Jump to content

Заключената стая!


danina

Препоръчан пост

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Честито на всички излезли виждам че доста сте развихрили днес с играта :) Аз ще почвам нова стая този тип игри много ме зарибиха :) Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Какво точно те притеснява във формулата? Имаш годината (2007), имаш часа (на часовника на катедрата, като не взимаш впредвид минутите), имаш и деня (на дъската; забележка - американците пишат първо месеца!). Смяташ по формулата, като коренът не го броиш (той и без това е задраскан). Резултата е integer, което ще да рече само цели числа (всичко след десетичната запетайка изчезва).

Това е кода за сейфа. Въвеждаш го и отваряш със синият ключ. Успех. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

A ключа за включване на лампите знаеш ли нещо за него? Постоянно ме изхвърля от играта и почвам отначало като го счупя ... с него какво се прави? Иначе мерси за кода така стана :)

 

P.S Излязахх от училищетоо ура!

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Ключа не се пипа. Изхвърля те от играта, защото те хваща ток. :crazy:

Отвори ли вече шкафа със светлините?

 

Да отворих го :) Трябва да цъкнеш с червения ключ и цъкваш върху светлинките цветните и трябва да повториш комбинацията която те ти показват докато се отвори :)

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...