Jump to content

Търся драйвери за принтер?!


Препоръчан пост

  • Отговори 30
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

barca_b0y-Преди няколко дни го изтеглих този драйвър.НЕ тръгва принта с него-нищо че пише и 120n.Това е за модел 1020.Винаги след преинстал е така трудно да го подкарам.Изгубила съм си диска на самия принт като го купих.
Link to comment
Сподели другаде

Странно. Колегите дават линкове към файлове от официалния сайт. Ето и основната страница за въпросния принтер. Т.е. ако има работещ драйвер трябва да е там.
Link to comment
Сподели другаде

Здр.Гледах ги и ги теглих.Не са за моя модел.-принтера не тръгва.

Единствено този с емблемата на каро става-обаче никъде не го намирам....

 

Не знам дали се повтарям с panevdd, ако е така предварително се извинявам, но със знак на каро работещи на E120, E120n, намирам тези 2-та универсални драйвери:

 

ЛИНК 1

 

ЛИНК 2

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

И от двата сайта изтеглих драйвърите но не тръгва принта.

Установих връзка с центъра на Лексмарк в БГ и ще им се обадя да видим какъв е проблема.

Явно има нещо специфично.

Ще пиша после да Ви кажа как е станала настройката.

Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...

Проблемът с принта си стои месеци на ред.

От Лексмарк център ми казват...че трябвало да търся стар драйвър-новите не били да моя принтер!?

Изтеглих поне 20 драйвъра и не става нищо с тях!

Link to comment
Сподели другаде

И този го гледах-не става.

Единственият изход е в центъра на фирмата и ми записват оригиналния драйвър за принта-така ми казаха.

Това е.

Благодаря за включването.

Link to comment
Сподели другаде

Отново аз Ви притеснявам.

Ходих в ценъра за подръжка на Лексмарк и ми дадоха диск с оригинален драйвър.Аз не успях да го подкарам и мой познат комп.специалист се включи с онлайн помощ/програма за отдалечен достъп/ да помага.Но и той не успя...

Какво става не знам. :bang:

Link to comment
Сподели другаде

Ако искаш пробвай с тая програмка за намиране на драйвери http://www.drivernavigator.com/ много е малка,като намери драйвери си инсталирай този за принтера :)
Link to comment
Сподели другаде

Ако искаш пробвай с тая програмка за намиране на драйвери http://www.drivernavigator.com/ много е малка,като намери драйвери си инсталирай този за принтера :)

 

Не се отваря страницата.

Link to comment
Сподели другаде

Не се отваря, понеже линкът не е точен. Аз лично не бих се доверил на подобна програма така или иначе. Според мен проблемът изобщо не е в драйвера. Намирам за невъзможно да са пробвани толкова много драйвери (включително и от официалния сайт и от оригиналния диск към принтера) и нито един да не става. Сигурна ли си, че принтерът е включен? Сигурна ли си, че е свързан кореткно към компютъра? В преден или заден USB порт е свързан? Появява ли се изобщо като устройство в Device Manager при свързване и включване?
Link to comment
Сподели другаде

До сега винаги аз се справях сама с драйвъра-теглех от нета и нямаше проблем.

Сега не знам какво става-не мога да се справя.Но и комп.специалист да не може...не знам вече.

Явно има нещо специфично и не знам как да го направя.

Link to comment
Сподели другаде

Опитай следното:

1. Изключи принтера.

2. Деинсталирай от компютъра всичко, свързано с този принтер - драйвери, софтуер...

3. Стартирай Device Manager по този начин и разреши показването на скритите устройства. Провери за неактивни Unknown устройства или за нещо, свързано с този принтер и го деинсталирай (раздела System devices е желателно да го пропуснеш).

4. Рестартирай системата.

5. Стартирай инсталацията на драйверите, без да включваш принтера - ще го включиш след като инсталацията приключи или след подкана за включване от самия инсталатор.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...