Jump to content

Настройки при Save As


boyo76

Препоръчан пост

Въпросът ми е следния.Снощи ми преинсталираха Windows 7 Ultimate.Проблема е че като тръгна да свалям файл или програма(няма значение)и дам Save,след като ми отвори прозореца в който да избера къде точно да сейвна,в ляво където са ми иконките не ми показва desktop,папката с докуметите,а направо ми излиза My Computer, My Network,Pictures,Music и др.Въпросът ми е как да си добавя Desktop най-вече за да мога директно на десктопа да запаметявам.Надявам се да съм се изразил правилно и да сте ме разбрали.Другото което е като цъкна старт менюто преди ми излизаха различни програми и най-отдолу стрелка all programs която ме препраща към папки с програмите.Сега старт менюто ми е просто бяло поле и я има само стрелката all programs.Как да го настроя пак да си излизат и в това бяло в момента поле програмите?
Link to comment
Сподели другаде

Какъв ти е браузъра и директно от него ли сваляш, или имаш някакъв допълнителен download manager?

 

За менюто старт, това което се сещам е:

Десен бутон на менюто -> Свойства (Properties)

от табчето Меню "Старт" цъкаш Персонализиране и там най-доло има по колко програми да ти се показват в менюто. При мене са 10 :)

Link to comment
Сподели другаде

Какъв ти е браузъра и директно от него ли сваляш, или имаш някакъв допълнителен download manager?

 

За менюто старт, това което се сещам е:

Десен бутон на менюто -> Свойства (Properties)

от табчето Меню "Старт" цъкаш Персонализиране и там най-доло има по колко програми да ти се показват в менюто. При мене са 10 :)

С всички браузери ИЕ,Мозила прозореца след сейв е един и същ.Директно от браузера свалям,нямам download manager

Link to comment
Сподели другаде

Ultimate Windows Tweaker, a Tweak UI for Windows 7, разгледай това програмче, до колкото си спомням версията на Tweak UI за Windows XP даваше възможност за промяна/добавяне/премахване на shortcut иконите от "Save as..." диалога. :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...