Jump to content

Как да скрием процес/и в Task Manager ?


Гост master7

Препоръчан пост

Кой пък е питал специално него бе умник ???

Адвокати ! :punish:

5 поста пише колкото да се намира на работа.

Туй са му номерата.

 

Не отговори ли още с първия пост ,почва да върти,философства и да пише колкото да не е без хич.

И лично аз,повече няма да се занимавам с него и да влизам в дебати.

Отговаря предимно на ламерски въпроси.

За мен се е доказал като абсолютно безполезен.

От 15 поставени от мен въпроси е отговорил само на 2.

От които само на единият задоволително.

 

:banned:

 

Виж сега Master7,

 

Жалко, че си отдавна регнат във форума, а не си усетил духа му. Явно си доста "гладен" за знания, а не знаеш как да ги получиш... Но бъди убеден, че това не е начина.

Не искам да ставам "адвокат" на никой, но искам да изкажа МОЕТО мнение - За мен този форум е за взаимопомощ, а не за генериране на "млади хакери". Бъди сигурен(дай боже да ти дойде акъла в главата), колкото повече знаеш, толково повече разбираш, отговорността на своите знания.

Ако си толкова "можеш", покажи го! Давай! Направи толкова смислени поста, като Night_Raven! Но явно моженето ще ти се изчерпи с желанието!

Link to comment
Сподели другаде

Това ми прозвуча като - "Да се забрани продажбата на ножове по магазините защото,с тях стават убийства"

 

Тая тема се превърна във всичко друго,но не и какъвто беше замисъла на предназначението и.

Считам я за напълно безполезна и като неин автор нямам нищо против да бъде изтрита.

Така ,че ...

 

:RTFM:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Ти що не излезеш малко в отпуска да си починеш ?

Без друго от тебе полза - никаква.

 

Никой не може да знае всичко в тая необятна област "компютри".

Не случайно и за това са се появили разните форуми за взаимопомощ,обмяна на информация и опит.

Аз каквото съм искал съм го разбрал,било по-трудният или по-лесният начин,бъди спокоен.

 

И не си мисли ,че това ми е някаква фикс-идея.

Същото постигам и по-други начини.

 

:offtopic:

 

master7,не пиша за да защитавам някои,но тук не си изобщо прав както виждаш аз съм \"пресен\" потребител в този сайт и реших да си направя регистрация за да мога да коментирам пък и си заслужава човек да има регистрация тук..но няма да се отклонямвам от темата искам да кажа че дори и да сам нямал регистрация това не значи че не съм гледал тук там по темите,и от това време в което гледам по сайта съм си разрешил не малко проблеми и главоболия свързани с pc-то и мога да кажа че по голям процент са благодарение на познанията на Night_Raven! Такива като него трябва да са userite...въпреки че знае много няма спор той винаги отговаря на всеки запитан въпрос създава толкова обобщителни теми че направо свят ми се завива и ги чета на един дъх с най голям кеф,от неговите теми и коментари научих мн неща за отрицателно време така че,съжелявам обаче нямаш право на такива коментари ако беше подходил по друг начин и на теб щеше да ти се помогне и да ти се даде съвет.С най добри чувства ти го казвам. :)

Чао и поздрави на всички в тоя прекрасен форум! :beer: :svlove: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...