Jump to content

Мурад Хидиуед във ФК Аугсбург за три години


deyan

Препоръчан пост

Мароканският полузащитник на ЦСКА Мурад Хидиуед ще продължи кариерата си в тима на ФК Аугсбург, съобщи радио “Гонг”. Отборът е новак в германската Втора Бундеслига и също като “армейците” носи червени екипи. През първата година Хидиуед ще е под наем, след което правата му ще бъдат откупени изцяло. Тази сутрин Мурад премина медицинските прегледи в базата на Аугсбург, след което парафира договора си. ”Искам да благодаря на всички хора в ЦСКА. Дойде обаче време да сменя клуба си. Личните ми условия са много добри”, призна Хидиуед. Мароканецът разкри, че интерес към него са проявили още Динамо (Киев) и един клуб от германската Първа Бундеслига.

 

Източник: www.sportal.bg

Link to comment
Сподели другаде

Знам, че не е хубаво да се гледа в чуждата паничка, но според мен ръководството на ЦСКА гони само лични, комерсиални интереси, виж какви трансфери правят - дават кон за кокошка - продадоха Тиаго и Мурад, а взеха 5 човека на Локо Пловдив - и те са добри, но не колкото Тиаго и Мурад взети по отделно дори.
Link to comment
Сподели другаде

Така е наистина, но феновете на ЦСКА нищо не могат да направят! Питай някой фен дали одобрява политиката на това ръководство!

Kакво го боли к** Божков за феновете, той разсипа този отбор.

Останалото е в началото на темата :'(

Link to comment
Сподели другаде

Ами май клиент, левскар, много близък до отбора твърди същото за Батков! На мен ми се струва, че само Гриша Ганчев милее за спорта в България! Всичко друго е бизнес! Не, сбърках! Всичко друго е алъш-вериш! Защото не е лошо футбола да е бизнес, така е по целия свят! И искате ли да Ви кажа догодина кой ще е шампион? Вие май се досещате!
Link to comment
Сподели другаде

Ами май клиент, левскар, много близък до отбора твърди същото за Батков! На мен ми се струва, че само Гриша Ганчев милее за спорта в България! Всичко друго е бизнес! Не, сбърках! Всичко друго е алъш-вериш! Защото не е лошо футбола да е бизнес, така е по целия свят! И искате ли да Ви кажа догодина кой ще е шампион? Вие май се досещате!

Не не си сбъркал, точно както казваш е, няма вече футбол в тая страна, само сметки.

Виж другите статии - по-новите

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...