Jump to content

Заключената стая!


danina

Препоръчан пост

Някой на има идея какво се прави в синята стая. Намерих химикал, лист, на който написах HELP ME и го пратих. Върнаха ми го с нарисуван череп на него?!?!?!
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ахааа, става въпрос за тази синя стая. Тя не е трудна и е доста бърза.

Ще го обясня набързо:

- в чекмеджето под телефона има химикал;

- когато сте с лице към картината, кликнете в горния десен ъгъл, после в горния ляв и накрая в долната й част; зад картината има 10 000 японски йени;

- когато сте с лице към фотьойла, под възглавницата му има лист хартия;

- кликате листа, за да се появи на цял екран, след което кликайте върху химикала, докато не се напише "HELP ME" и накрая кликате върху листа, за да го приберете;

- отивате при улея, кликате върху "вратичката" и вземате кухото цилиндърче вътре;

- обръщате се на друга страна, кликате върху него, за да се появи на цял екран, и още веднъж, за да се отвори;

- кликате върху листа, за да го сложите вътре, затваряте цилиндъра, отивате при улея, поставяте го, затваряте вратичката и натискате червения бутон (ще се чуе звук, който значи, че цилиндъра е потеглил след малко ще се върне обратно);

- плъзгате вратичката, вземате цилиндъра, отваряте и вадите листа;

- поглеждате листа и виждате нарисуван череп, плашите се много, побиват ви тръпки и махате листа;

- отивате при телефона и вдигате слушалката;

- набирате 4357*63, което е HELP ME (т.е. гледате на телефона дадената буква на коя цифра е и натискате бутончетата по веднъж, като черепът е *);

- телефонът ще даде сигнал, че звъни и след малко ще чуете зловещ глас да казва "OK";

- отново ви побиват тръпки и затваряте слушалката;

- сега пъхате паричките в цилиндъра и го пращате по улея, след което ще получите ключ;

- отивате на изгледа, при който виждате вратата леко по диагонал и кликате точно върху самата ключалка, което ще отключи вратата;

- кликате върху вратата и си изкарвате акъла от звуковите ефекти.

:)

Link to comment
Сподели другаде

Аз предлагам още една подобна игра. Този път е бар. И за да не се заблуди някой да кажа - предлагам я, защото не стигнах доникъде. :crazy:

Успех!

 

Интересна е аз доста неща събрах обаче ... нищо, рази чаши, коктеили, мобилен телефон ... запалка и нищо не става :) Някой да има идея?

 

П.С Има книга на бара до прозореца (Хемингуей - Стареца и морето), обаче не мога да я взема какво се прави с неяо?

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

П.С Има книга на бара до прозореца (Хемингуей - Стареца и морето), обаче не мога да я взема какво се прави с неяо?

 

В шейкъра с леда сипваш малко ром от бутилката, после малко сок от голямата чаша. Казва ти, че не е достатъчно и повтаряш упражнението. След това слагаш лед от големият блок. Казва ти, че си приготвил коктейла и, че ти се чете някоя от книгите на татко. Отиваш при книгата и я повдигаш.

Link to comment
Сподели другаде

В шейкъра с леда сипваш малко ром от бутилката, после малко сок от голямата чаша. Казва ти, че не е достатъчно и повтаряш упражнението. След това слагаш лед от големият блок. Казва ти, че си приготвил коктейла и, че ти се чете някоя от книгите на татко. Отиваш при книгата и я повдигаш.

 

Аз ром нямам имам специално винце някакво :) ама не ще да се сипва сами сока изсипах в шейкъра :( и изписва "Let me see..." и нищо

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Аз ром нямам имам специално винце някакво :) ама не ще да се сипва сами сока изсипах в шейкъра :( и изписва "Let me see..." и нищо

 

Рома го взимаш от етажерките зад бара. Беше по-вляво, но не помня на горният или на долният ред.

Link to comment
Сподели другаде

Рома го взимаш от етажерките зад бара. Беше по-вляво, но не помня на горният или на долният ред.

 

Tи намери ли дневник? Аз не а май триабва да има някъде :(

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...