Jump to content

Заключената стая!


danina

Препоръчан пост

Абе какво с тоя филм?????? Той към края на филмчето посочва едно такова + някакво и аз дори и върху наго щракам и пак ми се скрива :blink:

Моляяяяя, много се дразня вече,уф :'(

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

И аз стигнах до филмчето, натискам го и постоянно ме връща отначало и трябва наново да го гледам.. Почти съм се отказала..

Гледам филмчето и там показва 1но кръстче, ама като цъкна и ме връща на плейъра???

Помощ, иначе всичко имам кутията, батериите,касетата,ключовете, ама накъде???

 

С кръстчето намираш сейфа, но какъв е кода?

Редактиран от Shak
Link to comment
Сподели другаде

Да, ама кой е кода, или къде да го намеря

Не си открил или не си използвал бележката с URL-a. ;)

 

Моля за помощ как да отворя кутията, имам нещо като батерия но е синьо имам ключ, имам URL и касетка ... но нищо не става :(

За отваряне на кутията са нужни два пръстена и една бяла, метална пръчица. После вътре се слага синята батерия и касетата и се гледа филмчето.

Link to comment
Сподели другаде

Не си открил или не си използвал бележката с URL-a. ;)

За отваряне на кутията са нужни два пръстена и една бяла, метална пръчица. После вътре се слага синята батерия и касетата и се гледа филмчето.

Къде да ползвам урл-то

Редактиран от Shak
Link to comment
Сподели другаде

Абе какво с тоя филм?????? Той към края на филмчето посочва едно такова + някакво и аз дори и върху наго щракам и пак ми се скрива :blink:

Моляяяяя, много се дразня вече,уф :'(

Номера е да оставиш танцуващия да се натънцува и тогава да цъкаш на мястото на звездичката. Ако не го изчакаш няма да ти се покаже сейфа.

Link to comment
Сподели другаде

Къде да ползвам урл-то

Ами нали всички адреси си ги пишете в адресната лента. Да видим къде ще ви отведе като го напишете в нея! Малко остава! Не губете надежда!

Night_Raven, моля кажи колко предмета трябва да намеря във втората стая?

 

Оф и аз сто пъти го гледах, ама не мога да уцеля как се отваряше капака на сейфа.

 

Добавка: Успях, ама не ми приема кода.

хайде ще помогна. Може да си объркал URL.

http://takagism.fasco-cs.com/yellow_chamber.html

Пък ще почерпиш. :crazy:

Link to comment
Сподели другаде

Ами нали всички адреси си ги пишете в адресната лента. Да видим къде ще ви отведе като го напишете в нея! Малко остава! Не губете надежда!

Night_Raven, моля кажи колко предмета трябва да намеря във втората стая?

Нищо не става, ще прколясам, кажи кода на лс или скайп

Link to comment
Сподели другаде

..

За отваряне на кутията са нужни два пръстена и една бяла, метална пръчица. После вътре се слага синята батерия и касетата и се гледа филмчето.

 

Дам това ясно, но ми липсва бялото ролце къде е? около леглото ама нявсякъде цъках няма нищУ :crosseyes1: :lookaround:

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

хайде ще помогна. Може да си объркал URL.

http://takagism.fasco-cs.com/yellow_chamber.html

Пък ще почерпиш. :crazy:

Написах го правилно, видях числата, но като ги въведа ми казва, че не са те. :'(

Link to comment
Сподели другаде

Дам това ясно, но ми липсва бялото ролце къде е? около леглото ама нявсякъде цъках няма нищУ :crosseyes1: :lookaround:

Има! Като повдигнеш възглавницата чукай с мишката отдолу под нея- вдясно и ще се мушнеш при бялото листче.

 

Написах го правилно, видях числата, но като ги въведа ми казва, че не са те. :'(

Да не ти е нещо от браузъра? Пробвай с IE

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...