Jump to content

Заключената стая!


danina

Препоръчан пост

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Да се влкюча и аз в този бар :)

Намерих една подложка за чаша, на която като кликнеш излизам едни линк. Лошото е, че в линка всичко е на японски и нищо не разбирам :) Та някой да знае японски :P

Ето и линка: http://www.gotmail.jp/photo.html

Link to comment
Сподели другаде

Този линк не ти трябва, т.е не трябва да го зарждаш в друг прозорец той се изпозлва директно в играта :)

tweety до къде си стигнала? За да ти помогна аз почти излязох от стаята ;) Какви предмети си намерила?

 

П.С Този линк който е даден за играта "Излез от бара" от show burn нещо незнам но не е както трябва. Защото като се разрових из едни други форуми разбрах че трябва да имаш дневник още от самото начало той си ти е в набора с предмети. Но аз нямах затова намерих играта в един друг сайт и там имах дневник още при зареждането. Понеже не мога сега у нас да го открия този сайт утре ще пусна нов линк към играта където всичко е О.К ;)

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Имам шило за лед, куфар, който е заключен, коктейлна чаша, подложката с линка на нея, отварачка за вино, бяла кърпа, вино, кутия, която намерих в шкафа, мобилен телефон, пръстена, който беше в запалката и купче лед.

И стигнах до там, че само се въртя в стаята и нищо повече не намирам :)

Link to comment
Сподели другаде

Ето и правилния линк за който писах: ТУК

В него още при зареждането имате дневника в набора с предмети а той е важен, защото има един код който ще ви трябва :)

 

tweety зареди линка който пуснах сега и започни играта наново :) В дневника ще намериш код за отваряне на куфара.

Link to comment
Сподели другаде

Мерси за линка. Но още съм се омотала. Как да отворя сейфа. И имам ли още неща да търся. Имам: мобилен телефон, отварачка, лед, пръстен, поставка за чаши и един билет (май е билет) с много дупки. :lookaround:
Link to comment
Сподели другаде

Мерси за линка. Но още съм се омотала. Как да отворя сейфа. И имам ли още неща да търся. Имам: мобилен телефон, отварачка, лед, пръстен, поставка за чаши и един билет (май е билет) с много дупки. :lookaround:

Отиваш с билета до бара, от дясно на книжката, приближаваш се до прозореца и поставаш там билета, и ти се показва един код... и аз тука запънах ( нз как да сложа кода във телефона :crosseyes1: )

Link to comment
Сподели другаде

Отиваш с билета до бара, от дясно на книжката, приближаваш се до прозореца и поставаш там билета, и ти се показва един код... и аз тука запънах ( нз как да сложа кода във телефона :crosseyes1: )

 

 

Така значи цъкни върху телефона и дай на about items, натисни върху дисплея му за да ти се уголеми и ти иска код, цъкаш на билета с кода и цифрите ти се въвеждат в мястото за парола после ти иска url: цъкаш на подложка с линка и пак върху дисплея на телефина и ти се въвежда в мястото за линка. След това ти се показват на дисплея няколко коктеила трябва да избереш XYZ, и после да потвърдиш. Трябва да имате три пръстена, един от запалката, втори от разтопеният леден куб който сте взели от фризера. Ако имате двата кажета за да помогна за другия ;) Има още съвсем малкоо ;)

Link to comment
Сподели другаде

Такааа.

Пръстените наистина са 3 :)

Третият е в отаварчката, но за целта трябва да отидете в десния край на бара (там където има само една коктейлна чаша) и там като маркирате шилото за лед и кликнете някъде в средата на картинката, се появява една светлина (бяла точка). Върху нея поставяте празната коктейлна чаша и се появява сянка на отварачката (разтворена). Маркирате отварачката (about items) и като натиснете няколко пъти върху нея, тя се отваря. След това кликвате още няколко пъти, мисля че на дръжката беше, и се появява и третия пръстен. Като маркирате пръстените (about items) казва, че са много мръсни - изтъркват се с кърпата и върху тях се появяват буквите X Y Z.

Сега вече ми позволява да въвеждам код на все още заключеното куфарче, което ми остана (или може би е някакъв сейф, незнам), но все още се чудя от къде да взема кода.

До тук успях да стигна.

Надявам се да съм била полезна на тези, които не са все още :)

Link to comment
Сподели другаде

Такааа.

Пръстените наистина са 3 :)

Третият е в отаварчката, но за целта трябва да отидете в десния край на бара (там където има само една коктейлна чаша) и там като маркирате шилото за лед и кликнете някъде в средата на картинката, се появява една светлина (бяла точка). Върху нея поставяте празната коктейлна чаша и се появява сянка на отварачката (разтворена). Маркирате отварачката (about items) и като натиснете няколко пъти върху нея, тя се отваря. След това кликвате още няколко пъти, мисля че на дръжката беше, и се появява и третия пръстен. Като маркирате пръстените (about items) казва, че са много мръсни - изтъркват се с кърпата и върху тях се появяват буквите X Y Z.

Сега вече ми позволява да въвеждам код на все още заключеното куфарче, което ми остана (или може би е някакъв сейф, незнам), но все още се чудя от къде да взема кода.

До тук успях да стигна.

Надявам се да съм била полезна на тези, които не са все още :)

Мерси ;)

на кода на сейфа е "9999" -> аз си ги обеснявам, с това, че това " X Y Z" са като последните букви и 9-ката последната цифра ( нещо логиката ми куца :D )

btw някъде видях, че играта имала 4 различи края :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Мерси ;)

на кода на сейфа е "9999" -> аз си ги обеснявам, с това, че това " X Y Z" са като последните букви и 9-ката последната цифра ( нещо логиката ми куца :D )

btw някъде видях, че играта имала 4 различи края :crosseyes1:

 

IVAN беше прав за кода - наистина е 9999 :)

 

Аз излезнах :) :dance:

 

ПП: А края на играта е само един!

Редактиран от tweety
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...