Jump to content

Преинсталация на Windows XP


TONIKA

Препоръчан пост

Здравейте...!!! искам да ви питам нещо от скоро време си сложих windows xp форматирал съм и двата дяла на хард дискът.и като включвам компютъра и като се стартирта windows и накрая ми зацепва нито се движи мишката и нито пък неработи клавеатурата.. проверил съм за вируси няма... и пак ми прави този номер бихте ли ми казали как ва е причината за да ми прави така..?? 

 

Благодаряви предварително..!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 168
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте...!!! искам да ви питам нещо от скоро време си сложих windows xp форматирал съм и двата дяла на хард дискът.и като включвам компютъра и като се стартирта windows и накрая ми зацепва нито се движи мишката и нито пък неработи клавеатурата.. проверил съм за вируси няма... и пак ми прави този номер бихте ли ми казали как ва е причината за да ми прави така..?? 

 

Благодаряви предварително..!!!

Първият заподозрян е хард диска. Ще трябва да си го провериш със външна програма.

Например със Hiren's Boot CD.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...