Jump to content

Търся драйвър за уеб камера


Препоръчан пост

Явно има предвид оригиналния диск на камерата(каквато не са дали!Защо ли ....).Я кажи какво ти изписва като пуснеш камерата и дали ти изписва.Защото мойта камера се инсталира по много странен начин(от диска с драйверите) иска да му покажа едно по едно файловете от които има нужда.Няма начин да не работи с тея драйвери които Night_Raven ти е дал.

 

[/url]

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Този драйвер вече трябва да пасне. Няма автоматизирана инсталация и ще трябва да се инсталира ръчно. Ако не знаеш как, ето инструкции: Разархивирай го някъде. Start -> Run -> пишеш devmgmt.msc -> OK. Двоен клик върху PC Camera -> бутон Reinstall Driver. Избери No, not this time -> Next. Избери Install from a list or specific location -> Next, остави отметка само на Include this location in the search, кликни Browse, посочи папката с драйвера, кликни Next, изчакай да се инсталира драйверът и накрая кликни Finish.
Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...

приятели, и на мен ми стана проблем камерата. Пишеше че не трябва драйвер, но в "моят компютър" ми излиза като устройство USB Video Device, но не изкарва изображение. Намерих някакъв драйвер за друга камера, и излиза от там на програмката изображение но засича.....Вижте я на снимкатна и дайте и на мен драйвер, моля. Пише това за нея.

-WEB CAMERA c-27, УЕБ КАМЕРА С МИКРОФОН 5.0 WEB CAMERA c-27

 

-5,0 Мега пиксела цифрова камера CMOS сензор.

-6 светодиода за инфрачервено нощно виждане с възможност за настройване на LED светлината с копчето за контрол.

-Микрофон

-лесно се монтира на лаптоп.

-работи чудесно с Skype, MSN, Yahoo и т.н.

-видео формат: 24-битово RGB.

-поддържа 180 градуса въртене.

-kадри в секунда: (640 * 480) 30 F / S; (1280 * 960) 10 -15 F / s.

-2.0/USB Съвместим с USB 1.1.

-фокусен обхват: 3 см до безкрайност.

-XP, Vista , Win 7 поддържа.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте.Не исках да пускам нова тема ,понеже проблема при мен е сходен ,само че камерата е на лаптопа ми.Опитах в сайта на производителя да намеря драйвери,но уви не успях.Модела на лаптопа ми е Acer Aspire 5551G.Когато дам Divince Manager-а на инфото на камерата пише - USB Video Device.Та ако някой има идея за драйверче да каже :).

Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...