Jump to content

проблем с ПС


dani1

Препоръчан пост

Здравейте, от известно време имам проблем с ПС,не знам на какво може да се дължи това,без значение какво правя на компютъра, започва да издава звук всякаш слагам някакво USB после намига все едно съм дала Refresh и после звук всякаш сам извадила USB.Понякога това продължава по 10 мин.Когато,например,съм пуснала някакъв филм с BS Player ми дава някаква грешка и трябва на ново да пускам филма.
Link to comment
Сподели другаде

Според теб, ГОЛЕМИЯТ ЧЕРВЕН НАДПИС точно над темата ти, случайно ли е сложен?

Сега, цъкни на него и прочети съдържанието, което ще ти се отвори.

 

Подсказка: Обърни внимание на т.4 и т.5

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, от известно време имам проблем с ПС,не знам на какво може да се дължи това,без значение какво правя на компютъра, започва да издава звук всякаш слагам някакво USB после намига все едно съм дала Refresh и после звук всякаш сам извадила USB.Понякога това продължава по 10 мин.Когато,например,съм пуснала някакъв филм с BS Player ми дава някаква грешка и трябва на ново да пускам филма.

 

звуковата карта каква ти е ?

аз съм имал подобен проблем и той беше от звуковата карта

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, от известно време имам проблем с ПС,не знам на какво може да се дължи това,без значение какво правя на компютъра, започва да издава звук всякаш слагам някакво USB после намига все едно съм дала Refresh и после звук всякаш сам извадила USB.Понякога това продължава по 10 мин.Когато,например,съм пуснала някакъв филм с BS Player ми дава някаква грешка и трябва на ново да пускам филма.

Много информация даваш. Сега остава само да запишеш звука , който издава pc-то и да го качиш в you tube да го чуем.

Link to comment
Сподели другаде

Изобщо, обърна ли внимание какво съм писал в постчето, веднага след твоето? Как очакващ да ти се помогне, като изобщо никаква информация не даваш? Петричката врачка, за съжаление не е user-ка на SoftVisia.

Трябва да дадеш следната информация:

1. Каква е точно - Windows, версия на Windows, сервизен пакет..,

2. Информация за хардуера - дънна платка, процесор, видео карта, RAM, твърд диск

3. Информация за версиите на драйверите (примерно за видео и звук)

4. Непосредствено преди появата на проблема, правени ли са някакви по сериозни софтуерни и/или хардуерни промени?

5. Каква антивирусна имаш и сканирано ли е за вируси?

 

За да добиеш информация, можеш да използваш програмата: Еverest Ultimate

Link to comment
Сподели другаде

Изобщо, обърна ли внимание какво съм писал в постчето, веднага след твоето? Как очакващ да ти се помогне, като изобщо никаква информация не даваш? Петричката врачка, за съжаление не е user-ка на SoftVisia.

Трябва да дадеш следната информация:

1. Каква е точно - Windows, версия на Windows, сервизен пакет..,

2. Информация за хардуера - дънна платка, процесор, видео карта, RAM, твърд диск

3. Информация за версиите на драйверите (примерно за видео и звук)

4. Непосредствено преди появата на проблема, правени ли са някакви по сериозни софтуерни и/или хардуерни промени?

5. Каква антивирусна имаш и сканирано ли е за вируси?

 

За да добиеш информация, можеш да използваш програмата: Еverest Ultimate

 

съжалявам не сам те разбрала

информацията която искаше

post-13562-12678960717005_thumb.pngpost-13562-12678960801711_thumb.pngpost-13562-12678960875435_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Отговори на въпроси 4. и 5.

Колко често се появяват въпросните ефекти с USB-звук?

Направи едно профилактично сканиране, следвайки следния протокол:

 

Сканирай с Malwarebytes' Anti-Malware и SUPERAntiSpyware Free. Ако вече имаш програмите, провери дали имаш последните версии и ако нямаш, премахни твоите и инсталирай най-новите. Ако тепърва инсталираш програмите, след инсталацията те ще предложат да се обновят автоматично, съгласи се. В противен случай обнови дефинициите им ръчно.

 

За Malwarebytes' Anti-Malware:

- стартирай програмата;

- избери Perform quick scan (Бързо сканиране) и кликни бутон Scan (Сканирай);

- като приключи сканирането кликни бутон OK и после Show results (Покажи резултатите);

- кликни бутон Remove Selected (Премахни избраните);

- ще се появи текстов файл (лог), копирай съдържанието му тук.

 

За SUPERAntiSpyware:

- стартирай програмата;

- кликни бутон Scan your Computer (Сканиране на компютъра);

- вляво избери само дял C:, а вдясно избери Perform Complete Scan (Извърши пълно сканиране);

- кликни Next и изчакай програмата да сканира;

- ако има засечени заплахи, кликни OK на съобщението;

- кликни Next, за да се премахнат гадинките, OK на потвърждението и накрая Finish;

- кликни бутон Preferences... (Настройки) и иди на подпрозорец Statistics/Logs (Дневници), маркирай последния лог по дата и кликни бутон View Log... (Покажи дневника);

- копирай съдържанието му тук.

 

Ако е нужен рестарт при някое от сканиранията, се съгласи и рестартирай веднага.

Link to comment
Сподели другаде

Отговори на въпроси 4. и 5.

Колко често се появяват въпросните ефекти с USB-звук?

Направи едно профилактично сканиране, следвайки следния протокол:

Не е имало други проблеми.Антиввирусната е Eset Nod32.Днес проверих за вируси нямам никакви

За последно вчера вечерта се появиха тези ефекти

Link to comment
Сподели другаде

Отговори на въпроси 4. и 5.

Колко често се появяват въпросните ефекти с USB-звук?

Направи едно профилактично сканиране, следвайки следния протокол:

Сканирах с Malwarebytes' Anti-Malware и ми излязоха тези резултати:post-13562-12678983953167_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...