Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2010


IVAN

Препоръчан пост

Малко със закъснение, но жалко за нашите и 2те загуби от Бразилия, поне се представихме достойно. Ето и малко снимки от 1вия мач + някой клип:

http://4storing.com/XTJxXlPHGint5ZNVasyI

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 160
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

По коя телевизия ще можем да гледаме ?

НЕ съм сигурен дали БНТ ще излъчва някой от мачовете. Като наближат някой от тях ще кажа или ще давам линкове за стриймове.

Link to comment
Сподели другаде

КАНАЛ 1

 

21.07.2010

23:30 Световна лига по волейбол: Италия - Русия - пряко предаване от Кордоба (Аржентина)

 

22.07.2010

23:30 Световна лига по волейбол: Русия - Куба - пряко предаване от Кордоба (Аржентина)

 

23.07.2010

23:30 Световна лига по волейбол: Куба - Италия - пряко предаване от Кордоба (Аржентина)

 

24.07.2010

23:30 Световна лига по волейбол: Финали - пряко предаване от Кордоба (Аржентина)

25.07.2010

03:00 Световна лига по волейбол: Финал - пряко предаване от Кордоба (Аржентина)

Link to comment
Сподели другаде

Гледах само първите два гейма на Италия и Русия.. още докато правеха нещо със сълния сервиз. Като гледам резултата ясно след това се е видяли кой е по-тактичния отбор. Поздрави за Русия, че с този по-млад отбор са победили.

 

А в другия мач си мисля, че Бразилия са подценили домакина и те са им краднали 1 точка. И сега Аржентина ако вземе нещо от не напълно уверения отбор на Сърбия, ще стане интересно.

Link to comment
Сподели другаде

Обнових резултатите от мачовете и сега вече са ясни и полуфиналите...

-> Русия : Сърбия

-> Бразилия : Куба

 

Прогнозирам финал Русия и Бразилия, независимо че много се надявам Куба да направи изненада. Сърбия не мисля, че ще може да направи нещо дори и с/у младоците на Русия.

Link to comment
Сподели другаде

Русия лесно бие Сърбия - 3:0

Бразилия 3:1 Куба, май и тука не е било кой знае колко ....

 

И днеска финалите, за трето място Сърбия : Куба, очаквам победа за Куба, и финал Русия : Бразилия, повече съм за брадушките независимо, че ми е все тая.

Link to comment
Сподели другаде

Май прогнозата ми се изпълнява:

1. Бразилия

2. Русия

3. Куба

4. Сърбия

Просто смятам, че с толкова много контузени играчи Русия няма да успее да бие Бразилия. Все пак съм за братушките.

Link to comment
Сподели другаде

Но днеска има един по-интересен финал. Поздрави на българските момичета и успех днеска: http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=250103

:bgflag: :bgflag: :bgflag:

На който паднахме, но поне достойно представяне.

Link to comment
Сподели другаде

Обаче най-комичното е петото място на Аржентина. Как се става 5-ти с 14 загуби и нито една победа?? Трябва да следваме техния пример.

П.П. Направих няколко прости сметки и сметнах, че ще паднем на 7 място в световната ранглиста... :S Тъй като Италия печели с 5 точки повече от миналото издание, а ние две и ни изпреварват с една... А пък Русия ще станат 2-ри. Други промени май няма да има. Сега защитаваме 3-то място на световното, така че трябва да се опитаме да вземем титла! Оттам ще ни дойдат точките. :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...