Jump to content

Търся програма за влизане в съседния копютър.


Препоръчан пост

Здравейте,търся програма за влизане в съседния компютър.Историята е такава,значи аз съм на 16 години,а сестра ми е на 13 и е в другата стая,в която е нейния комп.Съмнява ме,че прави нещо от доста малка (сещате се какво) и искам малко да я контролирам(да не пие,не пуши).Търся програма за влизане в нейния компютър,да видя с кой си чати,какво прави,т.е. да видя нейния десктоп или харддиск,единствения проблем е,че аз нямам абсолютно никакъв достъп до нейния компютър.След като върши нещо,тя излиза от стаята и я заключва и си взима ключа с нея.Двата компютъра са свързани с мрежа с рутер.И на двата компютъра има скайп,мога да я накарам да и пратя нещо като вирус,с който да инсталира нещо.Моля ви за помощ.
Link to comment
Сподели другаде

Искаш, да ти дадем съвет за способ за шпионаж на сестра ти? Според мен, това не е редно..., особено при положение, че и двамата сте непълнолетни... Ако бяхте родител и дете... може би бих се размислил, но при дадените обстоятелства - не. Просто не е редно. Бих преминал към директен диалог. Така трябва да се обсъждат тези неща.
Link to comment
Сподели другаде

Тогава, нека родителите ви, си поговорят със сестра ти :)

В случая не мисля, че шпионажът е решение. Приемаме все пак, всичко тук САМО на честна дума, нали? :)

Link to comment
Сподели другаде

Здравей

 

Ако искаш разгледай тази тема, дано ти помогне :thumbsup:

 

То не искам само аз,преди да пиша тук тази тема съм разговарял с родителите си и те се съгласиха

Мислиш ли че всичко тук ще приемем за "чиста монета"

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Абе, родителите за какво са? Толкова ли е трудно да й ограничат достъпа до компютъра, пък да се тръшка, реве -- все ще й дойде нещо в главата, рано или късно!
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...