Jump to content

Антивирусна трие файлове наред !


Препоръчан пост

Здравейте :) Имам много гаден проблем свързан с антивирусна и GTA San Andreas MP 0.3. Проблема е следния преди месец, два реших да си изтегля GTA San Andreas изтеглих я и я инсталирах, до тук без проблеми, но след като постои два, три дни или изчезва или изписва че е вирус. Антивирусната я маха и я тегла на ново сканирам я със следните програми : NOD 32 4.0, Malwarebytes' Anti-Malware, IObit Security 360, SUPERAntiSpyware Free Edition но не излиза никакъв вирус, но като постои пак няколко дена и антивирусната ми я маха. И зато питам дали това е вирус или като краковете само така изписва и ако само така изписва как да направя така че програмите да не закачат и трият MP-то. От сега ви казвам незнам коя програма я трие :devil: :devil: :devil: :devil:
Link to comment
Сподели другаде

Най-вероятно НОДА ти маха играта. По подразбиране там настройките са автоматично да трие разпознатите "вируси". Ако си сигурен, че наистина няма вирус в нея можеш да добавиш папката на играта в "Exclusions".

 

 

P.S. Поне до сега на мен не ми се е случвало да ми трие цели папки, ами само отделни файлове.

Link to comment
Сподели другаде

През ден, два сканирам със 4-те програми, но нищо не намира.

 

Както казах по горе, незнам коя антивирусна го прави и сама го трие не при ръчно сканиране

 

Да де и при мене ми маха само фаилове. Но точно тези фаилове са мулти плеъра

Link to comment
Сподели другаде

1. От изброените от теб програми само NOD32 е антивирусна. Другите не са.

2. За IObit Security не знам, а и въобще не ми дреме, но другите две програми нямат резидентни защити в безплатните си версии, така че не знам как автоматично биха изтрили каквото и да било.

Link to comment
Сподели другаде

1. От изброените от теб програми само NOD32 е антивирусна. Другите не са.

2. За IObit Security не знам, а и въобще не ми дреме, но другите две програми нямат резидентни защити в безплатните си версии, така че не знам как автоматично биха изтрили каквото и да било.

Значи остава Nod-а

Link to comment
Сподели другаде

Iobit използват вирусните дефиции на MBAM.Нода оригинален ли или с пач/крак/триал ресетър.Ако е с пач/крак/триал ресетър нищо чудно да се е побъркала.Препоръчвам ти и да махнеш IObit!
Link to comment
Сподели другаде

От IObit използваха дефинициите на Malwarebytes, но след като се вдигна доста шум ги премахнаха, с което и ефективността на програмата падна главоломно. Всъщност те използваха и дефиниции на други компании, но в много по-малка степен. Съгласен съм обаче, че програмата е напълно излишна и безполезна в този си вид.
Link to comment
Сподели другаде

Iobit използват вирусните дефиции на MBAM.Нода оригинален ли или с пач/крак/триал ресетър.Ако е с пач/крак/триал ресетър нищо чудно да се е побъркала.Препоръчвам ти и да махнеш IObit!

 

 

От IObit използваха дефинициите на Malwarebytes, но след като се вдигна доста шум ги премахнаха, с което и ефективността на програмата падна главоломно. Всъщност те използваха и дефиниции на други компании, но в много по-малка степен. Съгласен съм обаче, че програмата е напълно излишна и безполезна в този си вид.

Значи да махна Iobit.

Link to comment
Сподели другаде

Ами, не можем да те принудим да я махнеш, но полза от нея няма никаква така или иначе.

Щом сте казали, че са ненужни значи са ненужни, все пак вие сте експерти :) Но коя от двете да махна 360 security или Advanced System Care (и двете са Iobit)

Link to comment
Сподели другаде

А защо не и двете? :) Реална полза от тях няма, даже Advanced System (I don,t) Care може да бъде и опасна - за нула време може да затриеш неща, които е сметнала за излишни и после... почва веселото. :) Всякакво чувство, че ти забързва и почиства компютъра, според мен е чисто плацебо.
Link to comment
Сподели другаде

А защо не и двете? :) Реална полза от тях няма, даже Advanced System (I don,t) Care може да бъде и опасна - за нула време може да затриеш неща, които е сметнала за излишни и после... почва веселото. :) Всякакво чувство, че ти забързва и почиства компютъра, според мен е чисто плацебо.

Значи ги махам

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...