Jump to content

Заключената стая!


danina

Препоръчан пост

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Аз събрах доста неща, но нещо запецнах. Не мога да разбера смисъла на тази врата, в която някой говори нещо. Май е наобратно, ама като не мога да разбера. А и как се отваря тази червена книга.
Link to comment
Сподели другаде

name='Tragedy' post='6839' date='12 Jun 2006, 15:37']

Аз събрах доста неща, но нещо запецнах. Не мога да разбера смисъла на тази врата, в която някой говори нещо. Май е наобратно, ама като не мога да разбера. А и как се отваря тази червена книга.

Като гледам с ключ, но аз немога да го намеря.

Аз пожелавам успех на всички със втората стая.

Аз вече я минах!

Ами помагай де. Кажи поне какви предмети трябва да съберем?

Link to comment
Сподели другаде

Аз събрах някакви китайски символи , касетка от диск , две снимки , някаква пръчица и малко шишенце .

 

Пръчицата, както я наричаш е денк или както казваме ние, снобче от тамян. Тя ще ти трябва към края и още една подзказка ще ви дам - снимките не се използват въобще, поне не в тази стая! :)

Link to comment
Сподели другаде

Във втората стая се събират толкова предмети, колкото има място вдясно - 18.

Червената книга се отваря с ключ.

 

Ето какво се събира:

- обложка от диск (вече налична)

- диск

- 6 китайски символа

- пръчки тамян

- запалка

- бурканче с лекарства

- ключ

- бира (която трябва да е студена)

- коса върху едно листче

- 2 снимки

- рамка

- червена завивка

 

Добавка: после се намират и още, де.

Link to comment
Сподели другаде

Като гледам с ключ, но аз немога да го намеря.

 

Ами помагай де. Кажи поне какви предмети трябва да съберем?

 

 

Като отвиете скелета кликнете по средата, погледнете внимателно лявата и дясната му ръка. Като вземете бурканчето с лекаствата от дясната му ръка, кликнете няколко пъти върху лявата, докато изтърве ключето.

 

Предметите са доста - 6 карти с китайски символи, запалка, ключ, две снимки, хартиика с коса върху нея, кутийка бира, диск, легенда с цифри от домино, хартиен макет на куб (във формата на кръст) с изписани цифри на домино, празна рамка от снимка. Май това са всичките ако не изпускам нещо, защото трябва да си ходя вече.

 

Надявам се, че съм помогнал!

Успех!!!

Link to comment
Сподели другаде

Ами не, просто не дава да отворя сейфа. Пробвах под IE и веднага стана като въведох същите числа.

Е както и да пробва, с какъвто и да е браузъ, не става, пиша числата, но не се отваря

 

Едит : Повтарям я на друго PC с друг код но сейфа не се отваря

 

Oooooпс, стана, радвам сееееееее, има ли ме сред първите 10?

Редактиран от Shak
Link to comment
Сподели другаде

Е както и да пробва, с какъвто и да е браузъ, не става, пиша числата, но не се отваря

 

Едит : Повтарям я на друго PC с друг код но сейфа не се отваря

значи като въведеш числата 8803, после отваряш с ключето, вътре има една отвертка.

 

Я някой да подскаже къде се намират тамяна и запалката?

също така краката на скелета са завързани с някакви въже и има едни числа 1818. те за какво служат?

Link to comment
Сподели другаде

Я някой да подскаже къде се намират тамяна и запалката?

също така краката на скелета са завързани с някакви въже и има едни числа 1818. те за какво служат?

Тамяна е на рафта над червената книга, вдясно. Запалката е под кошчето, в което беше косата.

Краката на скелета са вързани нарочно. За да се излезе от стаята/мине нивото трябва да са свободни. Жокер: кодът за отключване се разбира от дневника (червената книга). Не го пише директно, но оттам се разбира. :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...