Jump to content

Филми & сериали


m0rgan

Препоръчан пост

Здравейте, ако може да се включа с питане за филм, който днес ми разказаха малка част от него.

Мога да нахвърлям само части от него:

Някаква жена, адвокат е била в някаква зала мисля че със студенти. 

Казала някаква мисъл и попитала на кой е тази сентенция.

От всички студенти, само един се осмелил и казал, че е на Фройд. След което тя го попитала, сигурен ли е и той й казал, Да. След което тя пак попитала ако е на живот и смърт, пак ли сте сигурен и тогава студента замълчал и тя нещо му отговорила......

Друг откъс от филма някъде в офис или заседателна зала, някакъв й погледнал обувките и веднага и казал на коя марка са. При което тя казала като заключение, че този е гей. След това влязла на друго място и когато попитала с какви обувки е, и отговорили, че е с черни обувки (т.е все едно тези са вече мъжкарите).

В едно от нейните може би разследвания, имало някаква жена, която я разпитвали и тя казала, че била си взимала душ, а преди това била ходила на фризьор. При което нашата героиня я хваща в лъжа, защото нямало начин жена да отиде на фризьор и след това да влезе да се къпе, при положение че са й направили преди малко прическа.

Не го разказвам с точности, но това са само някакви откъси от филма.

Въпроса е, кой е този филм. От по-новите филми е, поне така ми казаха, не е старовременен.

Ще съм благодарен ако някой има идея, за какво говоря.

Благодаря предварително!

Поздрави 

Здравей.

Не знам дали си открил това, което търсиш. Ако не - според мен филма е "Професия блондинка" с Рийз Уидърспуун. Специално за сцената с обувките ми светна. :) Много готин филм и типично за мен го гледах целия доста години по-късно.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здравей Sten, 

точно това е филма, ако някой се интересува, понеже има няколко варианта през различни години, той е от 2001 година.

barbuncela също беше ми предложила вариант, и него изгледах, но не бе това, което търся, но беше интерен филма.

Много ви благодаря. 

Поздрави :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Здравейте! Търся филм свързан с динозаври. Спомням си, че не е нов.. около 2000г. В него се разправяше група хора в джунгла или нещо подобно..се опитват да се спасят от динозаври.. имаше и една къща, където остават там, обградена с електрическа мрежа, против динозаврите..имаше и генератор за ток, който угасваше за гориво.. също така си спомням, че ако някой от динозаврите (докосне, удари) човек, той става някакви чудовище.. Много ще се радвам, ако някой успее да се сети! Лек ден!
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...