Jump to content

Програма за възстановяване на парола на Skype


Препоръчан пост

На една приятелка се беше получило точно така ,че нито пощата може да си ползва нито скайпа!

Но там пък се получи една вратичка ,че пощата и беше в Mail.bg и като не ползваш известно време акаунта си направо ти го изтриват ,и нямаш вече поща. Това помогна да и оправя паролата на скайпа като и направих нова поща със старото име с което е била вече изтритата поща!

След това с опцията на скайп за забравена парола и пратиха писмо, и вече можеше да си ползва скайпа с пратената нова парола!

Аз и я промених от опциите на скайпа за да е като на пощата и, а тя си ги е променила по неин избор!

Пратих и ги понеже тя беше в това време в Денвър, и там тя си ги е сменила!

Ето така се прави помощ, но за АБВ-то не знам дали става защото нямам идея дали закриват неактивните акаунти?!

Link to comment
Сподели другаде

Аз преди време, не си бях влизал в пощата около 2 месеца и от abv.bg ми бяха затрили цялата кореспонденция... Така че, това изглежда е "синдром" не само при mail.bg, ами и при други български mail-сайтове. :) Чак да не повярваш, че подобна "услуга" може да ти е от помощ...
Link to comment
Сподели другаде

Говоря за крадене на парола не разбиване. Казал съм съвсем ясно че мога да разбера паролата на някой. И то с програма! Например занимавам се с програмиране и мога да направя такава програма, която да представлява Brute-Forcer за Скайп. Аз лично не съм виждал подобно нещо! И този "Brute-Forcer" да трябва да сложиш примерно своя Account, Password и Account-a на жертвата за да може да се свърже към сървъра на Скайп "УЖ" и тогава да започне с нейните действия обаче не да разбива паролата на човека който е зададена. Да изпрати Потребителското име и Паролата на моя имейл! Това е пример. Има много други начини като например сайтове! Фалшив сайт или мн. др. методи. Не ми се навлиза в подробности! Това което искам да кажа е че тези които искат да разбият паролата на някой с програма. Или нещо друго подобно, най-вероятно да разберат техните пароли! Така че умната ^^
Link to comment
Сподели другаде

Това "Програмиране" сигурно е на български, понеже "Brute Force" е метод за разбиване а не за "крадене", и не предмет който можеш да го определяш като "Brute-Forcer".

Понеже си "програмист" би трябвало да ти е ясно, че цялата теория на публичното кодиране се крепи на факта, че изходният текст се преобразува в код, и от кода не може да се извлече обратно текста.И поради тази причина се чупи със сила - проби и грешки, докато намериш изходен стринг, който дава същия резултат.Трябва също така да имаш в семейството си повечко столетници, което генетично да ти гарантира че ще доживееш момента на разбиването...

Иначе ти трябват 4 неща - същия хеширащ алгоритъм за проверка, генератор на пароли,много мощен компютър за резултата и време ...!

ТУК може да прочетеш, ако владееш английски де, малко по-подробно за паролата на Скайп.

А това, което ти искаш да направиш може да се постигне с най-обикновен кейлогър!

И на края - форумът е място за обменяне на опит и знания, а не за избиване на комплекси или показване на "мускули"!

Link to comment
Сподели другаде

Нито искам да се правя на нещо повече от вас или нещо подобно, и в поста си исках да кажа че мога да създам фалшива програма която да представлява Brute-Forcer за Skype. Не съм написал фалшива а представлява... И се извинявам за това. И в тази фалшива програма да сложа полета за Acc: & Pass: ... След като ги напишат да има друго поле в което да пише кой искат да хакнат... Техните Acc & Pass трябват за да може да се свърже програмата към сървъра на скайп и да започне да си върши работата "УЖ" да започне да краква и да пробва други пароли по-лесно казано... А вместо да прави това то програмата да ми изпраща на моят и-мейл това което е написал в полетата на неговите Acc & Pass. Така че не си ме разбрал браточка! За което вината е моя не съм си формулирал добре поста. И го написах само за да внимават другите които искат да се правят на Хакери и да хакват скайпове за да не хакнат тях на края... В никакъв случай не съм искал да се правя на някой си програмист от Microsoft така да кажа. Пак се извинявам за формулировката на поста... Надявам се този път да ме разберете :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

Говориш за phishing. Несъмнено ще има доста глупави хора, които ще се хванат, че за хакване на чужда парола ще трябва да въведат и своята. На теб обаче ти трябва хората просто да купуват програмата, мислейки, че работи, а не да получаваш паролите им. Все пак чужд Skype акаунт с нищо не може да ти е полезен. Не е като информация за кредитна карта или нещо подобно.
Link to comment
Сподели другаде

Нито имам намерение да правя такава програма, апък още по малко да я продавам... Не съм и мислил за такива простотий доста отдавна съм спрял с хакерските историй, защото нищо неможеш да спечелиш от това освен да отидеш в затвора ако те хванат. Да не те хванат шанса е 99/100... Колкото до това дали съм програмист не съм. Казвам го по на кратко... Това ми е като хоби когато ми скимне си правя някакви глезотийки... И да точно за phishing говоря просто съм забравил половината термини които ползвах преди ^^
Link to comment
Сподели другаде

Aман! Анатема на тези теми за "разбиване" на Skype пароли... :punish:

Паролата е криптирана, връзката между абонатите е P2P и е криптирана.

Да, успех в декриптирането...ще ти трябва...

Гена, ти като програмист за KeyLogger не си ли чувал?

shant: Иначе ти трябват 4 неща - същия хеширащ алгоритъм за проверка, генератор на пароли,много мощен компютър за резултата и време ..

Мда...Но времето и машинните ресурси са проблем :)

За фалшивата фишинг програма-Мда...Възползване от човешката глупост...Но представи си, че има едни такива хубави хора, които се занимават с компютри и следят хоризонта...

Фишинга го надушвам от километри и си пазя клиентите от същият.

Link to comment
Сподели другаде

Лелелееее.... к'во става тука :crosseyes1:

К'во толкова спорите, каква тактика да използвате за "хакването" на скаипа KeyLogger, Brute Force, Phishing и други глупости

Аз съм "помогнал" на greatwhiteshark@, но това дали тои може да използва програмата е съвсем друг въпрос :haha:

Сигурно ще кажете "ЗАЩО ДА ПЪК МУ ПОМАГАМ" ами много просто, всеки трябва да започне от някаде :-8

 

П.П Генна@ малко не ми се вярва да знаеш как се прави нещо без да си го правил!

Tова ми звучи като "Аз мога да карам колело, не съм пробвал " :D

Link to comment
Сподели другаде

Лелелееее.... к'во става тука :crosseyes1:

К'во толкова спорите, каква тактика да използвате за "хакването" на скаипа KeyLogger, Brute Force, Phishing и други глупости

Аз съм "помогнал" на greatwhiteshark@, но това дали тои може да използва програмата е съвсем друг въпрос :haha:

Сигурно ще кажете "ЗАЩО ДА ПЪК МУ ПОМАГАМ" ами много просто, всеки трябва да започне от някаде :-8

 

П.П Генна@ малко не ми се вярва да знаеш как се прави нещо без да си го правил!

Tова ми звучи като "Аз мога да карам колело, не съм пробвал " :D

 

 

На този пост му се похилих накефи ме за колелото! :lookaround: :cooldude:

Сега ще ме караш да правя програмата за да ти докажа, но не искам да споря... Само глупости. Голямо чудо вече... Стига толкова за тоя Скайп :yesss: :punish:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...