Jump to content

ЕФЕКТ-2 (ЕФЕКТ 2) против косопад - измама - поредната нагла подвеждаща реклама


Гост Iskren Ivanov

Препоръчан пост

Искам да изкажа мнение относно лосиона за косопад ЕФЕКТ 2 на сайта

http://efekt-2.com/

На всички които обмислят да си го купят, с едно изречение ще им кажа - не действа. Пробвах го, ползвах го 3 месеца, ефекта беше нулев. Още от самото начало цялата работа ми намирисваше на поредната измамна реклама, възползваща се от отчаянието на хората, но тъй като за мен тези пари не са проблем реших да го пробвам.

 

Относно наглата подвеждаща реклама - казват че за 1 месец ще има резултати - това е невъзможно, новите косми израстват минимум за 3 месеца (толкова го ползвах и аз), това им е цикъла на обновяване, по бързо просто няма как да порастнат големи, дълги и дебели, дори и продукта да е вълшебен и да помага наистина. Така че това е нагла реклама и не виждам до кога ще продължава тази практика с подобни подвеждащи реклами, които са откровенна лъжа, това плаче направо за съд.

Относно цената - продават ви чайче за 51 лв, реално струва не повече от 2-3 лв. За тези пари поне да се бяха постарали да направят малко по-качествена опаковка.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Здравейте, на всички четящи и пишещи!

Тъй като това е форум и всеки споделя мнението си исках да напиша и моето за продукта ефект 2. Има различни мнения за този лосион и те отиват в двете крайност - положителни и много отрицателни, дори с лични препоръки как да постъпи четящият. Косата никога не е била буйна и много здрава, и винаги търся някакви начини, с които да я укрепвам. Пробвах тривитаминол (после разбрах, че не го прилагам по правилен начин; обикновено го препоръчват по 1-2 с.л. на маска, а от фризьор разбрах, че се разрежда 2-3 с.л. с определено количество вода и се впръсква само в корените; все още не съм го пробвала), катранен сапун, шампмоани с билки, някакъв уж "натурален", спях, или по-скоро се опитвах да спя, по цели нощи увита с маски и найлони само и само да има някакъв по-голям ефект. Стигайки до определена дължина косата ми изведнъж започваше да пада и то голямо количество от нея ежедневно. Прочетох за този лосион и различните мнения, и реших все пак да направя моя избор. Първите три седмици изглеждаше, че почти няма ефект и почти бях сигурна, че тези, които говорят негативно са прави. Но след този период засиленият косопад ми спря. Разбира се, когато се сресвам или при измиването на косата все пак продължава да пада по някой друг косъм, но не е това чудо, което беше. Естествено и усилия има от моя страна. На опаковката има упътването да се използва при чиста коса - така и правя. След като я измия и подсуша, вземам една спринцовка, където са отбелязани милилитрите и си издърпвах 5 мл. и след това по малко, по малко изпръсквах течността в основата на скалпа, и леко разтривах за да обхване по-голяма площ. Преди се опитвах да си слагам маските или с тампони памук, или с някаква четка, но от моя приятелка научих, че е много икономично и чисто да си сложа маската в пулверизатор и да пръскам директно по кожата на главата. Пулверизаторът ми така или иначе се счупи и затова използвам сега тази спринцовка. След половин час изплаквам главата си, точно както е по описание. Шишенцето с лосиона държа в хладилника, защото трябва да е на студено място.

На пръв поглед цената изглежда наистина много. Но преди две години, по препоръка на свекърва ми, си бях вземала някакви ампули, всяка от които струваше по 8 лв. и беше за еднократно ползване. За да имам някакъв ефект ми трябваха поне около 10, което като средства значително надминава цената на Ефект 2. Аз си купих само три-четири. Иска ми се да отбележа, че лосионът се нарича "лосион против косопад". Той би помогнал при израстването на нова и здрава коса, но главната му цел е да спре падането на настоящата. При мен тази цел се изпълни, иначе трябваше пак да я подстригвам късо. Дали ще я направи гъста и здрава, не знам. Това вече би било прекалено страхотно, но ще почакам и ще видя. Смятам да си използвам опаковката докато ми свърши. Организмът ми е от този тип, че не му действа какво да е, а и му трябва време, а на мен - търпение. В допълнение вземам капсулите на Витаслим Витамин, но промяната не е само от тях. Приемах ги и преди лосиона, но до спиране на косопада не се стигна. Според мен е необходима една комплексна грижа - лосион, балансирани витамини, здравословно хранене по възможност, избягване на стреса (който го овладявам с определени билки, защото по принцип съм прекалено много емоционална; ако някой се интересува от подобна помощ, може да се обърне към Сузана от билковата аптека на бул. Васил Левски 119, много е мила и се вижда, че има нужната компетентност). Не знам другите потребители на продукта защо не са имали резултат и каква е причината, но нека всеки сам си реши дали ще опита лично даден продукт или ще се вслуша в друго мнение - на познат или непознат.

