Jump to content

Обновяване на драйвери за видео-карта


slavi

Препоръчан пост

Човече, седни и си обясни проблема подробно и ясно. Как забива, кога забива, откога забива, какъв е хардуерът, как са напреженията, как са температурите и т.н.
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 10 months later...

Аз имам един проблем с компа,като си инсталирам няква игра и ми показва инсталираи си най-новите драивари за видео картата и си пусни хардуерното ускорение.Какво да правя?

 

Кажете ако знаете нешто по вапроса.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте братя мои.. ако ми помогните да си опрая видеото мн мн мн мн... ще сум благодарен знам че вия сте хората .. Доколто си мисля 4е се гледа видеото ми е Intel® 82815 .. High (24 bit) на Windows XP съм моляви помогнете имам проблем с ЦС ако някой разбира немога да го напрая на OpenGL дам ли му apply ми излиза от ЦС и ми дава ерор и пише че неможе да го подкара на OpenGL и ще се префклиучи на Софтоер с др. флаш игри не могат да тругнат за там ми тряя Адобт ама.. него го имам смис по големи флаш игри няма значение зора ми е ЦС на мен изобщо видеото помогнете ако можете .. Мерси предварително ;)
Link to comment
Сподели другаде

Еми. Нали инсталирах драйвера ама същите проблеми си седят аз ли нещо не правя и компа рестартирах нещо трябва да истрия ли незнам ако може малко повече инфо. Или скайп с теамвивар да влезнете незнам или друг драйвер защото този нещо не стана незнам.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...