиците:C# ; Java.Предварително ВИ благодаря за отделеното време.

#2 poroiliev

poroiliev

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22 мнения

Публикувано: 24 June 2010 - 16:26

.
Публикувано изображение

#3 false

false

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 35 мнения

Публикувано: 24 June 2010 - 17:09

Остави синът ти да пробва, да не се надява, че в първата фирма ще се задържи дълго -- ако е добър, ще си намери място, където да почитат знанията му. Много лесно служител на някой от посочените фирми, пишещ във форума може да подхвърли едно име, но това означава ли, че това е мястото където момчето ще се чувства добре? Да отива по интервюта, и да започне работа там, където му харесва най-много! Същевременно може да работи като програмист на свободна практика (freelancer), никому не са излишни странични доходи, нали?
Answer to life the universe and everything: 0x2A

#4 boxsi11

boxsi11

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 24 June 2010 - 17:19

Благодаря ти  falce!!И аз мисля като Вас.Така ще го посъветвам.Питах защото исках да се занимава  с програмиране  в добра фирма където да понатрупа опит и практика.Ти обаче ме убеди в  правотата ти.

#5 panevdd

panevdd

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3051 мнения

Публикувано: 24 June 2010 - 18:06

Обърни внимание на това, как са уредени документално нещата - договор, стаж, осигуровки, застраховка... Добре изпипаната документация (дори и да е в ущърб на служителя) обикновено е признак за ясни и коректни взаимоотношения.
Публикувано изображение Публикувано изображение
Не съществува такова нещо като абсолютна обективност. Затова ползвам Google, Wikipedia, търсачката на форума, чета някои съвети и правилата на форума.

#6 Lokoto

Lokoto

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 428 мнения

Публикувано: 24 June 2010 - 18:23

.....Добре изпипаната документация (дори и да е в ущърб на служителя) обикновено е признак за ясни и коректни взаимоотношения.

:thumbsup: Мнооого важно!
Gigabyte GA-965P-S3/Intel Core 2 Quad Q8400/2x2GB PQI 800Mhz/Sapphire HD 5670 1GB/2x WD 640GB 7200 64MB SATA III Black/CoolerMaster PSU GX 650W

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители