Jump to content

Препоръчан пост

  • 3 weeks later...

Къде се намира иконата ти?

 

Пробвай да чукнеш върху нея с десен бутон на мишката и да избереш Properties. После от падащия списък срещу надписа "Run..." избери "Maximized"

Link to comment
Сподели другаде

Пробвай да чукнеш върху нея с десен бутон на мишката и да избереш Properties. После от падащия списък срещу надписа "Run..." избери "Maximized"

Кога ще те черпя :lookaround: Благодаря ти :thumbsup: !!!!!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Рестартирах си пс-то и всички фаворити / сайтове / изчезнаха, и преди ми се е случвало,но този път умело не съм тръгнал отново да си ги връщам по памет, а ги оставих така. Къде се съхраняваха фейвъритс?
Link to comment
Сподели другаде

Рестартирах си пс-то и всички фаворити / сайтове / изчезнаха, и преди ми се е случвало,но този път умело не съм тръгнал отново да си ги връщам по памет, а ги оставих така. Къде се съхраняваха фейвъритс?
C:\Documents and Settings\<Акаунта ти на Windows>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\<Акаунта ти на FF>\bookmarkbackups
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Смених кодеците,и сега съм с K-lite mega codec pack 2.2.0,но какво беше учудването ми,че QuickTime Alternative го няма в тях,а от Дата обичам да слушам мр3 по този начин.

Мога ли да го кача отделно,и това няма ли да обърка нещо,защото инсталацията му ми предлага и Media Player Classic,а той вече съществува в K-lite mega codec pack 2.2.0 ?

Link to comment
Сподели другаде

Moже да инсталираш QuickTime Alternative винаги. Хм, странно. Защо при теб липсва QuickTime в популярния мегакодек...

 

Добавям по-късно, че трябваше да проверя за QuickTime Alternative.

Май има само Lite версия на QuickTime. Комерсиализъм, друже. Стига аванта. :)

Редактиран от Sir William
Link to comment
Сподели другаде

В крайна сметка се върнах към K-lite mega codec pack 2.1.0. и проблема/поне за мен/ е решен-пак си действам по старият/и по-удобен за мен/ начин.

Sir William,като изтеглих QuickTime Alternative,както ми препоръча-не се получи .

Оставам с K-lite mega codec pack 2.1.0. !

Поздрави !

Link to comment
Сподели другаде

dimd, искам да поясня нещо.

Написах по-горе, че авантата свърши. Защото имах предвид кракнатия QuickTime в съдържанието на K-lite мегакодека досега. Алтернативната версия на QuickTime спря да съществува. :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...