Jump to content

Ползвате ли прокси сървър - мнения и дискусия.


Препоръчан пост

"Ако имаш още нещо да казваш за прокситата..." Реших да спра - интересуващите нека си го намерят сами в мрежата. Ако продължа - никой от следящите този форум няма да може да получи дори и заслужен БАН примерно от модератори на форуми. Има прекалено много неетични хора и е добре подобни допълнителни познания да не са им известни в подробности. Продължавам без стандартни антивирус и защитна стена - хиляди са прокситата сродни на посочените. Tanganika така и не поясни защо ползва прокси по принуда. Доволен съм от 30-40 проксита, но не ги ползвам непрекъснато - не е необходимо за доста предпочитани сайтове. Поздрави

А аз като част от "знаещите" и "просветените" знам какви глупости ги дрънкаш в голямата си част...

Успех в самозаблуждението си.

"И не казвай, че не съм те предупредил!"

Аз съм с хардуерна защитна стена за входящият трафик.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Кое е глупост? При служебният ми компютър е налице и хардуерна защитна стена. У дома два или три компютъра обикновено са зад рутер.Не е необходимо непрекъснато сърфиране през проксита - не ми е ясно за какво ме предупреждаваш. Мога да попадна на някое небезопасно прокси - обаче и срещу това съм подсигурен. На този компютър съм с DefenseWall HIPS 2.56 без антивирус и защитна стена - явно и така е възможно. Подсигурен съм срещу всякакви възможни развития, но нещо те не се случват засега. Периодично си актуализирам прокситата по скорост и възможни настройки и те са заредени като предпочитани за ползване. При съчетано сърфиране през няколко проксита последователно нещата са най-здрави като защитеност дори и за най-опасните сайтове. Така на практика там админите нищо не могат да локализират и установят. Аз просто потвърждавам добри резултати на теми защитеност и анонимност - други хора също го твърдят. Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

Въвеждате в Google PHProxy и ще намерите десетки възможни проксита. После ги тествам за скорост и настройки - така си подбирам 2-3 от най-добрите. Съвсем не свършват - излизат ежедневно и нови. Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

Въвеждате в Google PHProxy и ще намерите десетки възможни проксита. После ги тествам за скорост и настройки - така си подбирам 2-3 от най-добрите. Съвсем не свършват - излизат ежедневно и нови. Поздрави

Какви десетки проксита, аз ти търся от теб едно, две, но работещи.

 

Това за Google не се бях сетил. А ти въведели SOCKS5 proxy.

 

И с това PHProxy какво да правя. Я си прекарай µTorrent-а през прокси.

 

Ами ако програмата няма в менюто си опция за ползване на прокси, тогава какво правим, ползваме PHProxy :giggle: .

Link to comment
Сподели другаде

С BitComet нямам затруднения - вече не ползвам µTorrent. Българските http://leather-bg.com/ и http://www.stranabg.com/upload/ също си работят нормално. Германски, холандски, щатски, канадски, френски и т.н. други подобни проксита също са с добра работоспособност при мен. Нямам оплаквания и от доставчика си на Интернет - това явно също е от значение.
Link to comment
Сподели другаде

С BitComet нямал затруднения. С тея две проксита найстина няма да имаш проблем :giggle:

 

Мисля да се въздържа от допълнителен коментар и приятно ползване на проксита-та.

Link to comment
Сподели другаде

Правилно. Защото доста други възможности вече не са безплатни. Какво от това - точно теб съм готов и да те черпя, ако например от Калдейта успеят да ми "покажат и докажат" Вечния си Бан... Очаквам поредното ми безплатно прокси да ги изкриви от срам, че НИЩО НЕ СА УСПЕЛИ ДА МИ ОГРАНИЧАТ! Те толкова и могат...Иначе доста им харесвам форума - обаче това са реалностите. Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

ако например от Калдейта успеят да ми "покажат и докажат" Вечния си Бан... Очаквам поредното ми безплатно прокси да ги изкриви от срам, че НИЩО НЕ СА УСПЕЛИ ДА МИ ОГРАНИЧАТ! Те толкова и могат

Не е проблем да те скастрят, писал съм ти и преди http://www.blockacountry.com/. Проблема е, че потребителите от чужбина ще пререват и те.

 

С колко проксита от чужбина се свързваж в zamunda.net та ми даде само тези две, и то от BG?

Колко проксита има от BG, и за колко време мислиш, че щи ги блокират?

 

По-добре си трай, ок?

Link to comment
Сподели другаде

Намерил съм си сега над десетина чуждестранни безплатни и отлично работещи PHProxy, за всички основни езици са - но не смятам някъде да ги посочвам. Защото вероятно ще ми се наложи да си търся други. Понякога за 10 минути намирам 3-4 броя, а друг път за цял час - нито едно добре работещо. Случва се някое прокси някъде да бъде блокирано - след секунда съм пак там с друго подобно. Обикновено ги блокират при причина. Каква причина е моето присъствие във форума на Калдейта, та админите там са блокирали досега безпричинно десетки ползвани от мен подобни проксита... Уж заради спам и без мои нарушения на други правила там "пробват да ми отнемат" правото на участие.Това няма как да се случи. Сега имам достъп при тях и с десетте и още десет различни регистрации мога да си създам.Обаче други неща временно са ми по-интересни.Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

Ти май нарочно не вдяваш. Ако ще и по 1000 на ден да излизат, блокиран ли е достъпа от чужбина, ще се свържеш на най.

 

Не ми отговори на въпроса

 

С колко проксита от чужбина се свързваш в zamunda.net та ми даде само тези две от BG?

Link to comment
Сподели другаде

Защо толкова Ви вълнува zamunda.net? Съществуват и още доста български проксита - друг е въпроса, че повечето хора още не са се научили как да ги търсят, намират и ползват.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...