Jump to content

Заключената стая!


danina

Препоръчан пост

Събрах всичките предмети и отключих краката на скелета. Като отворя вратата пак приказва ония странни работи. Как точно да приключа нивото, трябва ли да направя още нещо, всичките тези предмети какво се правят?

HELP! :blink:

Сглоби ли душевния куб?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Сглобих куба, съобразявайки квадратите, слагам на рафта бирата, диска, паля клечка тамян и гледам бирата да е chill, ама казва че още нещо липсва, а останалите предмети не се местят на рафта, направо ще полудея от нетърпение, какво още остава

 

 

МИНАХ ГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели другаде

Уф, направо ще умра от кеф! Аз сега повече се радвам,че минах нивото, отколкото че си взех изпита :bravo:

Вече свърших доста по третото, някой да е на него или да го е минал да обменим опит?

Link to comment
Сподели другаде

Добре! Всичко събрах, без запалката. Как я вдигнахте тая тъпа кофааааааааа? :devil:

Поиграх си и установих, че за да се вдигне коша е нужно да избереш първо косата върху листа и да цъкнеш about item. После вече коша се вдигна от раз.

Link to comment
Сподели другаде

На коя лампа е това листче и къде е тоя диск ... му

Листчето е на горната лампа, но не се вижда от всеки ъгъл. Трябва да гледаш към вратата, която води към предната, червена стая и тогава да кликнеш лампата.

Дискът е на последната страница в на дневника (червената книга).

Link to comment
Сподели другаде

Еее преди малко намерих една рамка и сега не мога да се сетя къде беше :(

Добре дошъл в клуба на рибоците! Голяма зарибявка е тази игра.

Рамката е под шкафа с чехлите, ако се не лъжа. :)

Link to comment
Сподели другаде

Да мерси, аз преди малко даже не разбрах откъде се е взела в инвентара :) И са като събрах всичко без диска и не съм отворил книгата...? Редактиран от MasterRalf
Link to comment
Сподели другаде

Бравос! :)

Искам и аз. Night_Raven, номера с кошчето стана. Браво на теб. А сега какво- имам всички джунджорий. Какъв е този душевен куб? Запалката не ще да иде на рафта.

Link to comment
Сподели другаде

А къде беше листчето с комбинацията помниш ли? Иначе запалката само съкаш върху жълтата оабучйа у се запалва. Не значи слагаш пръчиците и колата до онова звънящото и със запалката цъкаш върху миришещите пръчици.. Редактиран от MasterRalf
Link to comment
Сподели другаде

Искам и аз. Night_Raven, номера с кошчето стана. Браво на теб. А сега какво- имам всички джунджорий. Какъв е този душевен куб? Запалката не ще да иде на рафта.

Запалката не се слага на рафта. Първо прогори с нея косата и ще се появят символи на листа. После я използвай да разкъсаш завивката и вътре ще намериш макет на куб. Трябва да поставяш шестте йероглифа върху този зелен макет на базата на открития надпис на листчето под косата.

 

А къде беше листчето с комбинацията помниш ли?

Какво листче с комбинация?

Link to comment
Сподели другаде

А къде беше листчето с комбинацията помниш ли? Иначе запалката само съкаш върху жълтата оабучйа у се запалва. Не значи слагаш пръчиците и колата до онова звънящото и със запалката цъкаш върху миришещите пръчици..

Хубаво де запалих го и сега какво да правя. Имаше лист със знаци в шишето за лекарства. А има и скрит код, дето изобщо не го схващам в листа с космите. Като ги изгориш се появява! Изобщо не мога да разбера кода, нито пък как да сглобя този куб. И диска не ще да влезе в кутията.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...