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Искам да изкажа мнение относно лосиона за косопад ЕФЕКТ 2 на сайта

http://efekt-2.com/

На всички които обмислят да си го купят, с едно изречение ще им кажа - не действа. Пробвах го, ползвах го 3 месеца, ефекта беше нулев. Още от самото начало цялата работа ми намирисваше на поредната измамна реклама, възползваща се от отчаянието на хората, но тъй като за мен тези пари не са проблем реших да го пробвам.

 

Относно наглата подвеждаща реклама - казват че за 1 месец ще има резултати - това е невъзможно, новите косми израстват минимум за 3 месеца (толкова го ползвах и аз), това им е цикъла на обновяване, по бързо просто няма как да порастнат големи, дълги и дебели, дори и продукта да е вълшебен и да помага наистина. Така че това е нагла реклама и не виждам до кога ще продължава тази практика с подобни подвеждащи реклами, които са откровенна лъжа, това плаче направо за съд.

Относно цената - продават ви чайче за 51 лв, реално струва не повече от 2-3 лв. За тези пари поне да се бяха постарали да направят малко по-качествена опаковка.

 

Абсолютно съм съгласен с това мнение. Ефекта и при мен беше нулев, след 2 опаковки. Наистина, за 50 лева да бяха направили поне хубава опаковка, а не такава която прилича на пласмасово шишенце от спирт. То ако имаше такова лечебно и бързо въздействие, щеше да струва 10 пъти по-скъпо, а Уейн Руни нямаше да даде 30 000 паунда да си присади коса...

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Не зная на горните мнения ли да вярвам или на реалностите. Трябва да ви кажа, че аз пък съм сред най-върлите фенове на "Ефект-2". Как да ви повярвам, че нямало резултат като при мен се получи. Само допреди две години бях полуплешив. Бях изпробвал вече сумати маски и ампули, включително и цитирания по-горе Витаслим. Без никакъв резултат. До момента в който не използвах лосиона против оплешивяване "Ефект-2". Е, кажете как да ви повярвам, че нямало резултат, след като при мен само за три месеца изби гъста коса. Наше приятелско семейство също го използваха - и мъжа и жената. И при двамата имаше много добри резултати. Нито един продукт преди лосиона "Ефект-2" не предизвика и грам космен растеж при мен, а този лосион буквално извърши чудо с мен. Не може при мен този лосион да даде такива безкомпромисни резултати, а при вас - никакви. Което ме навежда на мисълта, че най-вероятно горните мнения са някакви фалшификати. Пиша тези редове не за друго, ами защото ме е яд когато в тази държава все се плюе. Едно хубаво нещо, което помага, ще се появи, и разни конкуренти веднага ще го оплюят. Аман!

 

Относно наглата подвеждаща реклама - казват че за 1 месец ще има резултати - това е невъзможно

Драги Искрен Иванов, ако въобще така се казвате, въпросната реклама на "Ефект-2" всъщност е подкрепена от 1127 български лекари, които са застанали с имената и снимките си в каталог. Нещо повече - над 90 % от тези лекари лично са използвали продукта "Ефект-2", а останалите само са го препоръчвали на свои пациенти. Но виж тук: http://skandalno.net/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D1%88%D0%B8%D0%B2%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4-%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82-2-%D0%BF-34114

Та това, драги, са 1127 родни лекари. Това сигурно е една пета от цялото лекарско съсловие в България. И ти продължаваш да твърдиш, че лосионът не струвал?!?! Смешна работа!

 

Ето мнението на още една лекарка: http://skandalno.net/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/%D0%B4-%D1%80-%D0%B2%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%89%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D1%8A%D1%82-%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82-2-%D0%B2%D1%8A-34145

 

А ето и на още една: http://skandalno.net/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D1%8A%D1%82-%E2%80%9E%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82-2%E2%80%9D-%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B9-19660

 

А тук и един поп свидетелства за лосиона "Ефект-2" Сигурно и той лъже: http://skandalno.net/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8-20030

 

Самият аз съм срещал по вестниците поне още десетина свидетелства на лекари, професори и уважавани интелектуалци, които твърдят, че лосиона "Ефект-2" им е помогнал. Помогна и на мен, затова си направих труда да изпиша този ферман.

Link to comment
Сподели другаде

Абе " ilian"-чо, рекламата на чайчето си го прави другаде, след съответното заплащане, тази тема има за цел да предпази други лековерни хора да не се подлъжат от лъжите ви, така че бегай от тук...
Link to comment
Сподели другаде

Ползвах лосиона "Ефект-2" преди около половин година и останах много доволна. Закупих си две шишенца и имаше ефект още преди първото шишенце да свърши. Определено лусиончето си струва.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...