Jump to content

Заключената стая!


danina

Препоръчан пост

Здравейте!

Тази игричка е специален поздрав за една красива, млада дама, която е фенка на форумните игрички- Gala.

 

 

УАУ, Благодаря ти,много си мила :flowers: . А сега започвам и аз, пък да видим до къде ще я добутам

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ами помогни :faint: МОЛЯ

Батерията се намира на ъгъла на леглото :)

А тази червена кутия как се отваря :'(

Поне едни цигари да имаше да пуши човек,а то ни цигари,ни уредбата свири :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Батерията се намира на ъгъла на леглото :)

А тази червена кутия как се отваря :'(

Поне едни цигари да имаше да пуши човек,а то ни цигари,ни уредбата свири :crosseyes1:

За червената кутия ти трябват 2 пръстена и едно такова навитичко бяла, с големината на батерията. И него търси около леглото. А за музиката те очаква изненада! :)

Link to comment
Сподели другаде

Ха, минах и втората стая, ама нещо не ми допадна много. Първата някак беше по-добра.

 

EDIT: изнервящо е. Има много pixel hunting, т.е. да се мъчиш да кликнеш навсякъде за да не изтървеш нещо, докато мисленето остава малко повече на заден план. Веднъж събрани всички предмети не е трудно. :)

Link to comment
Сподели другаде

Аз нещо май зацилких :'( .Намерих ключове,кутия,пръстени,писма,и какво ли още не, но никакъв сейф не виждам. И нищо не се случва където и да кликна. :help: Писано ми е тук да си остана.

 

 

п.с. ОООО имам напредък.Намери едното бяло и заредих кутията

Редактиран от gala
Link to comment
Сподели другаде

Ами имаш код за сейфа. Въведи го! :)

Давай Миленски! С теб сме!

Абе то кода още не мога да се усетя къде го имам, ама по-важното е, че не мога да отворя пак капака на сейфа. Веднъж успях докато гледах филма, но след това опитах сто пъти по същия начин и нищо не стана. Тъпичко малко :stop:

Link to comment
Сподели другаде

Моля ви, помагайте! Имам чувството, че съм на една ръка разстояние от изхода.

Имам един ключ, червената кутия с пуснато филмче, празна обложка от диск и листче.

Нищо друго не откривам, не разбирам за какво е кутията с филма..... :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

O аз сейф не виждам нито навито на хартия нещо :blink: ... и цъкам като замаяна чак ще разбия мишката тука и после ще има :punish:

И тая кутия ни напред ни назад нито филм виждам пък...голяма зарибявка е тази игра!

Аз намерих нещо малко в ъгъла на леглото синьо и после нихтенщай нищо не се отваря кутията :(

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Жокер: обложката от диска е ненужна. Не я бройте към важните предмети.

Червената кутия е важна, защото филчето е важно, но по-към края.

 

Моля ви, помагайте! Имам чувството, че съм на една ръка разстояние от изхода.

Имам един ключ, червената кутия с пуснато филмче, празна обложка от диск и листче.

Нищо друго не откривам, не разбирам за какво е кутията с филма..... :lookaround:

Обложката я изключи. Останалите неща са свързани. Листчето с текста е много важно.

Link to comment
Сподели другаде

То т'ва бялото е при леглото(около възглавницата), ама и като го намерите нищо не става. Гледах филма доста пъти- и к'во от туй. някой по-напреднал да помага Редактиран от gala
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...