Jump to content

Клипчетата зареждат много бавно


Препоръчан пост

Имам сериозен проблем от доста врем клиповете ми зареждат бавно,не е от интернета,флаш плейр съм преинсталирал доста пъти,проверявал съм и за вируси няма,моля ви помогнете :'(
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Я пробвай да избереш да тестваш скоростта с някой сървър в САЩ например, във Велико Търново, май няма хостинг на сайтове за видео споделяне :). На мен ми се струва също, че е някакъв проблем с Интернета.
Link to comment
Сподели другаде

За да ти помогне някой с конкретен съвет, трябва да споделиш някаква конкретна информация.

Кажи кои клипове се зареждат бавно при теб, дай някакъв пример; дай пример и за това, какво според теб е "бавно".

Кажи с каква операционна система работиш и (евентуално) кои са активните процеси в момента на отварянето на клиповете. Списък с активните връзки от и към твоя компютър също би бил полезен.

Опитвал ли си да гледаш клиповете с изключена антивирусна защита?

Казваш, че натоварването на процесора е 40 - 50%; за какъв процесор става въпрос, кои са процесите, които предизвикват това натоварване?

Link to comment
Сподели другаде

Ще помогне ли някои моля ми :help:

Малко нахално е да се дава зор толкова скоро след последния потенциално полезен коментар. Не всеки, който може да помогне, има винаги нужното време. Редно е да проявяваш малко търпение и уважение към потребителите, които се опитват да помогнат.

Link to comment
Сподели другаде

От клиповете апсолютно всеки от всеки сайт(yotube,vbox7 и тнт) зареждат около 10 минути,със Windows Xp съм,антивирусна Avira незнам точно от каде се изключва от доло в дясно винаги си седи,Процесор AMD Athlon 2500+ 1.84 ghz,забелязах че като отворя процесите най-много натоварва google chrome със по 30.000к,само кадето нз защо показва 3 процеса google chrome
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...