Jump to content

Програма за възстановяване на парола на Skype


Препоръчан пост

Преди дни си смених паролата на скайп,отписах се и като ми се наложи да се логна разбрах че съм забравил прясно сменената парола. :crosseyes1: И понеже наскоро съм се логвал успешно от компютъра си се зачудих дали няма някаква програма или самия скайп да си помни само за моят компютър логвания и сменяния на пароли?Ако има такова нещо или програма която възстановява паролата и юзера от последен успешен лог или помни както вече казах успешна смяна ще съм искрено благодарен ако някой ми каже! :svlove: Надеждата е във вашите ръце! :peace: :svlove:
Link to comment
Сподели другаде

А e-mail-а не който си правил регистрацията не си ли го знаеш?

Мерси за бързия отговор,знам го но паролата в абв-то отново не си я знам,защото е стар е-мейл.Нямам алтернативен е-мейл и не си помня тайния въпрос и отговора. :'( :'( :'(

Link to comment
Сподели другаде

Само не тръгвай да търсиш програми с гръмки имена като "Skype password hack" че всякак ще пипнеш "въшки" и после няма чистене.

На ясно сам че е напълно невъзможно да "разбереш" чужда парола и не ми и трябва просто това за което ви питам горе ако има нещо което може да ми помогне ще съм благодарен!

 

На никои ли не му се е случвало подобно нещо?Моля ви дайте ми някаква идея...

Link to comment
Сподели другаде

Имаш два изхода:

1) да се напънеш и да се сетиш за паролата сам;

2) да ползваш метода на възстановяване на парола на Skype.

 

Ако не можеш да си спомниш паролата и не няма как да я възстановиш (заради неактивен email, забравена парола на email адреса или каквото и да е), то си в задънена улица и ще трябва да си направиш нов Skype акаунт.

Link to comment
Сподели другаде

Имаш два изхода:

1) да се напънеш и да се сетиш за паролата сам;

2) да ползваш метода на възстановяване на парола на Skype.

 

Ако не можеш да си спомниш паролата и не няма как да я възстановиш (заради нес изьклактивен email, забравена парола на email адреса или каквото и да е), то си в задънена улица и ще трябва да си направиш нов Skype акаунт.

Мерси на всички с изключение на весодимов който просто не прочете поста ми до край и ще се опитам да си я спомня пак благодаря на всички!

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
По темата искам да кажа че зная само с E-Mail да си възвърнеш паролата на Скайп. И другото нещо което искам да кажа е че ИМА начини МНОГО да разбереш парола на скайп. Зная как но не съм го правил и не смятам да опитвам :)
Link to comment
Сподели другаде

По темата искам да кажа че зная само с E-Mail да си възвърнеш паролата на Скайп. И другото нещо което искам да кажа е че ИМА начини МНОГО да разбереш парола на скайп. Зная как но не съм го правил и не смятам да опитвам :)

 

Не знам защо много от вас си мислят, че разбиването на Skype парола е лесна задача. Повечето подобни "паро-разбивачи" използват brute-force алгоритми, като последователно правят test-connection към сървъра на Skype с различни пароли, ако влезе - влезе, ако не - продължава със следващата парола. Но за някоя по-стабилна парола (не 1234-like) програмата доста ще се омъчи докато я разбие, ако някой иска мога да му дам моя skype name да пробва да разбие паролката, ще черпя каса бира, ако някой успее. ;-)

---

Night_Raven много ясно си е казал възможните решения на прорблема!

Link to comment
Сподели другаде

Сега да кажа нещо на всички мераклии да разбиват Skype пароли.

Няма никаква полза от това,ама никаква :no: :hmm: :no: ,освен да речем ,ако човека чиято парола искате да гепите не ползва същия комп на който сте и вие (например жена ви - в случай ,че не е хитра и не е забранила хисторито).

Това което трябва да се направи е да се открадне хронологията.

Става много лесно.

Остава да се дешефрира понеже е кодирана.

Вече също много лесно.

Ми това е.

За любителите на екшъна ето малко забавна тематика ->

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...